|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nenadna utrujenost
22.5.2012 14:54:34   
cukrček11
Pozdravljeni.
Imam 4 mesečnega sinčeka, ki je že dva dni nerazpoložen in nenavadno veliko spi, to pomeni da npr. danes že tretjič spi in sicer po uro do dve. Problem je ta, da je moj sin drugače zelo aktiven, čez dan skoraj nič ne spi in je velik dobrovoljček.
Pa me zanima ali je lahko to od zobkov, ali je možnost da bi zbolel, ker nekih drugih znakov ni, pa sem vendar vseeno zaskrbljena, ker je čisto drugačen. Naj povem da tudi je normalno, se dojiva, mogoče so podoji za pol ure zamika ( prej na 2 h, zdaj na 2,5 h). Ne vem pa če bi hodila k P, ker znajo bit prav nesramni, če ni res kaj hudo narobe. Vročino ma pa nekje na meji, 37,5 v ritki, mislim da to ni dosti.
Prosim za kakšne izkušnje, moj prvi otrok je te zobke prebolel mimogrede, ta pa je zelo drugačen otrok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nenadna utrujenost
22.5.2012 16:34:48   
caramel
Ko je naša tamala imela obdobja z nenavadno veliko spanja je sledil poskok v rasti.

(odgovor članu cukrček11)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!