|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Unikatne torbice
19.9.2011 9:10:19   
ronja
Razumem ene in druge - ker vem, koliko stanejo materiali (če kupuješ blago pri nas, tako za oceno - pod 10€/m težko prideš. In pri torbici, če je malo večja, si hitro tam - in ne rabiš samo ene vrste blaga...) in vem, koliko časa človek približno porabi za eno torbico takega in takega dizajna (pod dve uri težko prideš, tudi če je zelo enostavna, z enim samim žepom na zadrgo, recimo), mi je jasno, da obogatiš tudi od "tadragih" ne.
In se tudi meni smilijo azijski otročki - vendar to ni samo pri tekstilu - tudi v J AM. in Afriki kopljejo rudo, ki jo imamo v telefonih... Tako da prav preveč čistunksa tu rajši nisem, ker vem, da nimam pojma, koliko izdelkov imam doma, ki so šli skozi otroške ročice. Me je malo groza tega in če nekaj vem, potem se rajši izognem, vseeno pa mi je jasno, da za večino stvari ne vem.

PO drugi strani pa razumem tudi punce, da se jim zdi 50E drago za torbico - če bi jo same delale, se jim verjetno niti ne bi zdelo tako drago, ali pa tudi. Sama priznam, da si ne bi za 50 E kupila torbice, ker si jo pač rajši naredim, pa imam tako, kot si jo želim in se mi ni treba z nikomer dogovarjat in še spreminjam jo lahko sproti, če dobim boljšo idejo. Itak torbic skoraj ne nosim, v glavnem nahrbtnike in te sem vse dobila, tako da nimam pojma o njihovem poreklu in ceni...

Prav je, da izdelovalci predstavijo svoj pogled, vseeno pa ima vsak pravico mislit po svoje - tudi da je nekaj drago, če se jim pač zdi. Tudi meni se zdijo nekatere stvari salamensko drage, ker enostavno ne vidim tiste dodane vrednosti not, se ne spoznam na to, koliko je treba za to dela itd... In si rečem, da toliko za to reč ne bi dala. Saj to je ok - isto kot z avti. Saj ni treba vsem imet vsega - dokler je dovolj strank za talepe in za serijske torbice, je vse ok, ne?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu monster`s)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Unikatne torbice
30.9.2011 8:41:08   
Meggi
Olalala lepo, da vas je tema pritegnila in da se razplete tudi zgodba o Torbici tudi z drugih stališč.

Bilo je že povedano- hvala Ana, ujela si tisto iz prve roke!

Hvala vsem, ki že pošpegate na naše pisane poličke!    Napletamo, prepletamo ene, ki smo v tem začutle neko strast! Težko rečem  zakaj!  A vsak nima te sreče, da nekaj dela z veseljem, da lovi trenutke da lahko uide v svojo kamrico in prepusti domišljiji svojo pot in ne konča dokler ne dobi izdelek končne podobe! Uživamo v delu a zadaj imamo tudi minuse!  Poskušamo se trudimo da jih prestopimo, kot je rekla Ana, nihče nam ne da 15. kupčka na mizo, regresa, dopusta, bolniške... veliko vas je ki ste na taki samostojni poti ali vas je bilo. Mi je pa zadnjič prav ena zatrdila ki je sicer učiteljica ki dobi kupček in je rekla koliko je več vredno delo, ko napletaš sam in moraš od nitke do € dolgo pot naredit. Zraven se še promoviraš, stojiš na stojnicah.... A tako smo izbrale, to nam je iz duše in se borimo. Zato toliko več cenimo tiste, ki "lajkate" naše  stvaritve, postojite ob izdelkih, pa četudi rečete le " lepo"... od tega ne moremo plačat položnic... a dajete nam duševno hrano in voljo!

  Rade prav,  rade, pa delimo svoje izdelke  med vas... če vam je všeč, jih  uporabljate na vsakdanjih poteh ... pravijo da se včasih tudi kakšne skomine delijo, pogledi obračajo...
Prijateljici včasih častiš  tudi kavico, drugič ti jo ona ali pa v drugih oblikah izmenjate kaj med seboj. Tako je prav, to nas druži in povezuje. Sama rada podelim kaj za zraven pa naj bo micenega ali dišečega...

