|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške smuči na pasove
27.10.2011 10:39:10   
MorjeMorje
pozdravljeni!
zanima me, če je komu znano, kje bi lahko kupila smuči na pasove-takšne, ki se fiksirajo na zimske čevlje, plastične, za prve radosti na snegu user posted image hvala za vse predloge!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroške smuči na pasove
27.10.2011 12:16:03   
thaiss
jaz sem videla v Intersportu

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške smuči na pasove
27.10.2011 16:39:51   
dskubin
Iz izkušen ti povem, da je to stran vržen denar, če si jih zares želiš, si jih raje poskusi od koga sposodit, da boste vidli. Rajši taprave smuči (sej zdej bodo sejmi, pa se da kar poceni dobit smuči pa pancerje) ali pa sanke. Ker otrok s tistim plastičnim ne gre nikamor, ne da se hodit, a kamoli spustit po kakem naklončku. In pol tudi če ima kako voljo začet, jo zna zgubit zaradi teh smuči in ni nikakršnih radosti ampak samo jok in stok. Seveda je to samo moje skromno mnenje.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 27.10.2011 16:40:30 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroške smuči na pasove
27.10.2011 23:10:42   
MorjeMorje
hvala! seveda je dobrodošlo vsako mnenje user posted image
to sem ga mislila imet tako, da bi stal med mojimi nogami in bi ga držala, ker da bi karkoli sam, je še premajhen. toliko, da malo poskusimo, ker za adrenalin pa je user posted image
ravno zaradi tega je to idealna stvar-poceni in samo malo za "hec". sem danes našla ene na Bolhi za 10€ pa so jih že prodali. bom šla pogledat v Intersport!

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroške smuči na pasove
28.10.2011 9:27:50   
livia
Mislim, da jih res imajo v interšportu. Mi smo imeli sposojene, pa se niso obnesla, samo strah je dobila oz čist sem jo odvrnila od smučanja. Na teh smučkah so čist nestabilni, drsijo levo, desno, nimajo ravnotežja in so bolj za hojo po snega, kot karkoli drugega. Ko sem jo v isti zimi dala na prave smuči (sposodili smo si jih kar na smučišču v Italiji, ker se mi je zdela še premala, da bi neki resno smučala - takrat je bla stara 2 leti in en mesec) in šele tarkat sem videla, da ni smučarski antitalent, ampak da so bile krive te plastične smuči. V tistem tednu v Italiji je smučala z mano med nogami, skupaj sva šle na vlečnico,...

Te plastične niti niso tako poceni, če kupiš nove. Mislim, da so cca. 25€, kar vsaj zame ni malo. Dobiš pravi pancar za ta denar.

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroške smuči na pasove
28.10.2011 11:37:57   
dskubin
Se mi zdi, da je ravno v temu stvar, da ni noben hec, ampak muka. Te smuči so namreč brez robnikov, tako da je tudi hodit z njimi težko, no, razen po celcu. In ker jih vleče vsepovsod, ne moreš otroka med nogami imet na teh smučeh, kje pa. Res, pejte zdej na kake sejme, pa nabavite rabljeno opremo, al pa si jo sposodite na smučišču.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroške smuči na pasove
28.10.2011 11:39:46   
LittleSun
Tudi v šparu so jih imeli. Naš ko je bil star slabe 2 leti je ful užival s temi smučkamiuser posted image  

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroške smuči na pasove
9.11.2011 9:16:41   
MorjeMorje
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Se mi zdi, da je ravno v temu stvar, da ni noben hec, ampak muka.


pri 2letih ne rabiš robnikov...to sem mislila dobesedno, da bo za hec. držala ga bom med nogami in bo imel tiste smuči ravno zato, da bo po nečem drsel. ne bo se sam smučal in delal zavojev po robnikih user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?