|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZPS - testi
9.5.2012 12:36:15   
LuLu
Dostikrat ima Zveza potrošnikov Slovenije v tiskani reviji in na spletu teste različnih izdelkov. Zanima me, ali je katera, ki ima dostop do teh testov, ker so plačljivi, pa da bi kdaj kaj namignila o rezultatih testiranja?
Bi bila zelo hvaležna user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZPS - testi
9.5.2012 13:05:54   
Damjana1
Te zanima kaj točno določenega?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZPS - testi
9.5.2012 13:08:29   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Damjana1

Te zanima kaj točno določenega?

Trenutno paštete user posted image
Sem danes gledala in so naredili test piščančjih in kurjih paštet in ker jih moja2 obožujeta, bi res rada vedla, katere so najmanj slabe.

(odgovor članu Damjana1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZPS - testi
9.5.2012 13:11:52   
Damjana1
zs

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZPS - testi
9.5.2012 13:14:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Damjana1

zs

Ti tudi user posted image

(odgovor članu Damjana1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZPS - testi
11.5.2012 12:33:09   
thaiss
mene zanima, če so že objavljeni letošnji testi krem za sončenje

hvala

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZPS - testi
11.5.2012 13:22:27   
LuLu
Nisem tega videla, sem pa prebrala na netu, da so najnovejše raziskave, ki še niso potrjene in dokončabne, pokazale, da bi naj neka snov v kremah za sončenje, če je krema izpostavljena soncu... bila rakotvorna. Kar je seveda nenormalno grozno, ker  bi naj ščitla pred tem. Torej... na koncu članka je bilo zapisano, da pač do nadaljnega bolje krema, kot čisto nič... oz. stran od sonca, kolko se le da...
Samo toliko user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZPS - testi
11.5.2012 14:54:43   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Damjana1

Te zanima kaj točno določenega?

Trenutno paštete user posted image
Sem danes gledala in so naredili test piščančjih in kurjih paštet in ker jih moja2 obožujeta, bi res rada vedla, katere so najmanj slabe.



Še meni user posted image prosim

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZPS - testi
11.5.2012 15:09:14   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Damjana1

Te zanima kaj točno določenega?

Trenutno paštete user posted image
Sem danes gledala in so naredili test piščančjih in kurjih paštet in ker jih moja2 obožujeta, bi res rada vedla, katere so najmanj slabe.



Še meni user posted image prosim


Ti to resno?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?