|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 10:16:26   
Ajra RR
Zbiram predloge. user posted image
Jaz še ne vem, kaj bi. Bi kam šli ali bi bili doma. Težko vprašanje. user posted image

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 10:39:42   
uškinamama
Danes zvečer gremo na Perpetum Jazzile, jutri zjutraj grem na telovadbo, potem skupaj na tržnico, zvečer upam, da gre mali spat k nonotom. Rabim spanec. V nedeljo na Vremščico, če bo lepo (bili prejšno nedeljo in je bilo super) , če ne pa bom likala. Končno,

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 11:58:08   
ZARA
Malo bom v službo hodila in malo smrdela.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 12:20:25   
sanasan
danes kot vsak petek delam do 21h, potem bom prišibala domov, upam, da bo možek tudi čimprej...upam, na prijeten večeruser posted image ....ker otrok najverjetneje ne bo....
jutri zjutraj šibam na en seminar, po seminarju pa po tamalo na en rojstni dan (tja jo bodo dostavili moji).., .potem pa v hervis po čelado zame ali pa direktno domov....čakajo me kopalnica, likanje....pomoč pri šolskih zadevah, zvečer moram končati še priprave za predavanje,teste....
v nedeljo zjutraj, če bo vreme ok in čas...šibava s tamalo smučar v kr.goro...popoldne pa praznujemo kitajsko novo letouser posted image


_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 14:40:04   
Daschi
Pekli bomo piškote.
V nedeljo pa nimam pojma. Že kaj.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 16:51:14   
nimanorwen
dons učenje, zvečer film ... jutr dop učenje, pop šoping z mami in hčerkico, ned obisk pr tašči in pop učenjeuser posted image  skratka, pou vikenda je brezvezngauser posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 18:25:57   
aprilčica07
Nekaj bomo mogli delat. Imamo na obisku Pedenjpeda glasbenika (maskota od tavečjega v vrtcu), pa moramo naredit pester vikend. user posted image user posted image user posted image Da bo otrok imel kaj povedat v vrtcu..user posted image

Jutri gremo verjetno mi trije hodit na bližnji hrib, vd mož bo delal drva, v nedeljo pa vsi skupaj do enga lepega kraja tle blizek. user posted image Vmes bomo kaj skuhali, spekli... Malo pripravljali za dopust (gremo smučat kmalu), pa bo tik tak pondeljek..user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 18:45:58   
kimica86
Jaz bom verjetno šla kar rodit.. hehehe user posted image user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 19:20:16   
Katjuska986
Danes še tečt pol pa tv za eno urco. Jutri možek dela tako da kosilo, pa kosilo (prvič bučke) za tamalo, pol pa malo ven - če ne bo vetr pihal... V nedeljo pa gotovo okoli jezera v Preddvoru...

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 20:04:52   
josephine27
jutri me čaka čiščenje in likanje, popoldne gremo mal v nabavo, zvečer z možem en film na kavču. v nedeljo smo povabljeni k mami na kosilo po kosilu pa na bližnji hrib... če bo vreme kolikor toliko fajn.

_____________________________



(odgovor članu Katjuska986)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 20:11:17   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Jaz bom verjetno šla kar rodit.. hehehe user posted image user posted image
No ti kar pojdi pa sporoči kako in kaj. Če ne bomo pa mal pri JANUARKAH2012 prečikirale.

Jest sem pa dopoldne prosta, bo skuhala nekaj popoldne pa šihtuser posted image oba dneva pa bo vikend mem.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj boste počeli konec tedna?
20.1.2012 21:33:14   
*mashai*
No verjetno ti ne bom pomagala, ker se moram učituser posted image (zato tudi zdej po RR spamam, ker se mi namreč ne da)user posted image Drugače pa si bomo jutri privoščili bowling, pa najbrž bom šla mal glavo preluftat s kakim sprehodomuser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Želje
buči

Kaj si trenutno najbolj želiš?

Zdravja, sreče, ljubezni. (69%)

Denarja, finančne brezskrbnosti, konca recesije. (14%)

Snega. (6%)

Dopusta in brezskrbnosti. (5%)

Tišine. (3%)

Nore žurke. (2%)


Število vseh glasov: 293

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!