|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
29.3.2012 14:17:55   
sanasan
vendar malo kdo si upa javno spregovoriti o njih. Vsi se nekoga boljijo - koga - to vemo vsi. Ne vemo vsi- koga se bojijo?







tega pa ne vem, vprašaj korošce....oz.korošiceuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
29.3.2012 14:24:32   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

vendar malo kdo si upa javno spregovoriti o njih. Vsi se nekoga boljijo - koga - to vemo vsi. Ne vemo vsi- koga se bojijo?







tega pa ne vem, vprašaj korošce....oz.korošiceuser posted image



Da se od vseh korošcev in korošic ni najdel nekdo, ki se ne bi bal "nekoga"user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
29.3.2012 14:27:11   
sanasan
Resnica o koroški deklici + FREE Matic & Jerneja Munc + Natalija Markač

na fb je zgoraj omenjena skupina, če koga zanima si lahko prebere zelo zanimivo oz. če je vse res, bolj "grozljivo" podpisano izjavo dedka po očetovi strani user posted image

ne rata mi je ali pa ne znam kopiratuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
29.3.2012 15:20:19   
sanasan
http://slo-kronika.si/novice/facebook-skupina-resnica-o-koroski-deklici-kot-civilna-druzba-deklica-se-mora-vrniti-v-varno-okolje/

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
29.3.2012 15:53:31   
sanasan
Da se od vseh korošcev in korošic ni najdel nekdo, ki se ne bi bal "nekoga"







pri nas v naselju so tudi vsi vedeli ali vsaj sumili, da oče zlorablja hčerko, pa nihče nič....dokler ni punca naletela na učiteljico, ki je vse skupaj prijavila, ko se ji je punčkin brat zaupal....
aja in veš kakšen je bil epilog? csd je odločil, da gre "le" "manjšo zlorabo" (otipavanje in samozadovoljevanje pred punčko), oče se je lahko vrnil nazaj v hišo, mama naj bi pa "nadzorovala" (pred tem je izjavila, da ni bilo nič hudega, saj mu ni pustila, da bi šel dlje oz.je končal z njouser posted image ), da se to ne bi več dogajalouser posted image . danes je ta ženska nesposobna za delo zaradi duševnih težav, njena nečakinja pa "ožigosana" za "a veš, to je tista od katere dedek je zlorbljal njeno teto"...

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
29.3.2012 16:27:57   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: posh


Da se od vseh korošcev in korošic ni najdel nekdo, ki se ne bi bal "nekoga"user posted image



Ena se je našla.....samo se baje s pomočjo sodelavcev samopromovira......

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
31.3.2012 11:17:32   
picola1
Fak, sem jezna, no!!!!!!! Pa ne morejo deklice vrnit v okolje, kjer obstaja možnost, da bo ponovno spolno zlorabljena, no!!!!!!!!! Pa kaj je s tem našim sistemom, smo vsi že ****njeni al kaj??? A res ne bo nobeden nič naredu, da se bo ta svinjarija končala???

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
31.3.2012 11:19:03   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Da se od vseh korošcev in korošic ni najdel nekdo, ki se ne bi bal "nekoga"







pri nas v naselju so tudi vsi vedeli ali vsaj sumili, da oče zlorablja hčerko, pa nihče nič....dokler ni punca naletela na učiteljico, ki je vse skupaj prijavila, ko se ji je punčkin brat zaupal....
aja in veš kakšen je bil epilog? csd je odločil, da gre "le" "manjšo zlorabo" (otipavanje in samozadovoljevanje pred punčko), oče se je lahko vrnil nazaj v hišo, mama naj bi pa "nadzorovala" (pred tem je izjavila, da ni bilo nič hudega, saj mu ni pustila, da bi šel dlje oz.je končal z njouser posted image ), da se to ne bi več dogajalouser posted image . danes je ta ženska nesposobna za delo zaradi duševnih težav, njena nečakinja pa "ožigosana" za "a veš, to je tista od katere dedek je zlorbljal njeno teto"...


