|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je to logično?
5.5.2012 12:44:52   
mini86
da so mi zvišal OD, vrtec pa tudi zvišal user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je to logično?
5.5.2012 21:00:55   
takotako
Haha men tud ni logično, ampak mam isto.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je to logično?
5.5.2012 21:24:16   
*bubi*
To je logično pri tistih, ki imajo višje OD. Ker se v odločbi za vrtec poleg vseh istih dohodkov kot dohodek šteje tudi OD.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je to logično?
5.5.2012 21:58:00   
liliana
Točno tako.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je to logično?
6.5.2012 9:11:09   
mini86
30€ so visoki OD??????men ziher ne..

no zdj mam 48€


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je to logično?
6.5.2012 11:10:06   
liliana
In zaradi teh 48 EUR OD na mesec, si lahko padla za razred više za plačilo vrtca....ker se pri plačilu vrtca pač upoštevajo tudi otroški dodatki kot dohodek......

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je to logično?
6.5.2012 12:51:08   
mini86
do sedaj sem imela 30..po tanovem pa 48..edin če že kr v naprej računajo..user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je to logično?
6.5.2012 13:09:53   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

30€ so visoki OD??????men ziher ne..

no zdj mam 48€



Ne, to niso visoki OD. Prejšnji odgovor je bil na splošno napisan - tisti, ki imajo 100€+ OD, se jim to že kar pozna pri dohodkih na družinskega člana.
Očitno ste tako zelo na meji, da ste zaradi teh nekaj € padli v naslednji razred. Moraš pa vedeti, da so lestvice z vrtec drugače narejene kot so bile prej, zato lahko tudi nastane razlika kljub enakim dohodkom.

Meni recimo so OD ostali čisto enaki, vrtca pa bom zdaj plačevala 25€ več.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je to logično?
6.5.2012 21:40:32   
nananaja
Vkolikor meni uspe s pritožbo, bomo mi primer, ko bomo pri vrtcu en razred više kot pri otroškem dodatku, če pa pritožba ne uspe, pa tudi za otroški dodatek ostanemo za pol odstotka nad mejo dohodkovnega razreda.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a je to logično?
6.5.2012 21:55:36   
mini86
nananaja imaš zs

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a je to logično?
7.5.2012 15:28:34   
mini86
sm klicala na CSD in so rekli da pač je tak sistem..da je vse normalno..in da ker je pač tak sistem je tudi normalno da so mi upošteval OD že ta novi-se pravi 48€ oz 47€ ker se neki pač še odšteje KLJUB TEMU da mi odločba začne veljati 6.6 2012!!!!!za bruhnt





_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?