|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 8:46:33   
Pia*
Ja točno tako, v službi imam vedno na full, delam s strankami sicer jih imam v večini po telefonu, prav tako imam s sodelavci veliko opravka (avtoprevozniško podjetje).
V službi me sigurno kaj spravi v slabo voljo(vozniki,stranke, kakšen dan je preprosto krivo tudi slabo razpoloženje). V službi še nekako shajam, da se ne razburim, da ne kažem
slabe volje, katera mi pa večkrat pade ven doma. Zadnje pol leta opažam oz. še večkrat sem bila opozorjena, da sem konstantno slabe volje, da sem zatežena itd. Priznam, da resnično sem.

Ne znam službenih težav pustiti v službi ampak jih vlačim domov, da potem še moji trpijo.
Velikokrat se zavem, da kar razmišljam o službi tudi doma, počitnice, vikend. Sama imam tega že počasi dovolj.

Kako pustite težave službene v službi in domov pridete z nasmeškom na obrazu? Resnično potrebujem eno pomoč, ker tako ne gre več naprej.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 9:56:03   
blaža
jaz sem bla v isti situaciji, in moj mož mi je isto reku kot tvoj,..pa še res je blo.

Na srečo sem imela še eno opcijo služenja denarja, tako, da z tisto firmo pol nisem več podpisala pogodbe ( je bla za eno leto). Če si nekje konstantno pod stresom, nisi zadovoljne in srečen,.. no sej vem, da služb ni, lahko pa delaš na tem, da si kako drugo iščeš, čeprav je povsod kako sračkanje, še posebej, v kolektivih. Je treba met srečo in pred vsem ne obupat.

Še ena opcija je, da greš vsak dan malo tečt oz se vsaj za pol urce odklopiš in da je to čas samo zate, da se zrelaksiraš. Tek je dobra varijanta in pomaga tako psihično kot fizično.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 10:12:04   
kalbo
Prvo kar moraš nardit je, da začneš hodit v službo zato da živiš in ne da živiš za to, da hodiš v službo.

Enostavno en kliker si moraš inštalirat, moj je ta, ko vžgem avto pred firmo enostavno preklopim.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 10:50:40   
mateyka
ta gumb o katerem govori Kalbo najlažje vklopiš, če si vzameš čas za meditacijo (tam je namen izklopit misli in vklopit samo zavedanje - točno to kar rabiš).
imaš pa seveda še druge opcije, vsak dan po službi rukneš:
- persen tableto
- en joint marihuane
- en štamprle travarce

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 10:58:51   
kalbo
No če pa tist gumb ne pomaga, pa vklopim pomožnega....grem na eno mrzlo pivo, ga spijem v miru in tišini (ja meditacija ene vrste je to), če sem še živčen, naročim obvezno še enega, pa do zdaj več nikol ni blo potrebno.

Pa vsako leto se zavlečem na pranje možganov v srednjo dalmacijo, kjer se dam pa resno na OFF. Pomaga, preverjeno.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 11:48:10   
Pia*
Menjava službe za 1x še ne pride v poštev. Rosno mlada nisem več rada bi imela otroka tukaj pa imam solidno plačo in predvsem pogodbo za nedoločen čas. Po porodniški pa defenitivno (v kolikor bo možnost) menjam.

Bom poskusila si vzeti čas zase in si privoščiti tisto kar mi je najljubše.

mateyka tvoje obcije mi je že kar nekaj ljudi svetovalo. Tablete jemala ravno ne bi razno če bi prišla resnično že tako deleč, da ne bi bilo druge obcije, marihuana sem celo šla brati njene + in - ampak glede na to da se že z navadno cigareto lahko zadavim bi se s tem še hitrejeuser posted image . Ne vem mogoče bi morala poskusituser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 11:57:42   
nyna84
Midva z možem tudi pogosto prakticirava, da si takoj po delu vzameva pol ure, ko sva čisto na OFF, se vsedeva dol, spijeva pivo (včasih pozimi tudi jeger paše), se mal pogovoriva kaj in kako je bilo v službi in potem počasi preklopiva na domače tematike in si splanirava dan. Pa se nama kar dobro obnese. user posted image
Ko je čisto prehudo, pa res paše, da grem zvečer na en trim, da se res fajn sforsiram in potem pod tuš. Sem potem kot prerojena.
Pa spočij se. Včasih smo že kronično preutrujeni. Vzemite si vikend zase, ko ste rs čisto fraj in delajte, kar vam je všeč.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne morem odklopiti službe doma
30.7.2012 14:12:22   
LoCa
Joga user posted image . Jaz nisem več mogla sploh živet zaradi službe, ker sem stalno bila nervozna, nisem mogla odklopit, sem bila na robu z živci. Začela sem hodit na jogo in je ful boljše Imam še svoje nervozne trenutke, ampak jih je bistveno manj. Glaven point je pa v tem, da kot pravi kalbo, tja hodiš, da zaslužiš denar in to je pretty much it. Včasih sem pa tut že pomislila, da bi mi kak joint pasal, kot kak quick fix, ker alkohola pa ne maram preveč user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vzgoiteljice v vrtcu
Admin

Ali ste zadovoljni z vašo vzgojiteljico v vrtcu

da, nimam nobenih propomb (71%)

ne (8%)

pričakovala bi boljšo (12%)

boljše ne bi mogla pričakovati (9%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!