Pa to je grozno, milo rečeno...Jao, kdaj se bo nekdo zbudu pa nekoga na kakekm csd-ju poču, ****ti!!?!!!!!!!

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
31.3.2012 11:26:27   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: mika

sPREMLJAM, ja....totalni horor. Vsi, ki so trdili, da je deklica živa in zdrava, so v zaporu/priporu, nihče pa ne ve, kje je.....

Kot kaže celo umazano igro vodi Munc. Krivi vse možne organe, da niso dokazali suma zlorabe, je pa on tisti, ki jim je to preprečil. Brala sem njegovo stran na FB.... en kup populističnih izjav, ni pa nardil ene stvari, da bi očetu pomagal dokazat, da je deklica bila zlorabljena. In zdaj je še ON žrtev krutega sistema...




Mika, kaj pa bi lahko Munc naredil več od tega, kar je? (ni to mišljeno provokativno, čist resno te sprašujem)
Kaj meniš o celotni zadevi, spolni zlorabi, skorumpiranem sistemu, itd.?

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
1.4.2012 23:52:31   
mika
Picola, na začetku sem očeta, Munca in ostale podpirala. seveda je treba otroka umaknit iz okolja, kjer bi se naj dogajala zloraba, takoj! In s tem je dosegel, da se je mama preselila v materinski dom, da bi deklica bila na varnem. Deklice kljub temu niso pripeljali. kaj bi potem morala naredit mama, da bi otroka videla? Od tu naprej pa gre vse zaupanje v Munca navzdol.

On je od vsega začetka vedel, da bo tako. To je očitno njegov prvi primer, ker je takoooooooj vključil medije. Ne verjamem, da ima 150 strank al kolk je že rekel. A samo ta primer je bil bil za javnost??? Brala sem kar je dal FB in nič od tega ni potrjevalo zlorabo. Dekličine bolezni, vnetja, utrujenost...vse to je bilo pri moji hčerki tudi, pa x debat na te teme tu gor. seveda pa ne izključujejo zlorabe. In ko bi to lahko še dokazali, so deklico odpeljali. Glede nato, da bi Munc naj vedel kako se postopa s spolno zlorabljenim otrokom, sem pričakovala, da ji bo priskrbel tudi psihološko pomoč. Pa ni. Po njegovem so bili skorumpirani vsi..od CSD, sodnikov, zdravnikov....Pa lepo te prosim...Glede nato, da je deklica živela pri očetu, bi jo lahko kadarkoli odpeljali v LJ ali drugam. On je psiholog, pa ne mi reč, da ni našel niti enega od svojih kolegov, ki bi mu pomagal razvozlat kaj se z otrokom dogaja???? V SG bolnišnici rekli, da niso specializirani za spolno zlorabo. Kaj je potem za naredit? odpeljat otroka tja, kjer so specializirani...

Blatil je mamo, obenem pa dal na FB dokument kako je redno obiskovala psihologinjo, da spravi svoje življenje skupaj. In ko si ga je, še vedno ni bila vredna otroka? Pa sej se je strinjala, da ostane pri očetu, ko je vedela, da ni zanj sposobna skrbeti.

Kakšna skorumpiranost v tem primeru? A zaradi enega upokojenega policista? Pa izgubljen posnetek, ki so ga izgubili policisti. Zdaj al je ena velika laž al je pa Munc tako nesposben, da ni naredil kopije. Da pri tako hudi zadevi ne narediš kopije posnetka....pa to morš bit totalni idiot!!!..

Ne vem katera je pisala, da Korošci ne upajo govorit? kako pa to, da upajo povedat, da je CSD zaradi zanemarjanja odvzel Markačevi otroka in se čudijo, kje se je našla, da blati to mater, medtem ko je sama bila še v slabšem stanju. Otroka sta bila zaradi njenega pijančevanja, 7 let v reji pri njeni mami .

