|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam po kombinezon?
21.10.2011 10:46:26   
lenčy
ve, k vse veste, vprašnje za vasuser posted image
sin je star leto in pol pa bo letos verjetno dost več v snegu kot lani in rabimo dober kombinezon, seveda topel, nepremočjiv in še najrajši ne predrag. zdele vidim reklamo od hoferja, a je ta vredu? ker js do zdaj nisem v hoferju še nič kupovala in ne vem, kakšna je kvaliteta... kje bi jih še lahko dobila kvalitetne seveda?

hvala za odgovore!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 11:02:45   
mateyka
hofer in kik sta čisto ok, če ne misliš šminkirat z blagovnimi znamkami. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.10.2011 11:14:56 >

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 11:04:39   
lananai
Hofer ima dobro kvaliteto. Samo tam moraš bit že ob 8h zjutraj, če hočeš kaj dobit - otroške cunjice gredo za med. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 11:16:51   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hofer in kik sta čisto ok, če ne misliš šminkirat z blagovnimi znamkami. user posted image

men je sam važno, da ne premoči. šminkiram ravno ne, ampak najslabš pa tud ne more bituser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 11:25:40   
Hope2
Jaz sem malemu kupila že 2x v hoferju in sem nadvse zadovoljna. Bi tudi letos, sam ne rabimouser posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 12:56:37   
t5t6
Jaz za oba fanta kupim v hoferju, vedno se obnese. Se pa moraš zagrebst, ker grejo res hitro.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 13:06:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hofer in kik sta čisto ok, če ne misliš šminkirat z blagovnimi znamkami. user posted image


Se strinjam.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 13:10:25   
benika
Hofer jih bo imel v četrtek. Pa v KIK-u so tud imel luštne.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 13:15:39   
BAMBINA_
Ma, tudi jaz v Hoferju kupim kakšno trenirko, nogavičke ipd. za tamala dva. Ampak za zimski pajac sem pa jaz malo skeptična, no, če to dovolj toplo, nepremočljivo in vzdržljivo. Saj veš, da se otroci valjajo po snegu in tako... trenutno je v večini športnih trgovin (Rossi, hervis, Intersport..) akcija na lanske kolekcije, kjer se dobijo res kvalitetni kombinezoni po občutno nižjih cenah.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kam po kombinezon?
21.10.2011 13:47:42   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

ve, k vse veste, vprašnje za vasuser posted image
sin je star leto in pol pa bo letos verjetno dost več v snegu kot lani in rabimo dober kombinezon, seveda topel, nepremočjiv in še najrajši ne predrag. zdele vidim reklamo od hoferja, a je ta vredu? ker js do zdaj nisem v hoferju še nič kupovala in ne vem, kakšna je kvaliteta... kje bi jih še lahko dobila kvalitetne seveda?

hvala za odgovore!


Načeloma s Hoferjevim ni nič narobe - če je otrok cca 1uro v snegu, pa greste potem not, pa se posuši, ni pa ravno za dolgo valjanje po snegu (imamo Hoferjevega vedno kot opcijo dva rezervo, spodnji del). Kot glavni kombinezon pa imamo vedno kvalitetnega (nazadnje smo kupili v Intersportu od Mckinleya al Etirela, ne spomnem se točno - bil je cca 35€ spodnji del in malo več zgornji del). Kombinezonček tudi po 4 ure ne premoči (ja mi smo kar ekstremisti, kar se zimskih športov tiče). Letos pa bomo videli - novembra ima mož službeno pot v Ameriko in se zna zgodit, da bo tam malo pobrskal, če mu bo čas dopuščal (menda se kar splača).... drugače bomo vzeli spet v Intersportu.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
5.11.2011 19:46:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mae27)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kam po kombinezon?
7.11.2011 11:18:16   
lenčy
sem bila tudi jaz skeptična za te hoferjeve kombinizone in jih nisem kupila, so se mi zdeli pretanki. škorenjce smo pa vzeli in upam, da bodo ok.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kam po kombinezon?
8.11.2011 8:51:12   
Brbs
Jaz tudi mislim, da velja pravilo "malo denarja - malo muzike"user posted image

Mislim, da so hoferjevi kombinezoni za krajši čas ok, če pa boste dlje zunaj na snegu (po možnosti bolj mokrem), pa je potrebno malo vodni stolpec gledat...hoferjevi kombinezoni ne vem, če ga imajo sploh napisanega, prav tako npr. kikovi.
Mi smo letos kupili na znižanju na superge.si kombinezon za 65 eur, znižan za 40%, že septembra. Smo tudi imeli kikovega lani, ampak sem vedela, da se ne bomo več ur valjali po snegu in da ne bomo smučali pri -20 stopinj.

Sem pa lani kupila hčerkici zimske čevlje/bucke v hoferju in čeprav sem bila najprej zelo zadovoljna z izgledom, ceno, kakovost je zgledala tudi ok, se je pa konec sezone cena že poznala - med ježki se je blago scefralo in niso več lepi. Sinu sem npr. kupila take čevlje v cicibanu, sicer enih 4krat dražje ampak so po dveh sezonah kot novi in jih bo imela še hčerkica zagotovo tudi dve sezoni. Tu se očitno pozna razlika v ceni.

lp

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kam po kombinezon?
8.11.2011 9:25:20   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Brbs

Jaz tudi mislim, da velja pravilo "malo denarja - malo muzike"user posted image


to se definitivno strinjam. sj do zdj je imel vse kvalitetno in drago ampak kaj ko nič ne ponosi, a ni to škoda? verjetno bom mogla še ne 3 sine nardit, da bodo to ponosiluser posted image
nam pa je babi kupila kombinezon iz intersporta, sicer znižanega ampak vseeno. bom pa ziher vedla, da bo suh.


_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kam po kombinezon?
8.11.2011 10:27:20   
Brbs
veš kaj, mi smo se malo drugače znašli user posted image

ker smo kupili kombinezon, ki ima smučarske hlače in jakno posebej, jakno uporablja tudi vsak dan - je ful topla in lepauser posted image  tak da bo vredno tistih 65 eur...zraven pa sem kupila še eno poceni bundo v kiku za 15 eur in to ima za okrog hiše, ko bo bolj blatno itd.
S tem prihraniš pri eni bundi, pa še to smučarsko malo bolj ponosiš.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kam po kombinezon?
8.11.2011 10:42:53   
lenčy
take za doma že imamo sposojeneuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kam po kombinezon?
8.11.2011 11:03:50   
krogec
jaz imam pa ravno nasprotno izkušnjo - lani je hči imela superfit zimske škornje, pa jih je total uničla po enem mesecu in še mrzle noge je imela ves čas, letos bo kot kaže čisto isto s cicibanovimi; lani sem ji potem kupila še ene v Lidlu in so bili super - topli, mehki, niso premočili - superfita sploh ni hotela več nosit; letos je dobila še ene iz Interspara in vedno bolj kaže, da se bodo bolj v uporabi
glede kombinezona pa je takšna moja izkušnja - dobro je imeti en res kvaliteten kombinezon iz prave športne trgovine in pa potem Hofer/Lidl varianto za rezervo, za pokombinirat za kakšno dopoldne, ko se "ta pravi" pere in suši

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?