|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čofotanje v bazenu - kdaj?
9.7.2012 15:19:28   
tayag
Zdravo.
Zanima me kdaj ste svoje user posted image prvič dali v bazen.. morje je tak za dojenčka še premrzlo..
Veliko sem forumov prebrala in eni sploh nič ne komplicirajo in z njimi plavajo že pri treh mesecih..
Drugi pa seveda kasneje in naštevajo minuse (klor, bolezni, itd.) zakaj še ne tak zgodaj..
Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čofotanje v bazenu - kdaj?
9.7.2012 16:18:55   
Medea10
Naša prva se je prvič v bazenu na kopališču namakala že pri 3 mesecih, druga pa šele pri 6 (prva je bila rojena konc aprila, druga decembra).
Meni se zdi brezzveze komplicirat, če je otrok zdrav (da nima kakšnih kožnih bolezni ali kaj podobnega) in mu nič ne manjka. Naši dve obožujeta vodo.

(odgovor članu tayag)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čofotanje v bazenu - kdaj?
9.7.2012 16:33:35   
Anonimen
Smo prišli en teden nazaj s Paga in dol je morje že prav gorko ... ima že okrog 22-23 stopinj, tak da je čist ok za dojenčke ... kolk ej pa pri nas pa ne vem.
Smo šli pa z našo pri njenih 4ih mesecih na plavanje za dojenčke v terapevtski bazen, ki ni odprt za javnost. V toplice in te javne bazene ala Atlantis pa jaz prve pol leta najmanj nebi hodila.

(odgovor članu Medea10)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čofotanje v bazenu - kdaj?
9.7.2012 19:40:35   
naja17
V bazenu pri dobrem letu, pa še vedno se jih izogibam. V morju pri 3,5 mesecih in gre bp notri in ne vem zakaj bi bilo premrzlo, sploh v tej vročini user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čofotanje v bazenu - kdaj?
10.7.2012 6:43:53   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: tayag

Zdravo.
Zanima me kdaj ste svoje user posted image prvič dali v bazen.. morje je tak za dojenčka še premrzlo..
Veliko sem forumov prebrala in eni sploh nič ne komplicirajo in z njimi plavajo že pri treh mesecih..
Drugi pa seveda kasneje in naštevajo minuse (klor, bolezni, itd.) zakaj še ne tak zgodaj..
Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala..




Ja, eni res ne kompliciramo. Moja je že pri enem mesecu namakala telešček do ritke, pri dveh je že bila cela "potunkana" v morje. Bazena pa nisem nikoli prakticirala.

Morje mrzlo???? Morje ima nekje tudi 27 stopinj. Bi rekla, da je prej mlakuža, kot da je premrzlo.

(odgovor članu tayag)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čofotanje v bazenu - kdaj?
11.7.2012 11:46:21   
pasijonka
Ja, eni res ne komplicirajo, pediatri imajo pa potem veliko za povedati o raznih urinoinfektih ipd. :-(

Tudi mi smo hodili na plavanje za dojenčke, na DIF-u začnejo lahko s 6 meseci in takrat smo jo tudi peljali. Pred tem smo dobili natančna navodila, kako otroka postopoma navaditi na manj toplo vodo (tam je imela voda 32 st!) kot jo uporabljamo za kopanje doma, pa še v neopren hlačkah so. Tudi če ima voda 27 st, je to za dojenčka lahko šok, 22 pa je absolutno premalo.

Resno mislim, da bi bilo dostikrat za vaše otroke bolje, če bi kaj vprašale svoje pediatre kot pa neznance na forumih.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čofotanje v bazenu - kdaj?
11.7.2012 11:50:23   
miami10
Naša bo v nedeljo 6m, sicer pa sem jo dala v bazen ko je začela brcat po banjici...cca 5m je bila stara ko smo šli v Zreče, pred 1 tednom pa smo bili na morju-imajo tudi zunanji bazen z morsko vodo in sem jo dala v ta bazenček...seveda je tudi v bazenu dajala rokice v usta-posledično "popila" morsko vodo, ki je kot vsak bazen tudi (vsaj mislim) klorirana...jst pri tem ne kompliciram...marsi kje dobi več svinjarije kot v bazenu-največji vir so tipkovnice in mobitel-pa si sigurno nobena od nas ko gre od računalnika ali pisanaja sms ne umije rok z milom predno gre k otroku...
veselo čofotanje ;)

šele zdej sem prebrala da nekatere mislite da 22stopinj čist ok za otroka...vrjetno se melo hecate...22 je včasih še zame premrzlo ne pa za malčke palčke...

< Sporočilo je popravil miami10 -- 11.7.2012 11:52:26 >

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čofotanje v bazenu - kdaj?
11.7.2012 14:20:09   
Arwenko
Pri 2 mesecih je bila prvič v Olimijah, pa nikoli ni imeli uroinfekta še samo tak mimogrede...

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?