Munc se mi zdi že po naravi totaln manipulator.. poleg tega ima še potrebno znanje, da človeka prepiča, da vidi namesto miši slona. In tale oče je bil lahka tarča. Prišel je po pomoč otroku, pristal pa za 9 mesecev v zaporu, da bi Munc dokazal, kako gnil je po njegovem sistem.




< Sporočilo je popravil mika -- 2.4.2012 0:07:19 >

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
2.4.2012 10:15:51   
mamamajča
Ja..... jaz ne vem več, komu in kaj bi verjela. ampak....

Posebej se me je dotaknil en komentar kako leto nazaj, ene gospe s koroške, ki je napisala nekako takole: 'poznam družino in vem, kaj se dogaja. Če bi vedela, kje je deklica, bi ji nesla čokoladico. izdala je ne bi nikoli....'


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
2.4.2012 12:05:39   
alda
po vsej tej zmešnjavi res človek ne ve več kaj je res ali kaj ne, vendar:
1. kar koli je ali ni bilo NE morem razumeti, da so kar tako čez noč vrnili punčko mami, brez da bi dokončno preverili dejstva o zlorabi,
2. nikakor mi ne gre v glavo izjava matere, da so jo nekako prisilili v osamo user posted image  halo ? a so ji držali pištolo na čelu?
3. oče- ma šele zdaj ti je kao kapnilo, da te Munc in Markačeva izsiljujeta pa še kaj?

Pri Muncu in Markačevi sem pa vedno imela občutek, da preveč iščeta način kako očrniti vse na nasprotni strani in jim dokazati le svoj edini prav!
in kdaj tudi pozabila bistvo zelo zgodbe: zaščititi deklico !

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
2.4.2012 13:47:17   
liliana
Zatajila je "država", takoj na začetku....ko bi morala OBRAVNAVATI Z VSO RESNOSTJO VSAK SUM SPOLNE ZLORABE, ne pa sporočati in delovati po sistemu"lahko ste brez skrbi, spolnih zlorab otrok ni, prijava spolne zlorabe je v 90% zgolj igra staršev, ki si v borbi za skrbništvo nagajata, zato v bistvu spolnih zlorab sploh ne obravnavamo".....in tako so delovali tisti - "država", ki so poklicani zato, da v primeru, če starša nista sposobna skrbeti za otroka ali se zmeniti za to, delujejo v korist otroka.....in delovali so po liniji najmanjšega otpora...."država", ki dela v korist otroka je takoj na začetku odpovedala in je delovala daleč od koristi otroka.....

in zdaj država skuša prikriti to dejstvo......ne glede na ceno, mediji ji pa pomagajo.....tudi ljudje, ki prebiramo to enostransko poročanje in diskreditacijo tistih, ki opozarajajo na nepravilnosti preveč zaščitenega državnega aparata, ki ga nihče ne kontrolira in ki nikoli ne odgovarja za ničesar......

Kruha in iger jim dajte, pa bo raja srečna, mi pa si bomo greli do onemoglosti svoje debele uradniški riti do penzije.....slabo mi je, ko prebiram namerne in zelo očitne diskreditacije vpletenih, še bolj pa mi je slabo, kako ljudje vsemu verjamemo.....samo, da svet obkroži slika objokane matere, ki tesno privija k sebi izgubljeno hčerko (ja, tisto, ki se ji je nekoč samovoljno odpovedala, ker ji je bila breme, potem si je pa po letu dni premislila, da zdaj pa bi ona imela malo hčerko, čez leto ali dve je pa mogoče več ne bi ona imela, ker bi jo preveč bremenila)......

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
2.4.2012 14:50:48   
sanasan
http://www.siol.net/novice/rubrikon/preprical_nas_je/2012/04/matic_munc.aspx

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
2.4.2012 14:52:05   
sanasan
http://24ur.com/novice/slovenija/napacni-postopki-glede-koroske-deklice.html

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
2.4.2012 15:02:33   
LuLu
sanasa,
to pa ni glih novica. To je bilo meseca decembra lansko leto. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
3.4.2012 16:20:15   
sanasan
http://wwww.slovenskenovice.si/lifestyle/vrt-dom/odurni-smrad-klientelizma

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
3.4.2012 16:21:27   
sanasan
sanasa, to pa ni glih novica. To je bilo meseca decembra lansko leto.