Hvala, ker nas spremljate, dajete nam več kot si mislite!

p.s. Ko se oglasim... sem pač dolga! ;))

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 10:42:06   
alya26
Torbica ja narejena iz neoprena, in ne iz pene. Je lahka a hkrati dosti trdna, da sama stoji.

Lahko jo uporabljaš za na plažo, za malico, za kakšen piknik, v kempu, kot kozmetično torbico itd. itd. Jaz jo uporabljam za malico, ker je to njen prvoten namen in zaradi materiala tudi izolira hrano. V službo sem si vzela testenine, ki so ostale za kosilo in sem jih v službi jedla še kar tople. V navadni torbici bi jedla itak mrzle... meni je fajna pa še opere se lahko v pralnem stroju

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 11:18:06   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Olalala lepo, da vas je tema pritegnila in da se razplete tudi zgodba o Torbici tudi z drugih stališč.

Bilo je že povedano- hvala Ana, ujela si tisto iz prve roke!

Hvala vsem, ki že pošpegate na naše pisane poličke!    Napletamo, prepletamo ene, ki smo v tem začutle neko strast! Težko rečem  zakaj!  A vsak nima te sreče, da nekaj dela z veseljem, da lovi trenutke da lahko uide v svojo kamrico in prepusti domišljiji svojo pot in ne konča dokler ne dobi izdelek končne podobe! Uživamo v delu a zadaj imamo tudi minuse!  Poskušamo se trudimo da jih prestopimo, kot je rekla Ana, nihče nam ne da 15. kupčka na mizo, regresa, dopusta, bolniške... veliko vas je ki ste na taki samostojni poti ali vas je bilo. Mi je pa zadnjič prav ena zatrdila ki je sicer učiteljica ki dobi kupček in je rekla koliko je več vredno delo, ko napletaš sam in moraš od nitke do € dolgo pot naredit. Zraven se še promoviraš, stojiš na stojnicah.... A tako smo izbrale, to nam je iz duše in se borimo. Zato toliko več cenimo tiste, ki "lajkate" naše  stvaritve, postojite ob izdelkih, pa četudi rečete le " lepo"... od tega ne moremo plačat položnic... a dajete nam duševno hrano in voljo!

  Rade prav,  rade, pa delimo svoje izdelke  med vas... če vam je všeč, jih  uporabljate na vsakdanjih poteh ... pravijo da se včasih tudi kakšne skomine delijo, pogledi obračajo...
Prijateljici včasih častiš  tudi kavico, drugič ti jo ona ali pa v drugih oblikah izmenjate kaj med seboj. Tako je prav, to nas druži in povezuje. Sama rada podelim kaj za zraven pa naj bo micenega ali dišečega...

Hvala, ker nas spremljate, dajete nam več kot si mislite!

p.s. Ko se oglasim... sem pač dolga! ;))



Meni za večjo boršo do 50 eur ni preveč (blago, ideja, gumbki, okrasni trakovi, šivanje, pa da še nekaj ostane za prispevke državici, a ne...)
Točno to je, kot si napisala. Meggi izdeluje tudi čudovite rutke, kapice, gamaše, unikatne slinčke za darila, predpasnike, prte, krilca za deklice in odrasle ženske - sem, skoraj lahko rečem', skromna ambasadorka njenih izdelkov, ki vedno pritegnejo poglede in pade kakšna debata v smislu, jooooj, kako lepo, kje ste pa to dobiliuser posted image user posted image
In ja, kot je napisala, že sama pohvala veliko pomeni, mora pa tudi preživet, od pohval se pa to ne da :-( Tako da jaz, če imam možnost, velikokrat ravno takim dušam z nakupom ali večjim naročilom (denimo naročilo več kosov MANJŠIH skromnih darilc za ves kolektiv ob 8. marcu, novem letu..) olajšam to preživetje in visenje na nitki, vsaj upam, in ne samo Megi, ampak tudi drugim podobnim umetnicam in borkam. Vem, da Kitajc to izdela precej hitreje in bistveno ceneje, ampak take stvari ima milijone ljudi po svetu, veliko boršo, kamor spravim svašta in še več, pa samo jaz :-)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 12:00:01   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: alya26

Torbica ja narejena iz neoprena, in ne iz pene. Je lahka a hkrati dosti trdna, da sama stoji.

