|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 9:58:42   
Ajra RR
Igrate loto? Pri nas ima to čez mož.
Kaj bi naredile, da danes dobite sedmico? Kako bi vložile denar?

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 10:03:44   
majčica1508
Bom kasneje vplačala...Če bi zadela bi 10% od zneska obdržala,ostalo bi pa razdelila
tistim,ki so ga bolj potrebni,kot jaz.......

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 10:04:37   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Bom kasneje vplačala...Če bi zadela bi 10% od zneska obdržala,ostalo bi pa razdelila
tistim,ki so ga bolj potrebni,kot jaz.......


Aha, potem pa le javi, se postavim v vrsto. user posted image

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 10:07:06   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Bom kasneje vplačala...Če bi zadela bi 10% od zneska obdržala,ostalo bi pa razdelila
tistim,ki so ga bolj potrebni,kot jaz.......


Aha, potem pa le javi, se postavim v vrsto. user posted image


Se popravljam....tistim,ki so socijalno ugroženi in nimajo za preživetje.........

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 10:39:29   
3jeMi
... po pravici povedano, bi se pa usrala, če bi zadela toliko denarja... res... če nimaš je slabo, če imaš je pa tudi slabo... nekje vmes je pa glih prav... user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 10:46:08   
Ajra RR
Tud jaz ne vem, kaj bi. Nočem toliko denarja. Malo bi ga pa v tem trenutko zeloooo prav prišlo. Kakig 300 tisočih evrov se pa ne bi branila. Poravnali bi pufe, naredili majhno hiško, ostalo pa na banko. Ah, ja .....

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 10:47:37   
LuLu
Par kolegicam bi stanovanje kupla in dala nekaj evrov za lepše dni, ostalo pa meni, če kaj ostane

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 11:01:32   
Kerensa*
Sem plačala.

In če bi zadela 2,5 milijona € (minus davek od iger na srečo), bi najprej, če me ne bi že ob ugotovitvi kap, poravnala vse svoje dolgove, preostanek pa bi naložila v banko.

Ker bi imela super boniteto in ogromen znesek na vezavi, ne bi bil nikakršen problem dobiti kredita. In bi ga vzela, da bi z njim kupila (ali zgradila) majhen blok (max. 6 stanovanj). Ta stanovanja bi potem oddajala v najem. Z najemninami in z obrestmi od vezane vloge bi poplačala kredit za ta blok, glavnica v banki pa bi ostajala nedotaknjena.

Jaz bi se pa preselila v New York in odprla podjetje za iskanje pogrešanih oseb.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 11:49:03   
polho3006
Ja sem vplačala...in kaj bi naredila če bi dobila...nimam pojma...če bi dobila kakšnih 100 jurčkov bi bila čisto zadovoljna. Sem pa dobila na prejšnjem žrebanju 10 euruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 12:20:17   
Lara28

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sem plačala.

In če bi zadela 2,5 milijona € (minus davek od iger na srečo), bi najprej, če me ne bi že ob ugotovitvi kap, poravnala vse svoje dolgove, preostanek pa bi naložila v banko.

Ker bi imela super boniteto in ogromen znesek na vezavi, ne bi bil nikakršen problem dobiti kredita. In bi ga vzela, da bi z njim kupila (ali zgradila) majhen blok (max. 6 stanovanj). Ta stanovanja bi potem oddajala v najem. Z najemninami in z obrestmi od vezane vloge bi poplačala kredit za ta blok, glavnica v banki pa bi ostajala nedotaknjena.

Jaz bi se pa preselila v New York in odprla podjetje za iskanje pogrešanih oseb.


Dober načrtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 13:30:46   
kimica86
Jaz sem prav tako vplačala listek.. Če bi zadela, bi prvo z dragim zgradila hišo, ker sva sedaj podnajemnika, nekaj bi dala staršem in kašnim sorodnikom, dragi bi si kupil kašen prostor, kjer bi svoje delo lahko v miru opravljal, nekaj bi dala v dobrodelne namene, zavetišče za živali, ostalo bi spravila na varno.. Delala bi normalno naprej kot, da nisem zadela nič user posted image

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 13:39:35   
november2010
šele danes zvedela o znesku nagrade :) Če bom šla mimi kakega vplačilnega mesta pa morda še res kaj vplačam :) tak, za dober občutek, zadela itak ne bom :D

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 13:40:09   
Kliki
Še nisem bom šibala kmalu.

Če bi zadela bi si z dragijem postavla hišico, porovnala pufe, popravla tole stanivanje ga odajala, jest bi postila službo in bi nekaj na svoje začela tolk da mi ne bi bilo glih dolgcajt, pa kak ornk dopust in  malo bi dala moji mamici za pufe.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 14:07:00   
Cybelle
Jaz bi si pa privoščla višji standard.
Uf, bi malo potovala, pustila službo, se ukvarjala s stvarmi ki so mi ljube!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 17:18:29   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

... po pravici povedano, bi se pa usrala, če bi zadela toliko denarja... res... če nimaš je slabo, če imaš je pa tudi slabo... nekje vmes je pa glih prav... user posted image


Mene bi morali za kkšn teden zapreti na psihiatrijo, pol bi pa morala še za 14 dni na dopust nekam v vroče kraje, da v miru razmislim kako in kaj in kam z denarjem.