Lu Lu, saj vem....samo osvežujem spomin in morda marskido prej ni sledil....

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
3.4.2012 16:35:04   
sanasan
http://slo-kronika.si/novice/matic-munc-po-vcerajsnjem-napadu-na-njihovo-varovanko-ce-hocete-vojno-jo-boste-imeli/

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
3.4.2012 16:46:11   
sanasan
http://www.zurnal24.si/munc-vse-se-je-odvijalo-po-navodilih-draga-kosa-clanek-152915

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
3.4.2012 18:41:45   
sanasan
Kje je fokus v zadevi "koroške deklice" ..??

by Natalija Markač on Tuesday, April 3, 2012 at 11:44am ·





Glede na dogajanje v zadnjih dneh sem se odločila na dogajanja odzvati..Težavo sem imela le z izborom, torej z vprašanjem, na kaj se odzovem in na kaj se zaenkrat še ne..?


Prvi trenutki po aretaciji Matica Munca in mene so bili dokaj odmevni. Vse bi bilo lepo in prav, če se ne bi vzporedno začel izvajati scenarij odvetnika Verstovška, ki je prodal ekipo s katero je pripravljal obrambo za očeta in se spajdašil z nasprotno stranjo…Motive za njegovo ravnanje, bom v tem trenutku še zadržala zase, zaenkrat je dovolj, če zapišem, da se je velik del poročanja odvijalo po njegovem hinavskem in zlonamernem scenariju..


Zgodilo se je to, da so naju z Maticem odstranili v pripor, v istem trenutku pa mediji začeli poročati enostransko, neobjektivno in izrazito negativno glede naju, najinega delovanja itd…


Zanimivo dogajanje, še posebej,če predhodno poskrbijo, da se ne moreš odzivati in ustrezno braniti..Sicer pa, koga zanima druga stran, če se poroča po navodilu naročnika..? Ok, o tem ob neki drugi priložnosti…


Odzvala se bom delno na reagiranje družine Kaker. Naj povem, da od kar se je zgodil ta preobrat, prejemam ogromno podpore iz različnih koncev države in zraven ogromno jeze zaradi izjav družine Kaker v medijih. Ljudje se zgražajo nad podlostjo, podtikanji, lažmi, ki jih je Boštjan Kaker izjavljal v medijih. Sprašujejo me, če jih bova z Maticem tožila, če jih bova kazensko ovadila itd. Mogoče.


Dejstvo je, da sama osebno ne čutim nobene jeze glede ravnanja družine Kaker. Vse kar čutim je žalost in razočaranje. Razlogi Boštjanovih izjav so znani vsem, ki smo vpeti v to zadevo, zato je v tej fazi mogoče dovolj, če povem le podlago zaradi katerega se je ta preobrat zgodil.


Policija v navezi z Verstovškom in nasprotno stranjo, je Boštjanu (in tudi njegovemu očetu) povedala najbolj črn scenarij, ki je izgledal takole: Boštjan bo šel sedet (tega se je Boštjan najbolj bal!!), sedet bodo šli tudi njegov oče, mati, brat..Cela družina..Ko ne bodo mogli plačevati kredita, jim bodo vzeli tudi hišo. Nasprotna stran bo sprožila postopek za odvzem roditeljskih pravic in majhne Klare ne bodo več videli. Najbolj črn scenarij, ki pa je imel še rezervni izhod, ta pa je bil sledeč: Nihče od družine Kaker ne bo šel sedeti, nobeni postopki ne bodo sproženi zoper njih, nič se jim ne bo zgodilo in bodo lahko prosto odkorakali iz te situacije …Pogoj je bil le »skenclati« Matica in Natalijo in v medijih ustvariti vtis, da je bila družina Kaker pravzaprav najina žrtev , talci in tako pripraviti pogoje, na podlagi katerih bodo policija, tožilstvo in ostali koruptivni akterji s pooblastili države, lahko obračunavali z nama za vse, kar sva v zadnjem obdobju razkrila javno.. Prozoren scenarij kot šipa..


