|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABC Design 3 TEC
22.9.2011 11:31:13   
Medea10
Iščem in iščem pa ne najdem..

user posted image

Torej, tisti, ki voziček imate, kako ste zadovoljni?
Zanima me kako je vodljiv, je primeren za vse terene?
Imate občutek, da je otročku udobno v njem?
V glavnem, želela bi vedet prav vse s čemer ste zadovoljne in s čemer niste.

Če se da zložit na malo me ravno ne gane.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABC Design 3 TEC
22.9.2011 14:53:24   
Medea10
Kaj ga nihče nima??? user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABC Design 3 TEC
22.9.2011 16:44:54   
Hope2
Jaz ga nimam, tak da ti ne morem pomagat. Me je pritegnila barva in sem ga pogledala. Na prvi videz mi je še kar všeč, ampak gume so prva stvar, ki niso fajn- so gumirane (pozimi ko je pesek posut uničiš vsako tako gumo, saj se zarežejo not). Prednje kolo je manjše od zadnjih, to pri trikolesnikih zna biti zelo nerodno, celo pri sestopanju na pločnikih ali drugih neravnih površinah.
Teža, madonca 14kg, no way, pretežek, ko je otrok velik se pozna vsaka kilca, celo če si na neravnem terena, če greš po hribu navzgor, če se pelješ po makedamu ali pesku. Bog ne daj da moraš voziček dvignit in ga nest po stopnicah, zato ker ni dvigala ali tekočih stopnic.
Mala nakupovalna košara

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABC Design 3 TEC
30.9.2011 23:00:02   
ninchi9
Jaz ga imam in ga bom ravnokar menjala, ker je ful nepraktičen.

Kot je že predhodnica napisala - gume imamo v nulo uničene
- košara je še kar ok, ker je dost velika
- težek je kot sam satan, imamo tudi težave pri pločnikih
- ni primeren za bolj grob teren, ker otročka v njem preveč meče
- športni del je zelo majhen in primeren do 2 let starosti, potem prerastejo
- neudoben športni del, ker je tista zaščitna palica previsoko, otroček ne more povsem zravnano sedet v njem in še ko ga daš v nižji nivo, se ne zravna, ampak ima otroček nogice gor, tako da sploh ni v ležečem položaju ampak ves zvit
- strehica je ful premajhna in nič kaj ne ščiti pred soncem
- rabiš celo večnost, da snameš podlogo dol (ker jo je treba tu pa tam oprat)
- je eden izmed težje vodljivih vozičkov

Jaz ga bom zdaj prodala in si kupila drugega, ker je čist mimo. Je pa res, da ful frajersko zgleda, ampak to je tudi vse.... user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?