|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   smrkci v kinu in mali otroci
1.10.2011 11:42:46   
ajataja
Zanima me s koliko starimi otrocmi ste si ogledali smrkce v kinu?Naš najmlajši je star tri in pol pa doma je navdušen nad njimi pa razmišljamo da bi šli danes v kino pa ne vem a je že to za njega ali ne.Pa verjetno v 3D VERZIJI NE BO MOGU OČAL IMET GOR ALI IMAJO ZA OTROKE TUDI MANJŠA OČALA ALI KAKO?uPS črke.Hvala za kakšen nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.10.2011 12:05:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
1.10.2011 19:28:04   
*bubi*
3-letnica je gledala z zanimanjem, 3D verzijo. Težav z očali ni imela, ker imajo pri nas v planetu za otroke napeljano gumico.



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
1.10.2011 21:16:05   
Sa.Ka
Naša 3 letnica je gledala smrkce 3D brez problema z očali. Zanimiva izkušnja za nas in za njo.user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
3.10.2011 11:14:25   
enea
naša je stara 4 leta,.. bili smo v Kp, na 3d verziji,.. bilo je v redu, očala smo dobili, imela jih je celih 5 minut gor, potem pa se je cartala pri tatkotu in gledala film do konca,..user posted image

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
3.10.2011 11:18:43   
arabela*
naša tri letnica je bila in njen komntar je bil, da je bilo tako zanimivo, da je skoraj zaspalauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
3.10.2011 12:05:25   
Cybelle
naša 4 letnica je bila prestrašena, Gargamel ni njen priljubljen lik

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
3.10.2011 12:55:56   
nutela
Mi smo bili s 3-letnikom in 6-letnico. Absolutno nikoli več na 3D verzijo, ker si je tamali dal dol očala in gledal pol popačeno sliko do konca. Sem se pa že večkrat vprašala zakaj mora bit v kinu sploh za otroke tako naglas predvajan film/risanka. Sploh, če je kak tak prizor ali pa strašna glasba se otrok po nepotrebnem ustraši. Zadnjič sem glih mojmu rekla, da bi vprašala, če se da malo na tišje pa mi je reku, da me bodo ziher upoštevali:) in seveda nisem šla.Blo pa je klasika- ful preveč naglas za moje pojme.

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
4.10.2011 11:04:14   
Naja31
Mi smo Smrkce gledali v navadni verziji. Na 3D smo šli pa gledati risanko o eni želvici. In mlajši sin, ki je imel takrat 3 leta je po 5ih minutah dal očala dol. Meni se bil 3D tudi brez veze.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
4.10.2011 19:15:51   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: nutela

Mi smo bili s 3-letnikom in 6-letnico. Absolutno nikoli več na 3D verzijo, ker si je tamali dal dol očala in gledal pol popačeno sliko do konca.


Mi pa z 3,5 letnico in 7,5 letnikom, na navadni verziji. In je tamala čist fajn zdržala. Smo šli pa 3d gledat Cars in je po 5 minutah dala dol očala in je tudi celo risanko potem popačeno gledala.


Moj nasvet, če še sploh niste bili nikoli v kinu pojdite raje na navadne in čez čas na kako čim krajšo risanko 3D. Mi ziher še nekaj časa ne bomo šli na 3D

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
4.10.2011 19:17:53   
lotkla
Z mojim 4-letnikom sva šla gledati 3D verzijo Smrkcev in moram rečt, da je imel očala ves čas gor.  Je pa res, da se pa skoz nekaj "muva", ker ne more biti 5 minut pri miru. Risanka mu je bila všeč in nič nisva vmes morala lulat. V kinu je bil prvič in pravi da bi še šel.
Zdaj čakam, da bo kakšna prijetna risanka.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: smrkci v kinu in mali otroci
4.10.2011 21:44:56   
krfjolca
Mi smo Smrkce gledali s 5 letnikom in 2,5 letnico (smo šli na "kar bo pa bo" user posted image )
Starejši je užival in je imel cel čas gor očala, mlajša pa je bila pri miru samo dokler ni zmanjkalo kokic user posted image .
Pa očala so ji bila prevelika in jih je dala po 5 minutah stran. Je pa zdržala do konca, no - sicer je bila proti koncu že nemirna
in je lezla iz enega naročja v drugega, ampak je kar šlo.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?