Verstovšek mi je pred MB zaporom jasno povedal, da bo naredil vse, da Boštjana spravi ven , četudi v zameno proda Klaro. Rekel mi je, da njega Klara ne zanima, da je njegova stranka Boštjan (čeprav smo ga najeli ravno zato, da pomaga Klari in posledično seveda njenemu očetu) in, da on lahko uredi, da Boštjan ne bo šel na prestajanje kazni, ker da ima to že dogovorjeno s sodnico in tožilko. Zame je to direktna korupcija, ko se en odvetnik tako pod mizo zmeni s sodnico o določenih odločitvah…


Verstovšek se ni pozabil pohvaliti, da vse to on lahko uredi, na moje vprašanje kako to misli, če je bil Boštjan vendar že obsojen, je zelo samozavestno odgovoril z vprašanjem: Če tega ne morem zrihtati, potem pa tako….? V tem stavku se skriva tudi odgovor na vprašanje: zakaj obrazložitev sodbe tako dolgo ni bila spisana in zakaj je Verstovšek pritiskal Boštjana, da se izteka čas…? To bodo še zanimivi momenti, ko bomo do tja prišli…


Ok, on že ve kako potekajo dogovori na sodišču in tožilstvu SG…No, to vemo tudi mi…Na tiskovni konferenci, ki smo jo v Svetovalnici Akcija sklicali dan po tem, ko smo prišli iz pripora, se je oglasil tudi vsem slovencem znani vremenar Miran Trontelj


(http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D2mWH1rETp3U&h=GAQFWtq1_AQG6NL7FhUqTImerBqBsDV4nyLdRxlcpLUzRbg), ki je dejal nekako v tem stilu, da se je na sodišču SG v preteklosti že dogajalo, se še dogaja in se bo dogajalo še naprej…Se strinjam z njim….


To pa je bil tudi eden od razlogov zaradi katerega se je ta medijski masaker nad nama z Maticem moral odviti. Izpodkopati zaupanje ljudstva v naju in s tem zmanjšati podporo, ki sva je zaradi dela v preteklih dveh letih vedno bolj deležna s strani ljudstva. So določeni ugotovili, da z Maticem postajava premočna? So se ustrašili revolucije, ki bi jo lahko midva povzročila…? Vsekakor je potrebno, preden se naju kdo dotakne izpodkopati zaupanje ljudstva, da bi te koruptivne institucije brez tveganja upora ljudstva, lahko nad nama uporabile metode iz prejšnjega režima, kjer bi najino delovanje ustavili in preprečili…V to smer so šle tudi razne debate z Verstovškom, takrat ko se še ni spajdašil in takrat, ko deklice še ni prodal. Zatrjeval je, da bo pomagal, ker je tako in tako 70% ljudi na naši strani in imamo pravno mi prav!…Ko se je prodal, je bilo potrebno teh 70% ljudi obrniti zoper naju…To je zame manipulacija z ljudstvom in mediji, ki se temu niso uprli, so pokazali pod kakšno barvo spadajo in seveda na svojo neodvisnost lepo pozabili… Očitno se takšen načrt ni popolnoma izšel, saj se je podpora nama z Maticem še drastično okrepila. V ozadju, kot mi je znano poteka ogromno delovanja civilnih družb in kot kaže, se revoluciji ne bo možno kar tako izogniti, še posebej ne, če bi policija nadaljevala s svojimi neumnostmi…Ljudje nismo več neumni in ne bomo več vaše ovce…Država je tudi naša in imamo legitimno pravico upreti se institucijam, ki zlorabljajo zakone, položaje, ravnajo nezakonito in koruptivno…Legitimno pravico tudi za to, ker politika gleda stran,čeprav je vsem jasno kaj se dogaja v državi..


