|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je obisk patronažne še nujen?
6.2.2012 15:44:58   
karmenkarinka
Me zanima, če to ni prvi otrok? A je nujno, da pride. In tudi, če se odločim, da pride, ali pride avtomatsko ali je treba to povedati v porodnišnici 8torej tudi naslov, kamor naj pride)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
6.2.2012 15:47:09   
Star_a
Obisk patronžane ni nujen. Torej odg. je Ne . odvisno je od kraja do kraja.Pri nekaterih je avtomatsko,pri drugih poveš  v porodnišnici,tretjič pa se direkt njih pokliče

(odgovor članu karmenkarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
6.2.2012 19:08:48   
Taddy78
O tem če je nujen ali ne ne bi govorila, v MB te pride obiskat še pred porodom. Naša patronažna je prišla bolj na čvek, ker se poznava še od sina in je res super ženska, potem pa tak daš naslov v porodnišnici in te obišče naslednji dan, ko prideš domov.
Nisem ravno imela občutka, da bi imela možnost izbire, sem pa komaj čakala dneve ko je prišla, četudi sem že imela nekaj izkušenj.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
6.2.2012 19:21:14   
tulpek
Taddy, od kod pa jim informacija, da si noseča? Samo tako informativno me zanima, firbec. Je ne mislim odklanjat, ampak res mi ni jasno, glede na to, da imam G 50 km vstran, kako bi izvedeli, razen če bi sama javila.

___________________

se mi je že posvetilo kje bi lahko staknili to user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil tulpek -- 6.2.2012 19:22:15 >

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
7.2.2012 0:48:55   
cilla
Če sam ne zahtevaš, pokličeš, če ne posreduješ svojih podatkov, patronažne ne bo domov. Tako je zadnje dve ali tri leta, od poostritve zakonodaje na področju varovanja osebnih podatkov, če sem si prav zapomnila razlago.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
7.2.2012 10:38:53   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: karmenkarinka

Me zanima, če to ni prvi otrok? A je nujno, da pride. In tudi, če se odločim, da pride, ali pride avtomatsko ali je treba to povedati v porodnišnici 8torej tudi naslov, kamor naj pride)?


O vsem, kar te zanima, ti bo odgovorila patronažna sestra Aleksandra Mernik Merc. Najdeš jo tukaj, kar pošlji ji vprašanje, ti bo z veseljem pomagala:
http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/aleksandra-mernik-merc_7

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu karmenkarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
9.2.2012 15:12:24   
ruby19
Osebno poznam primer iz leta 2007, ko je patronažna prišla k mamici in novorojenčku s še dvema študentkama, ki sta bili zraven tudi, ko je mamico pogledala, kako se ji celijo šivi (prerezan presredek). Sem bila presenečena, da smejo s seboj pripeljati še spremstvo. Potem jima je pa razlagala vse sorte, pa gledale so, kako se doji itd. Kar me pa še najbolj čudi, zakaj je zahtevala še zdravstveno izkaznico od tavečjega otroka, ki ga takrat sploh ni bilo doma in ga torej ni nič obravnavala in jo je potem potegnila skozi eno napravco. Najbrž, da več zasluži al kaj?

(odgovor članu karmenkarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
9.2.2012 15:50:27   
3x mami
jaz nisem imela ravno pozitivnih izkusenj s patronaznimi. prvic je le prvic, a me je bolj napsihirala kot drugo. drugic (in drug kraj) me je na vsak nacin hotela prepricat, da naj preklopim na umetno mleko in mi zraven pod nos dajala reklamo (a mleka za izvoz). je prisla samo enkrat in potem smo rekli, da ne rabi vec. tretjic je moz takoj po porodu poklical v zdravstveni dom, da ne rabimo obiska. ji je nesel papir iz porodnisnice, ona mu je dala svom gsm, in to je to. blazen mir. ampak bili smo brez komplikacij in brez tezav, kar je pomemben faktor.

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a je obisk patronažne še nujen?
9.2.2012 16:48:28   
cilla

IZVIRNO SPOROČILO: ruby19

Osebno poznam primer iz leta 2007, ko je patronažna prišla k mamici in novorojenčku s še dvema študentkama, ki sta bili zraven tudi, ko je mamico pogledala, kako se ji celijo šivi (prerezan presredek). Sem bila presenečena, da smejo s seboj pripeljati še spremstvo. Potem jima je pa razlagala vse sorte, pa gledale so, kako se doji itd. Kar me pa še najbolj čudi, zakaj je zahtevala še zdravstveno izkaznico od tavečjega otroka, ki ga takrat sploh ni bilo doma in ga torej ni nič obravnavala in jo je potem potegnila skozi eno napravco. Najbrž, da več zasluži al kaj?


Še kjer koli v zdravstvu sem naletela na gostovanja študentov medicine ali zdravstvene nege, povsod so me najprej vprašali, če so lahko zraven. Kako se bodo pa drugače študenti teh poklicev naučili, če ne s prakso?!

(odgovor članu ruby19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana
the laura

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane

4 mesec (41%)

5 mesec (21%)

6 mesec (30%)

drugo (8%)


Število vseh glasov: 549

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!