|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 10:21:05   
Ajra RR
Če vas zanima nasvet patronažne, kdaj z novorojenčkom prvič na sveži zrak, si ga lahko preberete tukaj:
http://www.ringaraja.net/RR-strokovnjaki-Details.asp?expID=405

Če imate vprašanje za patronažno, ga ji lahko zastavite tukaj:
http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/aleksandra-mernik-merc_7

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 10:41:21   
Arwenko
ah, spet ena zvezda od patronažne...a v skandinaviji pol ne grejo od oktobra do aprila ven, ker je skoz pod 0, dajte malo pameti uporabit no...mi smo celo zimo hodli ven, takoj ko smo domov prišli smo šli ven, pa ni bila lansko leto a niti malo bolana, rojena pa je decembra mimogrede, pa še nedonošena zraven, jojme-prejoj. 

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 10:50:18   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

ah, spet ena zvezda od patronažne...a v skandinaviji pol ne grejo od oktobra do aprila ven, ker je skoz pod 0, dajte malo pameti uporabit no...mi smo celo zimo hodli ven, takoj ko smo domov prišli smo šli ven, pa ni bila lansko leto a niti malo bolana, rojena pa je decembra mimogrede, pa še nedonošena zraven, jojme-prejoj. 


user posted image user posted image user posted image

Se strinjam. Tudi mi imamo zimskega otroka, prvič smo šli ven ko je bilo pod nulo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 11:05:27   
tix
Imam 10 dni staro dojenčico pa si kar ne upam ven, čeprav bi bila vrjetno kar dobro zaščitena v košari. Prvi je bil poletni pa ni bilo teh težav user posted image

Se pa strinjam s predhodnicama

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 11:15:11   
špica84
Tix naj te nič ne skrbi.Jaz imam tut zimskega otroka doma,pa sva lani kmal po tistem ko se je rodila preživele obilo ur zunaj.
Če bi gledala na to,da ne sme bit pod nulo bi lahko bila do marca zaprta v stanovanju.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 11:25:42   
čupa
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

Tix naj te nič ne skrbi.Jaz imam tut zimskega otroka doma,pa sva lani kmal po tistem ko se je rodila preživele obilo ur zunaj.
Če bi gledala na to,da ne sme bit pod nulo bi lahko bila do marca zaprta v stanovanju.


ja, pol pa stopiš marca pri vhodnih vratih ven, malo veter zapiha in... bum vse možne viroze. Kar ven z otročki. toplo obletč, ne pozabit na šal in rokavice, pa na zrak. Meni se zmeša če sem celi dan notri, pa moje 10mesečniku tudi. Brez skrbi...

< Sporočilo je popravil čupa -- 1.2.2012 11:27:06 >

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 14:06:08   
janapan
Ma v glavnem danes oziroma do srede vsaj v Vipavski dolini jaz ne bi šla ven ; )

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 14:59:07   
Mincaa
moj je tud zipski, smo šli ven po dveh tednih, ker smo prej imeli spalno krizo :) Mislim da ni panike, sploh če daš čez košaro plenico, da diha bolj topel zrak.

Če bi bil mrzel zrak tako nevaren, še iz porodnišnice ne bi mogel domov.

_____________________________

Pomagajte pri PETICIJI za nove prostore Razvojne ambulante na www.teledelo.com do 10.februarja 2012!

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 15:53:04   
Anonimen
Naša je rojena konec novembra in tisto leto sta bila november in december res mrzla in grda. No in v P so mi rekli, da koj ko bo tamala dosegla 3kg, gremo lahko ven. In smo tudi šli ... le da je pri nas trajalo 1 mesec preden je imela 3kg.

(odgovor članu Mincaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 21:23:23   
Ajra RR
Se strinjam, drage mamice. user posted image
Razlika pa je, če greste ven na mraz in minus z nekaj dni starim dojenčkom ali pa z nekaj mesecev starim dojenčkom, kajne?

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 21:43:28   
jeannetka
Jaz sem rodila konec oktobra in so nam v porodnišnici rekli, da lahko kr takoj pričnemo s sprehodi in tako sem jaz že od vsega začetka hodla ven. Je pa res, da živim v tujini in tukaj delajo marsikaj drugače kot mi v Sloveniji (npr. otroka kopajo že od prvega dneva in ne čakajo, da odpade popkovnica)


(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj z novorojenčkom prvič na sprehod
1.2.2012 22:45:50   
Najin_pikec
Naš se je tudi rodil konec oktobra in sva šla takoj ven. Ampak je bilo novembra še precej toplo, tako da ni bilo problema. Pri teh temperaturah, ki se nam obetajo, pa novorojenčka vseeno rajši ne bi peljala ven. Še z mojim trimesečnikom ne bom preveč naokrog hodila user posted image .

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ali podpirate stavko JU
MC09

Podpirate stavko javni uslužbencev 18.4.?

da, delam v gospodarstvu (24%)

ne, delam v gospodarstvu (38%)

da, sem JU (28%)

ne, sem JU (10%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!