Predsednik KPK, g.Klemenčič javno pojasnjuje, da je država prepojena s korupcijo, da so nam državo v teh letih ukradli. G.Rado Pezdir je razkril podobne scenarije, kot jih razkrivamo tudi mi…Sivi liki, tihi dogovori…Sprašujem se, kje je torej prisotna ta korupcija o kateri govori javno KPK, če te ni na tožilstvih, pri policiji, sodstvu, izvedencih, Centrih za socialno delo,inšpektoratih, politikih…? Kje torej?


V teh dneh je bilo najbolj zanimivo spoznanje, da sem čez noč postala član kriminalne združbe..Ha, ha…Policija skliče tiskovno konferenco in ljudstvu pojasni, kako nevarne osebe smo, da delujemo zelo dobro organizirano, imamo posebne računalnike, telefone, gesla…Kaj naj rečem drugega, kakor da se policiji meša…Meša zaradi tega, ker smo jih ujeli pri kaznivih dejanjih, korupciji, nedovoljenih metodah in se ne morejo sprijazniti, da bomo šli do konca. Policiji je znano, da se jih z Maticem ne bojiva in, da bova s svojim delom nadaljevala..Skupni imenovalec našega delovanje je boj zoper korupcijo, ki smo ga napovedali že dve leti nazaj in ga dnevno tudi izvajali. Smo zato kriminalna združba mi, ali pa so kriminalna združba tisti, ki sedaj s prstom kažejo na nas…?Osebe, ki nosijo policijske značke, osebe ovite v toge in ostale druge osebe s pooblastili, ki so se tekom dvajsetih let povezali v kriminalne združbe, zdaj kažejo na nas…Saj niste resni..


Zavedam se, da bo preteklo še veliko vode,preden bo volja politike šla v smeri ustaviti korupcijo. Pravzaprav politika tega sploh ne more več narediti, ker so se usluge prepletale preveč let in je že skoraj vsak vpet v neko podmizno dogovarjanje in politično zadolžen. Tudi ravnanje Verstovška bo v nekem smislu nagrajeno, pridelal si je namreč uslugo vplivnih ljudi na sodišču in bo račun izstavil v pravem času…To je ta korupcija, ki se je nikjer ne da prijeti in jo je skoraj nemogoče dokazati…Saj ti gospe in gospodje vedo o čem govorim…


Bomo videli sedaj, kaj bo z nadzorom nad tožilskim delom v zadevi »koroške deklice«…? Bo minister Gorenjak sedaj odredil ta nadzor, ki ga je Zvonko Fišer bojkotiral več kot osem mesecev in se končno opredelil do vseh očitkov, ki jih je javno izrekla tožilka Aleksandra Štiblar? Bo minister Gorenjak ukrepal glede že ugotovljenih in potrjenih nepravilnosti pri delu policije in pasivnosti pri ukrepanju glede tega s strani g.Gorška…?Bomo videli politično voljo, upam da v kratkem…


Lahko se zgodi, da bo minister Gorenjak prerezal ta gordijski vozel, lahko pa tudi ne…Kakorkoli, mi bomo nadaljevali v smeri dokazovanja nepravilnosti in nezakonitosti pri preiskavi suma spolne zlorabe v zadevi »koroške deklice«, kakor tudi v ostalih zadevah, ki jih poznamo. Dejstvo je, da smo se zelo približali krogom, ki ne želijo biti razkrinkani. Meja med udobjem in zaključkom kariere je tanka in zato tudi te brutalne metode, ki smo jih deležni v zadnjih dneh…


Včeraj in danes sem opazila, kako se mediji fokusirajo v vlogo Draga Kosa v tej zadevi..Fokus ni v tem, fokus je v nepravilnostih pri delu institucij v tem konkretnem primeru in neraziskanem sumu spolne zlorabe deklice. Družino Kaker so uspeli utišati in si tega jedra zadeve ne upa več dotikati, nas pa niso in ne bodo.


