|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj obleči pod pajacka oz.hlače?
17.11.2011 18:59:28   
neli365
Kaj oblačite novorojenčkom pod pajacke oz hlače pozimi? Mi pričakujemo decembra in se mi sanja ne kaj bi oblekla spodaj, ker pajacek je verjetno premalo? Žabe pa verjetno še niso primerne za tako male. Obstajajo še bombažne hlače z nogicami, take tanke (videla v Pikapolonici)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj obleči pod pajacka oz.hlače?
17.11.2011 19:36:02   
redrose
Moja pupa je stara 8dni pa sem ji oblekla pod pajaca žabice za novorojenčke.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj obleči pod pajacka oz.hlače?
17.11.2011 19:43:45   
nusi
ma sej imajo žabice za novorojenčke, vem da je nečakinja imela, samo so bile bolj kot ene oprijete tanke bombažne hlačke s podplatki. Niso bile take elastične kot potem za večje. Verjetno pa tudi take obstajajo.jaz bi ti predlagala, da kupiš takšne iz bambusa, ker so tanke, tople in fuuul mehke.


< Sporočilo je popravil nusi -- 17.11.2011 19:44:44 >

(odgovor članu redrose)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj obleči pod pajacka oz.hlače?
20.11.2011 13:04:16   
Jada82
Ja ja, obstajajo tudi čist obične žabice za zelo majhne .... naša jih je pri 2 mesecih že imela .... pa je bila zelo majhna .. jaz sem jih nabavila v Kiku. Sicer pa tiste bombažne hlačke z nogicami. Pa še tople nogavičke čez, pa bodi spodaj, pa kakšno majčko ali puloverček čez, pa v zimskega pajaca. Gor še kakšno kapico, čez kapuco, potem pa še v vozek v zimsko vrečo ali pa ovčjo kožo pa čez ene par dekic. To je to .... user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj obleči pod pajacka oz.hlače?
20.11.2011 14:34:25   
november2010
jaz sem tudi že od vsega začetka žabice dajala, kupila sem jih pa v hm... velik sem pa tudi tiste iz babycebtra clarove žabice na stopalke uporabljala - jih še zdaj uporabljam kot spodnji del pižame za našega enoletnika.

Jaz bi oblekla žabice, pa morda čez tanjše hlače, nogavičke, pa kombiezonček

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Izbira banke
krtkova

Katero banko bi izbral?

NKBM (19%)

A Banka (12%)

SKB (13%)

NLB (42%)

Unicredit (15%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!