|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim ideje...
5.10.2011 8:23:53   
skuštrana
Naš srednji sine ima 4. rd čez slab teden. In planirali smo gusarsko zabavo v naravi - iskanje zaklada, gusarske igre, itd...Sedaj pa bo baje slabo vreme in bomo morali bit noteruser posted image user posted image

Še vedno bi to naj bila gusarska zabava ampak kaj naj počnemo noter? user posted image Ok, vsi bodo dobili gusarsko preobleko ampak zaklada ravno ne moremo iskat... Dajte mi malo idej, jaz sem čisto out.

Help!!


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 8:32:55   
ronja
Skrij zaklad nekam notri, pa naj ga najdejo (če ga daš v boben od pralnega stroja, se bojo verjetno kar namatrali). Lahko narediš tudi namige, da en do drugega vodijo, to sem naredila pri Ronjini zabavi in je res super uspelo! (maš slikce na blogu). Naredi preveze za čez oči, kupi par bandan in posodi jim kak svoj star svinčnik za oči, da si bojo narisali brade. Naredi/naroči gusarsko torto (ena ful izi ideja je bila v Lisini izdaji Torte, izšla enkrat poleti). Lahko se tudi razdelite na dva dela in naredite ene kulise iz blazin, škatel, dek... in dobite dve ladji, pa se mali "bojujejo".

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 8:33:10   
uškinamama
V četrtek naj bi bilo še lepo vreme , držim pesti. Sicer pa nisem ljubiteljica (in uš absolutno ne) tematskih zabav, ampak, če bi sine blagovolil imeti piratsko zabavo ne bi smela manjkati piratska torta
najlepša piratska torta user posted image

Drugače pa pobereš ideje iz oslarije, narišeš jim brke , brado, pa prevezo za oko jim lahko narediš oz. narišeš. Namesto prta, daš na šeles hamer narisan zemljevid zaklada, posuješ par čokoladnih zlatnikov...

Zdaj za iskanje zaklada, odvisno v kakšnem prostoru boste in koliko jih bo....da ti ravno stanovanje ne razturijo. Proti koncu za se umirit pa kakšno gusarsko risanko. Meni je zdaj padla na pamet ena epizoda lazy towna - hej ho tralala kdor je pirat se krasno ima...

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 5.10.2011 8:40:24 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 8:43:23   
skuštrana
Uš, rd ima naslednji teden user posted image user posted image Ahh... Saj, mogoče bo za zunaj bit, ampak moram imeti back up user posted image

Sem že dobila par idej, jupi...

Maskirali se bomo itak. To je v načrtu....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 8:46:44   
ZmajTolovaj
Še dobr da maš ronjo user posted image Drugač pa, jaz mislim da pri takih malih bo že maškarada cel žur, pa frajerska torta bo zmaga, tako da njim bo po moje precej vseeno, če ne boste zunaj. Si pa mislim, ja, da si razočarana. Sej mogoče do drugega tedna se vreme nakulira ..

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 8:59:20   
skuštrana
Si pa mislim, ja, da si razočarana.


Ma, smotano je, sva s frendico cel plan naredili, pa si ogledali traso user posted image user posted image user posted image Sedaj pa napoved, uh...
Sicer smo bolj južno pa mogoče bo ok, upam...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 9:01:36   
ronja
ko je mela Ronja rd zabavo, je bil napoved dež - pa smo reskirali in se ni ulilio in bilo je super! Tako za tolažbo:) Sicer pa: jaz bom imela (predvidoma) dva januarska... takrat pa vse upanje za zunanjo zabavo (v teh klimatih) odpade...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 9:05:00   
Felicita
hm, a ne obstaja neka knjiga prov s tematiskimi zabavami? jest se spomnim, da je tut piratska zabava notr, tko da pomoje v knjižnico pa je tm notri ful idej, če se seveda jest prov spomnim user posted image

aha! user posted image


< Sporočilo je popravil Felicita -- 5.10.2011 9:07:33 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 9:06:51   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

hm, a ne obstaja neka knjiga prov s tematiskimi zabavami? jest se spomnim, da je tut piratska zabava notr, tko da pomoje v knjižnico pa je tm notri ful idej, če se seveda jest prov spomnim user posted image


Mah, čemu se trudit s knjižnico če imam pa rruser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 9:43:51   
petruska
najlepša piratska torta user posted image

Joj kako lepa torta, kje se pa to dobi? pa koliko to stane?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 11:56:39   
uškinamama
Torta je od Jagod in dinozavrov, poguglaj pa boš videla česa vsega je zmožna ta gospa. Jaz sem čisto odvisna od njenega bloga user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 13:14:33   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Torta je od Jagod in dinozavrov, poguglaj pa boš videla česa vsega je zmožna ta gospa. Jaz sem čisto odvisna od njenega bloga user posted image


O madona kakšne torte!user posted image
Že tako sem bolana ko gledam od naše Pety, pa Blaže,....pa Sladki nasmehi,...evo zdaj pa še to. Res svaka čast punce!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 20:25:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

ampak zaklada ravno ne moremo iskat... Dajte mi malo idej, jaz sem čisto out.


Pol litra šampona v banjo, nekaj zakladov na dnu, in piči miško vodo čez. Ali čez manjši bazenček, ki gre v kopalnico.

Ali varianta 2, če ni preveč povabljenih. Oblečete palerine, škornje in iščete zaklad zunaj, samo brez torte, ta mora ostati noter.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rabim ideje...
5.10.2011 20:51:06   
BAMBINA_
Za naslednji teden ne napovedujejo dežja, napovedane temperature popoldan pa so tudi še solidne user posted image

http://www.vreme-on.net/10-dnevna-vremenska-napoved.html


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rabim ideje...
6.10.2011 13:59:41   
HuAnita
Mi tudi še gruntamo, ali imeti ta vikend ali ne... Ker za 2 razreda otrok pa res ne spravimo v našo dnevnouser posted image ...
Naslednjega pa ne morem, je delovni, tako dauser posted image   Ampak nocoj se moramo odločiti, da jutri (!) damo vabila.....user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?