Ja, kot je Drago Kos povedal, je intenzivno pomagal predvsem v prvem delu te zgodbe, kasneje je bila njegova vloga malo drugačna . Njegovo kriminalistično znanje in izkušnje, ki jih ima, so nam bile pri našem delu v veliko pomoč in smo se nanj obračali iz razloga medsebojnega zaupanja, ki se je razvilo v šestih letih osebnega sodelovanja z njim.Vsa ta leta pri svojem delovanju tako uporabljam tisto njegovo strokovno znanje, ki ga sama mogoče nimam. Tako kot njegovo znanje, smo uporabljali tudi znanje drugih strokovnjakov kazenskega prava. Pomagali so nam tudi drugi kriminalisti, tožilci, tudi sodniki , politiki in nekateri drugi strokovnjaki…Mreža je sestavljena iz strokovnjakov različnih profilov ..To so ljudje, ki imajo ustrezna strokovna znanja, ki zadeve poznajo in so se odločili boriti zoper sistemsko korupcijo v RS. So zato tudi sami člani kriminalne združbe? Če smo mi kriminalna združba, potem so to tudi vsi člani, ki so nam pomagali…Kriminalisti, ki so nam pomagali, so to počeli izključno iz enega samega razloga. Dovolj imajo korupcije v lastnih vrstah in zato so nas tudi sproti seznanjali kaj se dogaja v njihovih vrstah…Policijo bi že danes bolela glava, če bi vedeli s kakšnimi podatki vse razpolagamo, kaj vse so nam dostavili ljudje iz njihovih vrst itd…Da o tožilstvu sploh ne govorim…


Torej, imamo priložnost da zadeve rešimo zakonito, strokovno in zapremo vrata korupciji v RS,lahko pa institucije, določeni centri moči in politika nadaljujejo s svojim ravnanjem, vendar tvegajo momente, kjer bodo zadeve ušle izpod kontrole in bodo, kot v nekaterih tujih državah gorele izložbe, avtomobili in se pojavljali izgredi, ki se bodo samo še stopnjevali.… Zavedati se morajo, da nasilje rodi nasilje . Zgodovinsko gledano je do revolucij prihajalo takrat, ko dialog z politiko ni bil več možen…Zakaj smo ves čas pozivali tako pristojne institucije, kakor tudi politiko? Zagotovo iz razloga, da do takšnih scenarijev ne pride…


Na koncu pa naj izpostavim le še ta moment, ki ga trenutno poročanje medijev tako očitno skriva…Kaj je s punčko in domnevno spolno zlorabo? Kaj je z dedkom in mamo te punčke, ki sta osumljena spolne zlorabe? Kaj je z nepravilnostmi institucij v tej preiskavi ? Kaj se bo zgodilo, če bo deklica čez cca.leto dni ponovno začela sporočati vsebine kot so tele:


http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/koroska-deklica-4-kaj-je-ja-luli..


Kdo bo zavaroval deklico in kdo bo nase prevzel odgovornost ?




_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
4.4.2012 19:08:00   
sanasan
http://www.rtvslo.si/slovenija/kos-policija-in-csd-nista-storila-nic-tozilstvo-pa-zelo-malo/280380

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
5.4.2012 13:08:09   
picola1
http://za-misli.si/subkultura/intervjuji/274-matic-munc-intervju

Posnet pred kratkim, intervjujala Elena Pečarič...

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
5.4.2012 14:01:43   
sanasan
picola1 - hvala! si me prehitela :)


_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: koroška deklica, matic munc, natalija mar...
5.4.2012 14:07:48   
sanasan
malo z zamudo....

http://www.siol.net/novice/crna_kronika/2012/04/trije_neznanci_brutalno_pretepli_aktivistko_akcije.aspx

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izbira bolnišnice
Janjikaaaa

V kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?

Ljubljana (28%)

Maribor (12%)

Slovenj Gradec (9%)

Drugod po Sloveniji (47%)

Avstrija (2%)

Druge države (2%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!