|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali se mi splača..
29.10.2012 9:39:50   
mini86
..glede na to da imam PDP 14.12, bi od drugega tedna v decembru koristila za tamauga rezervacijo v vrtcu..namen sem imela ga imeti 14 dni doma, potem bi pa ga že vprašala če želi jt pokazat dojenčka v vrtec in se igrat..

ampak si pa vseeno želim da je zraven ko pride dedek mraz, ko bodo delali kakšne okraske/voščilnice..a mislite da bodo pustili da obiskuje teh parkrat kljub rezervaciji vrtec?



kako bi ve rešile?

< Sporočilo je popravil mini86 -- 29.10.2012 9:40:45 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali se mi splača..
29.10.2012 9:54:02   
majčica1508
Imela bi ga doma!Na dedka mraza ga pa lahko oče pelje,ko bo v vašem kraju....
Pri nas v vrtcu je tako,če imaš rezervacijo jo imaš za cel mesec in,če samo enkrat prideš v vrtec,plačaš toliko kot je položnica...
Pa glede nato,da imaš rok 14.12....v vsakem primeru bi bil en mesec doma,že zaradi raznih virusov....
Se boš mogla kar sama odločit....Srečno

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali se mi splača..
29.10.2012 10:29:17   
Najaa
Na dedka mraza ga sigurno lahko peljete, saj je to ponavadi v popoldanskem času in po mojih izkušnjah se vzg. vedno strinjajo s tem, da pride otrok na takšne dogodke. Ne da je tam cel dan ampak sam tisto urico, ko se dogaja in so tudi starši zraven. Vsaj pri nas je tako. Lani je bila tavečja več kot en emsec doma pa so me je vzg. poklicala in povedala, da kdaj se kaj dogaja in nas povabila.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali se mi splača..
29.10.2012 20:26:04   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

namen sem imela ga imeti 14 dni doma,



PA je možna rezervacija za manj kot cel mesec? Preveri v pogodbi. Nekatere občine recimo dovoljujejo rezervacijo samo v poletnih mesecih, pozimi pa le z zdravniškim potrdilom.

Če ti bodo odšteli samo hrano, se itak ne bo poznalo na položnici, pa gre komot kak dan vmes v vrtec.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.10.2012 20:52:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ali se mi splača..
31.10.2012 21:17:37   
benika
Pri nas Miklavž (ja, otroke obišče Miklavž in ne DM) otroke obišče vedno v dopoldanskem času in starši nismo nikoli zraven. Tudi, ko sem jaz hodila v vrtec je bilo temu tako. In če tvoj otrok pač 1x ne bo zraven, ko pride DM, ne bo zaradi tega imel nobenih travm. Če ga misliš imet doma, potem naj bo doma in ga ne begaj z obiski v vrtcu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ali se mi splača..
1.11.2012 0:27:50   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

..glede na to da imam PDP 14.12, bi od drugega tedna v decembru koristila za tamauga rezervacijo v vrtcu..namen sem imela ga imeti 14 dni doma, potem bi pa ga že vprašala če želi jt pokazat dojenčka v vrtec in se igrat..

ampak si pa vseeno želim da je zraven ko pride dedek mraz, ko bodo delali kakšne okraske/voščilnice..a mislite da bodo pustili da obiskuje teh parkrat kljub rezervaciji vrtec?



kako bi ve rešile?


V našem vrtcu cel december delajo okraske in voščilnice, krasijo jelko.....ni to samo en dan.....

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ali se mi splača..
1.11.2012 7:12:58   
josephine27
pri nas je tako, da dedek mraz pride v popoldanskem času. običajno je najprej ena predstava in pač starši pripeljemo otroke. ker je to v veliki dvorani se niti ne gleda kdo pride. v bistvu lahko pride tudi kakšen otrok, ki sploh ne hodi v vrtec.

jaz ga samo zaradi tega ne bi imela v vrtcu, če si ga drugače nameravala imet doma. na dedka mraza ga lahko peljete tudi kam drugam, okraske in jelko, pesmice pa tudi verjetno imate doma. mislim, da zarad tega otrok ne bo nič prikrajšan.

kar se tiče 14 dnevne rezervacije pa pri nas ni mogoča.

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





karmyka



Jan (34%)

Žan (34%)

Denis (9%)

Tadej (22%)


Število vseh glasov: 373

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!