|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nove odločbe csd- pomota???
8.3.2012 18:06:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

Meni so upoštevali vse prihodke za leto 2010 kar naj bi bilo ok upoštevali so pa tudi prihodke (moja porodniška in preživnina za hči za celo leto 2012)upoštevali pa niso preživnine ,ki jo plačujem jaz za drugo hči.Pritožba že oddana



Zdi se mi, po prebranem, da ni problemov tam, kjer je ena vrsta dohodka....da si recimo imel v letu 2010 zgolj plačo....kakor hitro pa je zraven še porodniško nadomestilo, študenstsko delo, socialna pomoč, preživnina ipd....pa nastopijo težave in napake........

< Sporočilo je popravil liliana -- 8.3.2012 18:07:02 >

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nove odločbe csd- pomota???
9.3.2012 8:32:58   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA
Meni so upoštevali vse prihodke za leto 2010 kar naj bi bilo ok upoštevali so pa tudi prihodke (moja porodniška in preživnina za hči za celo leto 2012) ...


Samo očitno so na CSD tudi malo jasnovidni, če že zdaj točno vedo, kakšne prejemke bo nekdo dobival v naslednjih mesecih tega leta. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nove odločbe csd- pomota???
9.3.2012 8:45:34   
aprilčica07
Ravno danes sem klicala na moj CSD kako je z znižanim plačilom vrtca. Pa mi je gospa povedala, da jih sploh še reševat niso začeli, ker niso prednostna naloga user posted image user posted image   In da mi ne more niti približno povedat kdaj bo odločba.user posted image user posted image  

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nove odločbe csd- pomota???
9.3.2012 10:30:24   
NEA_TEJA
Ja sem vprašala uno teto tam na csd kako je to možno pa je bil odgovor to sem dobila iz davčne .Aja super kako pa potem da za leto 2011 nimajo podatkov za 2012 jih pa imajo.Ker je rekla da za 2011 pa nimajo podatkov.Ko pa sem prašala zakaj se pa ne obračunava preživnina ,ki jo jaz nakazujem kje je to prikazano čeprov sem ji dostavila odločbo sodišča kjer je bil sklenjen sporazum je rekla da bi ji morala pa vsak mesec dokazovati da sem jo res nakazala. J a kdo pa men garantira da jo bom prejela  .Skregano z logiko.


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nove odločbe csd- pomota???
9.3.2012 10:40:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

Ja sem vprašala uno teto tam na csd kako je to možno pa je bil odgovor to sem dobila iz davčne .

Marsikoga bo davčna zje***, poznam jih par.

Meni edino ni fer, da najdejo vsa možna nakazila, prilive... poznam pa primere, ko imajo v blokirane račune in osebne stečaje... ampak tega pa rač. sistem ne zazna. Ni fer to. In ni človeško nastavljen sistem.
Se strinjam, da neupravičenim ne dajo, ampak napake delajo... Bi pa po moji logoki bilo treba prvo zagotoviti to zmanjšanje brezposelnosti za 40%, kot je Janša obljubil, pa potem socialne ukinit, ne pa obratno. Prvo socialne, potem pa user posted image
V Ustavi nam piše, da smo socialna država!!!
Bo treba ali Ustavo spet spreminjati ali pa ta rač. sistem zrušit!!! Na pomoč kličem ANONIMUS skupino, naj pomaga revežem!!!

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nove odločbe csd- pomota???
9.3.2012 11:59:12   
črticaa
jaz sem doživela velik šok saj sem za vrtec padla iz 10% cene na 30% CENE,...
in nasleden mesec bo prišel poračun ki ne vem kako ga bom plačala, saj gre za skoraj 300  eur

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nove odločbe csd- pomota???
9.3.2012 12:07:35   
Salja
Jaz sem oddala vlogo na denarno pomoč.podalšanje,za vrtec in zavarovanje v začetku decembra...paše je zmeraj nisem odločbe dobila...Kaj bi mogla klicat tja ali je več takih???user posted image

_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nove odločbe csd- pomota???
9.3.2012 12:10:55   
LuLu
Ok... po celodnevnem klicanju sem dobila neke informacije.
Zdaj obdelujejo januarske vloge. So v zaostanku. Nakazila za DSP so bila 5.3. , naslednje bo

16.3. in 21.3. (v popoldanskem času)

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?