|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolske torbe - oz. torba za prvi razred
10.6.2012 11:39:50   
TomTaylor
Hmmm....naša gre v prvi razred. Zdej me pa zanima, veliko slišim, da se kupujejo spešl torbe za 100 evrov minimalno. Sej me je kap skoraj. Ali lahko kje dobim cenovno ugodno torbo, pa da bo okej za drobno deklico za recimo dve šolski leti?

Predlogi, linki,...prosim. Hvala.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
10.6.2012 12:26:10   
FORZA
Jas sploh ne bom komplicirala s torbo. Kar nahrbtnik bo imel, ker imajo vse potrebščine v šoli prvo leto (če je še po starem prva tri leta). Samo za kakšno nalogo bodo prinesli domov kakšen DZ, zvezek. Sploh pa 1. R moramo itak ga pripeljat v šolo in po njega prit, tko da po mojem za 1 R ne potrebuje nevem kakšne torbe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
10.6.2012 12:27:48   
FORZA
Če pa že sem jas ponavadi vedno naročala kar pr kopiji
http://www.kopija-nova.si/za-1.-triado

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
10.6.2012 13:27:51   
Shorty_
Jaz sem se odločila za nakup v http://magicshop.si/produkti/vse_za_solo/ kjer bo lahko naša suhcena prvošolka tudi preiskusila torbo in si jo sama izbrala cene so pa res ugodne glede na druge ponudnike.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
10.6.2012 17:45:13   
takotako
Jaz sem tudi razmišljala o ruzaku... Sam k vem kako bo dajal notri zvezkeuser posted image , tako da gledam bolj za tako da sama stoji pokonci.
Kar se pa tiče stvari-pri nas nosijo domov, pa tudi baje da ni 1 razred več tako simpl. so me že pripravli da bo veliko dela.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
10.6.2012 17:45:48   
takotako
Sem pa videla da imajo trgovski centri kar nekaj akcij in so torbe po 20e.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
11.6.2012 0:42:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu takotako)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.6.2012 0:46:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
11.6.2012 6:09:47   
ZARA
Mah, TT, torba se dobi tudi za veliko manj denarja kot 100€. Jst sem tamali prvo leto kupila eno torbo-nahrbtnik z ojačanim hrbtom za 14€. V drugem je pa potem sredi leta božiček novo prinesel, tisto Winx varianto za 28€ in je res ornk. Je bila tudi iz 65€ znižana. tako, da malo poglej, boš zihr kaj pametnega dobila. Prvošolčki itak ne nosijo torbic domov vsak dan, samo ob petkih, pa še to starši pomagamo. Lahko pa tudi 170€ daš zanjo, odvisno seveda.

Še debata na to temo.
http://www.ringaraja.net/forum/Deuter_%C5%A1olske_torbe_-_1%25razed/m_5931240/tm.htm

< Sporočilo je popravil ZARA -- 11.6.2012 6:11:37 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
12.6.2012 14:34:22   
maronine
Naš je šel lansko leto v prvi razred.Seveda je dobil čisto pravo pravcato šolsko torbo.Cena ? 40 ojrov,s tem da je bila znižana iz 60,na njej so bakugani,pač takšno je hotel.
Pri nas je šla torba v mojih rokah v ponedeljek v vrtec,prišla prazna domov isti dan,nato je stala v kotu do petka ko jo je spet nesel v šolo in prinesel polno domov.Tako da vprašajte ali bodo stvari nosili domov ali puščali v šoli.ker če bi to vedela bi mu kupila targetov nahrbtnik (takega je hotel mlajši sin,da je pač imel tut on novo torbo septembra),ker gredo vanj ne samo zvezki in delovni zvezki,tudi mapa velika gre vanj,cena pa 20 evrov!! Čisto dovolj bi bil nahrbtnik,tak da z nakupom šolske torbe ne pretiravajte,naši bodo šele v tretjem razredu nosili torbo,sem in tja...do takrat pa bo v uporabi le v ponedeljek in petek...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
19.6.2012 10:13:08   
dps1
lani smo vzeli v šparu Target-ovo torbo, ki je bila okoi 40 eur, in čisto služi svojemu namenu. počakaj na drugo polovico avgusta, ko bojo torbe še znižali. res je, otroci v 1 razredu itak ne hodijo sami domov, in torbe so pretežke, da bi jih sploh sami nosili, tako da - čimmanj kompliciranja. tisto, kar pa imajo za domačo nalogo, pa tako dajo samo kak zvezek ali dva v torbo, za nalogo doma.

(odgovor članu maronine)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šolske torbe - oz. torba za prvi razred
19.6.2012 20:50:38   
Alfabeta
hja, s torbo počakajte do prvega roditeljskega, ki je ponavadi za prvošolčke pred začetkom pouka. Pri nas so prve dve leti nosili polno torbo v ponedeljek in petek, vmes pa malo, tisto kvadratno, da gre a4 mapa notri. Naš jo je sedaj v 2.razredu sam nosil in je svinsko težka. Zdaj pa jo bo treba nosit vsak dan in bomo to zamenjali za lažjo.

BTW:V Mullerju imajo akcijo za šolske torbe do 29.6. in so kar precej cenejše..

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?