|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 11:32:43   
Alfabeta
A ima kdo zgoraj omenjeno zadevo? Kako ste zadovoljne?

Sama gledam D74325 ali D73325. Ima morda kdo ravno katerega od teh dveh?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 15:22:03   
valerija77
žal jaz ne kupim Gorenja, ker sta imeli tako mami kot teta zeloo slabe izkušnje z njim. jaz imam tega..  http://www.mimovrste.com/artikel/3270025726/kondenzacijski-susilni-stroj-bosch-wte86102-maxx-7-sensitive  pa mi služi fenomenalno. operem in posušim 7-10 strojev tedensko imam ga že 3 leta in se mi še niti enkrat pokvaril. user posted image user posted image Ko mi enkrat ta crkne, zagotovo kupim še enkrat tega!!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 16:20:39   
TomTaylor
mi pa imamo gorenjevega že 14 leto. Brez pripomb.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 16:27:37   
poli*
Se strinjam z Valerijo. Jaz imam tudi slabe izkušnje z Gorenjem... Bosch je zame zakon user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 16:31:03   
Alfabeta

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

žal jaz ne kupim Gorenja, ker sta imeli tako mami kot teta zeloo slabe izkušnje z njim. jaz imam tega..  http://www.mimovrste.com/artikel/3270025726/kondenzacijski-susilni-stroj-bosch-wte86102-maxx-7-sensitive  pa mi služi fenomenalno. operem in posušim 7-10 strojev tedensko imam ga že 3 leta in se mi še niti enkrat pokvaril. user posted image user posted image Ko mi enkrat ta crkne, zagotovo kupim še enkrat tega!!



gledala sem primerjavo in mi takole pokaže med tem ki bi ga jaz in Bosch

http://www.gospodinjski-aparati.si/aparati/primerjava/

Kolikor berem po forumih so pred leti res bile težave, zdaj pa baje da so kar zadovoljni uporabniki

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 16:52:09   
Alfabeta
Še to sem hotela reči.... Gorenje mi je zato na 1.mestu ker imam serviserja takoj tukaj. Vse ostalo je pa adijo. a< Candy, Ariston, ipd,...3 dni ga čakam, potem mi pa še stroj odpelje za ene 2 dni. Ta od Gorenja mi pa vse zrihta kar doma in takoj. Imam namreč pečico in steklokeramično od Gorenja in sem super zadovoljna .user posted image user posted image Pralni je pa od Aristona...je sicer kombinacija pralno-sušilnega ampak je sušenje katastrofalno. Zmečkano vse, smrdi po zažganem, sušit dam lahko samo pol žehte,... Tako da v 8 letih kolikor ga imam, sem sušila mislim da 3x, ker je bilo hudičevo nujno

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 19:18:19   
hubi
Mi imamo od Gorenja pralnega in sušilni stroj. Obadva sta zakon. Se ne spomnim, da bi bil kdaj kakšen problem z njima. 

http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/pralni-in-susilni-stoji/susilni-stroji?c=309510
Tega imamo. Same pohvale.

< Sporočilo je popravil hubi -- 10.9.2011 19:19:42 >

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 21:43:19   
NRMM1
Vse aparate imam od Gorenja že skozi in sem zelo zadovoljna. Ravno danes mi je crknil pralni stroj, prvič po 10,5 letih user posted image ,upam,da bo v ponedeljek serviser že tu.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušilni stoj Gorenje
10.9.2011 22:08:05   
valerija77
pečica in kuhalna plošča je čisto nekaj drugega kot pralni stroj ali sušilec. Je pa dejansko najslabša kombinacija pralno-sušilni stroj v enem. Kot je že napisala, lahko posuši le polovico opranega, torej je treba en opran stroj 2x sušit, kar je čista potrata, pa če crkne pralni pol tud sušilc ne dela ali pa obratno user posted image . In gorenjevi stroji pred 10 leti so čisto nekaj drugega kot ti današnji...

(odgovor članu NRMM1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sušilni stoj Gorenje
11.9.2011 9:31:44   
josephine27
jaz ga imam od gorenja mal več kot 3 leta pa do zdaj nisem imela še nobenih težav. sicer ga uporabljamo bolj po potrebi nekje 2 krat tedensko razen v toplih mesecih, ko sušim zunaj.zdaj ko pričakujemo novega člana bo verjetno spet pogosteje v uporabi. ne morem pa primerjat z nobenim drugim ker je to moj prvi sušili stroj ( prej ga nismo imeli).

_____________________________



(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sušilni stoj Gorenje
11.9.2011 13:20:38   
Alfabeta
Samo še eno user posted image

Tiste ki imate sušilca...Ali obračate cunje na narobno stran ali ne? Hvala user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sušilni stoj Gorenje
12.9.2011 8:26:47   
kalbo
Mi mamo Gorenje že ene 8 let, dela vsak dan. Sem ga že preklel, se vmes že zaklel, da nikol več Gorenja, bil je že enkrat v prafaktorjih do zadnjega vijaka, ko sem menjal jermen, takrat sem se zaklel, da tud vijaka ne obrnem več gor. Pa sta vmes žena in tašča dali za programator brez moje vednosti čisto preveč denarja, tko nekje za pol novega (serviser bo itak hvalil star zgonjen stroj, ker če kupiš novega on nima posla, sam očitno to moji ženi in tašči ni jasno). Pa sem spet prekršil svojo lastno obljubo in ga zadnjič spet šravfal...tko da ljubezen do tega stroja je močna....mater seveda je, ko pa gor ni vijaka, ki ga nebi prijele moje roke user posted image  Ampak še kar šiba, vsak dan.... in srečna bo moja duša, ko ga bom končno zagonil na odpaduser posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 12.9.2011 8:30:26 >

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sušilni stoj Gorenje
12.9.2011 8:31:37   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

mi pa imamo gorenjevega že 14 leto. Brez pripomb.



Stare stvari so ql, zadnjih nekaj let pa živ obup. Mojemu prijatelju je 1 leto star stroj dobesedno razneslo, v prejšnjem stanovanju pa nam je šel v franže čisto nov bojler oz. je začel puščati... Žal jim je padla kvaliteta, škoda, ker podpiram naše proizvajalce, ampak če kupujejo ceneno kitajsko plastiko in dele, jim ni pomoči. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sušilni stoj Gorenje
12.9.2011 8:48:57   
pomar*ANČA*
jaz imam tudi gorenjevega, pri meni je vse gorenje. enostavno sem zadovoljna z njihovimi izdelki, servis sem potrebovala samo 1x, pa še to na pralnem stroju, ampak sem bila sama kriva ker je mali iztaknil eno cev pa tega nisem opazila in sem takoj servis klicala user posted image

oblačil ne obračam okol, a bi bilo fajn? tako kot se perejo tako jih sušim.

user posted image imam pa še jaz eno vprašanje. koliko uporabljate ostale programe (jaz npr sušim skoraj vse na bombažu, tud kavbojke...,) oz ali oblačila ločujete po sestavi? perem belo, črno, pisano...in to so različne sestave meterialov skupaj....

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




silvestrovo
NaTaŠa*

Ali bote za silvestrovo dale vaše male sončke v varstvo ali pa bojo z vami?

da, v varstvo (9%)

ne (91%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!