Ja, sem vplačala tistih 7 eur za listek, nekdo za mano je vplačal 32 evrov...pa da to niti ni velik znesekuser posted image No, ne vem, kriza je, ljudje pa tolko vlagajo(mo) za igre na srečo...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 17:40:31   
kimica86
Ja, eni pač pretiravajo.. Jaz sem dala samo 4 eure za listek, sem igrala navadno kombinacijo, brez lotka in brez loto plusa.. Pač, lih, da nekaj igram.. Kar bo, pač bo.. Zdaj v nedeljo sem dobila 6,41 eur- sem zadela štirko.. Sem vsaj pokrila listek in dobila za kavico user posted image Zdaj bi lahko vsaj ena 6- ka padla ali pa 6+1.. Bom kar zadovoljna.. hehehe user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 18:09:03   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Jaz bi se pa preselila v New York in odprla podjetje za iskanje pogrešanih oseb.


awsome! čist zate - delo ki te veseli, kaj je lepšga user posted image

Ta stanovanja bi potem oddajala v najem. Z najemninami in z obrestmi od vezane vloge bi poplačala kredit za ta blok, glavnica v banki pa bi ostajala nedotaknjena.


ej, to sem pa že jaz razmišljala in možu razlagala, da če bi mela en blok in ga dajala v najem, da bi kr dobr lahko živela in mela še dodaten job, ki bi bil skoraj kot hobi user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 18:15:57   
FotoModel
Jaz sem tudi vplačal, ampak že v nedeljo, pa za 5 žrebanj, tak da mi še velja za danes, pa še za 3krat, če ne bojo izžrebali sedmice :)

če pa bi zadel, kaj bi naredil? Verjetno bi najprej cel znesek dal na vezavo za 3-6 mesecev, da bi se umiril. Nato od zneska vezave z punco šel na en fini dopust. Delno bi pustil na vezavi. Nekaj denarja bi vložil v firmo, nekaj za novo idejo (katero pa mislim tako ali tako izvesti, ampak bi potem bilo lažje). Nekaj denarja pa bi vložil recimo v delnice, predvsem tuje, ter pustil vse skupaj stat in bi letno pobiral dividende. Bi se pa še ziher kaj našlo.. :)

_____________________________

Khm khm, levooo nogavica, desnooo nogavica.. nogavice :)

Spletna trgovina LanStore - www.lanstore.si


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 18:25:40   
Paštetka
Jaz sem tudi v nedeljo imela štirko user posted image

(odgovor članu FotoModel)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 20:45:53   
Brinčika
Tokrat je nisem zadela , upam da me čaka v nedeljo, privoščila bi si pa hiško ne preveliko pa malo boljši avto, ostalo pa nekaj med sorodnike, v nedeljo sem dobila 96 eur, imela eno 4 in enkrat 3+1 v sistemu, verjeli ali ne sebi nisem nič kupila, možu sem dala 30 eur da si je kupil eno majico , 6,40 eur dala spet za loto za 2 kroga, ostalo pa za trgovino. Sem preveč radodarna duša in več mislim na druge kot nase, ampak ponavadi ko kaj nekomu dam se mi potem spet povrne. Sem pa pred tremi tedni dobila 10 eur na lotu, tako da dobitki počasi naraščajo. Priznam da imam nekaj sreče, ker sem ko so bili še tolarji enkrat dobila
700 .000 sit, kar je bilo enih 7,8 normalnih plač. Igram pa občasno, zdaj sem ene 4x , prej pa mogoče 4x v celem letu.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 20:47:19   
Kliki
MA GLAVNO DA NI SEDMICE SEM POZABLA IT PLAČAT.
Je pa v mojem kraju 6+1 upam da je brat zadel mu privoščim.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
11.1.2012 22:19:16   
kimica86
Jaz pa tokrat nisem čisto nič zadela user posted image user posted image Ja, vsaj 10 eur se ne bi branila.. hehe user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
12.1.2012 5:41:06   
Felicita
sedmice itak ni blo... ker sem jest (spet) pozabila vplačat listek user posted image ne, ampak res - jest vplačujem samo nad milijon pa ne vem če sm že kdaj 3 kroge vplačala, ker ko se jest spravim špilat to na en dva tri izžrebajo user posted image

kaj bi s tok denarja? vložila in naložila bi ga tko, da mi ne bi blo nikol več treba delat za denar user posted image kam bi šla in kaj bi kupila... o tem pa ko zadanem.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
12.1.2012 5:52:39   
TomTaylor
Ja, še dobr, da berem RR, jz sem sploh pozabila prečekirat cifre! grem zdejle, mogoče pa bo vsaj lotko :-)))

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Danes pa loto - ste vplačale?
12.1.2012 7:56:00   
darja.mark
Jaz drugače ne igram, zdaj sem igrala 2. v življenju. Na Loto je mahnjen moj, on vplačuje kar velikokrat. Ponavadi dobi lih toliko da si kupi nov listek tko da na minusu glih ni. jaz sem zadela 10 eur, no vsaj nekaj, tolko da si bom kupila še enega za naslednjič, pa še za kako kavico mi bo ostalo.
če bi zadela, bi najprej poravnala pufe, nekaj denarja dala tistim sorodnikom ki bi ga s pametjo porabili, kaj bi dala tudi v dobrodelne namene, zavetišče za živali,...
Z ostalim bi kupila nekaj nepremičnin in notri dala najemnike, zgradila bi si hiško in pa kupila kako pizzerijo, to so sanje mojega dragega, zase pa bi odprla kako 'šivalnico in ustvarjalnico' in živela svoje sanje :)
Aja, pa še kakega bebija bi si pol lahko tudi privoščila user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Doris in Dorian?
picola1

Ali vam je čudno, če bi bila bratec in sestrica Doris in Dorian ?

da (24%)

ne (52%)

res je malo hecno (24%)


Število vseh glasov: 227

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!