|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj na kahlico?
11.1.2012 9:19:43   
lipikica
zanima me kdaj ste dale vaše otroščke na kahlico z namenom, lulenja in kakanja, ne samo sedenja

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 9:25:59   
scorpiogirl
Prvega že od 9. meseca naprej; sicer najprej zato, da se navadi kahlice, sem ga pa dajala takoj, ko se je zbudil in je bil zato vedno uspeh user posted image je tudi sam hitro ugotovil, zakaj gre, tako da je bil že pred dvema letoma suh.
No, tamali je s kahlico skregan user posted image ga ne pripravim, da bi se usedel gor ... včasih nam kaj uspe na wc (ko se zbudi ali pa zvečer), ampak večinoma je pa cel halo, če ga hočem dat gor; tako da se pri 18 mesecih tega pač še ne gremo user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 11:12:08   
Star_a
Pri 2 letih

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 11:19:32   
Anonimen
odvisnouser posted image naša je bila še pred dvemi leti že brez pleničke
lp

(odgovor članu Star_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 11:54:39   
polho3006
Ko smo začeli z uvajanjem goste hrane je začel zelo težko kakati, zato sem ga, ko sem videla da se napenja da bo kakal, dala na kahlico. To je bilo nekje pri 6.7. mes. Potem ko se mu je prebava uredila je bila kahlica za igračo, oz. med igračami. Ko je bil pa star dobrih 16. mes je sam pokazal interes za kahlico in ko je ugotovil kako te zadeve potekajo je bil suh. Tako da je bil pri 17,5. mesecih brez pleničke ponoči in podnevi. Sicer smo imeli še kdaj pa kdaj kakšno nesrečo z lulanjem. Kakal pa ni po 17. mesecu niti enkrat več v pleničko.
Malo so tukaj tudi verjetno geni, ker jaz sem bila tudi že pred 2. letom suha.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 14:58:24   
josephine27
približno pri letu in pol. se je pa potem hitro navadil nanjo.

_____________________________



(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 14:59:18   
naja17
Prvič sva ga posadila okrog 6. meseca, da sva videla koko gre, pol pa od 8. meseca redno, torej ob vsakem previjanju in hranjenju, tko da zdej že dobre dva meseca kaka v kahlo in ne v plenice. Poleti bom poskušala pa brez plenic...

Aja, pa kupila sva prenosno kahlo, da ne bom otroku govorila "ah zdej se pa kr dej v plenico, nimamo kam"...

< Sporočilo je popravil naja17 -- 11.1.2012 15:00:01 >

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 15:19:32   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Ko smo začeli z uvajanjem goste hrane je začel zelo težko kakati, zato sem ga, ko sem videla da se napenja da bo kakal, dala na kahlico. To je bilo nekje pri 6.7. mes.

Pri nas je bilo isto. In je tamala takoj pogruntala, čemu je kahlica namenjena, tako da zdaj (stara bo 9. mesecev) kaka izključno v kahlico, lula pa tudi večinoma. Če jo dobro ujamem, čez dan porabi 1-2 plenici + nočna. So me domači malo postrani gledali, zdaj ko pa vidijo, da gre rada na kahlico in da ta skoraj nikoli ne ostane prazna, se pa tudi oni strinjajo, da je bila to dobra poteza. Če bo šlo tako naprej, jo bom poleti že poskusila odvaditi plenic.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 15:26:42   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: caramel


IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Ko smo začeli z uvajanjem goste hrane je začel zelo težko kakati, zato sem ga, ko sem videla da se napenja da bo kakal, dala na kahlico. To je bilo nekje pri 6.7. mes.

Pri nas je bilo isto. In je tamala takoj pogruntala, čemu je kahlica namenjena, tako da zdaj (stara bo 9. mesecev) kaka izključno v kahlico, lula pa tudi večinoma. Če jo dobro ujamem, čez dan porabi 1-2 plenici + nočna. So me domači malo postrani gledali, zdaj ko pa vidijo, da gre rada na kahlico in da ta skoraj nikoli ne ostane prazna, se pa tudi oni strinjajo, da je bila to dobra poteza. Če bo šlo tako naprej, jo bom poleti že poskusila odvaditi plenic.


Ok, men pa tole ni jasno, pa ne me vzet tko, da te obsojam, sam jest pa pol niti ne pršparam tolk na plenicah, pa mojga nič ne lovim, bo kakal v kahlo 3x-4x na dan, sam plenic pa tud porabim povprečno 3 - 4 + nočna user posted image

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 16:27:27   
caramel
1-2 plenici porabi, če smo doma in jo posedem na kahlo na 1 uro al pa mal več. Mokra je le tista plenica, ki jo ima na sprehodu, pa še kakšna, če pač zgrešiva. Če pa nisem tako pozorna, je nočem motit med igranjem ali pa je npr. pri babi in dediju, pa so mokre 3-4 plenice. Če je plenica suha, jo ponovno uporabim. Kaka pa obvezno na kahlico.

Je pa tako, da precej jasno pokaže, kdaj mora na kahlo, tako da če sem ob njej ziher vidim. Če se mi zdi, da je preteklo že dost časa, jo dam na kahlo že preden pokaže, pa se skor takoj polula.


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 17:20:09   
naja17
Ajaaa, vi že lulanje lovite user posted image , a ne, mi nismo še tam user posted image ...

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj na kahlico?
11.1.2012 18:16:11   
danyy
IZVIRNO SPOROČILO: caramel

1-2 plenici porabi, če smo doma in jo posedem na kahlo na 1 uro al pa mal več. Mokra je le tista plenica, ki jo ima na sprehodu, pa še kakšna, če pač zgrešiva. Če pa nisem tako pozorna, je nočem motit med igranjem ali pa je npr. pri babi in dediju, pa so mokre 3-4 plenice. Če je plenica suha, jo ponovno uporabim. Kaka pa obvezno na kahlico.

Je pa tako, da precej jasno pokaže, kdaj mora na kahlo, tako da če sem ob njej ziher vidim. Če se mi zdi, da je preteklo že dost časa, jo dam na kahlo že preden pokaže, pa se skor takoj polula.


Pri nas je podobno. Na kahlico sem ga začela dajat pri enem letu in nama kar dobro gre. Star je 16 mesecev, tako da poleti bom verjetno poskusila brez pleničke.



(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




RAZGLED
10ka

Kakšen razgled bi najraje imele iz svojega bivališča?

Na morje (72%)

Na gore (23%)

Na staro mestno jedro (4%)

Na avtocesto (1%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!