Lahko jo uporabljaš za na plažo, za malico, za kakšen piknik, v kempu, kot kozmetično torbico itd. itd. Jaz jo uporabljam za malico, ker je to njen prvoten namen in zaradi materiala tudi izolira hrano. V službo sem si vzela testenine, ki so ostale za kosilo in sem jih v službi jedla še kar tople. V navadni torbici bi jedla itak mrzle... meni je fajna pa še opere se lahko v pralnem stroju


podoben otip in izgled :)
za na plažo je absolutno premajhna,
za malico? ja menda bom za vsako figo svojo torbico zraven vlačila
za pikinik: premajhna user posted image a ti misliš, da smo vsi zadovoljni z eno olivo na piknikuuser posted image
za kozmetično torbico neprimerna, ....

če ta torba do te mere izolira vroče makarone, da zdržijo 4 ure...se pa jaz malo drugače pišem kot sicer...poleg tega pa makaroni, 4 ure izpostavljeni konstantni toploti postanejo še samo makaroni za v smeti vrečt user posted image

to, da se lahko opere v pralnem stroju je poleg lepega neoprena pa tudi po moje edinin plus user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 19.5.2014 12:02:01 >

(odgovor članu alya26)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 12:39:00   
alya26
Zakaj je mala za plažo? Sončna očala, kreme, denarnico, ključe? Kaj vlačiš ti na plažo? Če hočeš pa še brisačo dat pa rabiš potem skoraj metersko torbico...

Za malico, menda ne boš nosila za vsako figo torbice zraven? Ti je všeč ko se ti flaška ponesreči odpre in zalije denarnico in telefon? Ti je všeč da ti še naslednji dan smrdi suha salama iz torbice medtem ko stojiš na blagajni? To ni figa, in če malo odpreš oči, lahko vidiš da skoraj vsak američan čez lužo nosi njihove lunch boxe v šolo, službo itd. user posted image

Piknik, nisem mislila na 3 kile čevapov, pleskavice, pol oddojka (ki ti to lahko vse od enkrat poješ)user posted image ampak na recimo doma pripravljeno hrano, ki jo spraviš not (kakšen sendvič) in se vsedeš na dekico v senco in nekaj prigrizneš.

Za kozmetično torbico ne primerna - brez argumenta? Tudi jaz ga ne bom podala

Nisem rekla da ti makaroni "kuhajno" notri 4 ure, ampak da ostanejo topli še ko jih dam v službi ven za malico... boš zdaj ti meni govorila kakšni so?

Dej se prvo malo pozanimi oz. preizkusi stvar predno komentiraš, ker mi gre na živce folk, ki vse ve, v resnici pa nima pojma. Tolk o tem!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 13:25:23   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: alya26


Nisem rekla da ti makaroni "kuhajno" notri 4 ure, ampak da ostanejo topli še ko jih dam v službi ven za malico... boš zdaj ti meni govorila kakšni so?

ker mi gre na živce folk, ki vse ve, v resnici pa nima pojma. Tolk o tem!



očitno ti nimaš pojma user posted image user posted image reklame RR kasira al te pa blokira user posted image

pa jaz ti naj ne grem na živce, ker nimaš razloga...razen, da te torbe ne bom kupila ker je čist brezvezna in ne zadovoljuje mojih potreb user posted image

(odgovor članu alya26)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 14:02:43   
alya26
Sej jo ne rabiš kupiti... ampak ne rabiš tudi kr neki govorit če nimaš pojma ;)

in ne plača me noben, če že hočeš vedeti

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 18:44:46   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Meni za večjo boršo do 50 eur ni preveč (blago, ideja, gumbki, okrasni trakovi, šivanje, pa da še nekaj ostane za prispevke državici, a ne...)
Točno to je, kot si napisala. Meggi izdeluje tudi čudovite rutke, kapice, gamaše, unikatne slinčke za darila, predpasnike, prte, krilca za deklice in odrasle ženske - sem, skoraj lahko rečem', skromna ambasadorka njenih izdelkov, ki vedno pritegnejo poglede in pade kakšna debata v smislu, jooooj, kako lepo, kje ste pa to dobiliuser posted image user posted image
In ja, kot je napisala, že sama pohvala veliko pomeni, mora pa tudi preživet, od pohval se pa to ne da :-( Tako da jaz, če imam možnost, velikokrat ravno takim dušam z nakupom ali večjim naročilom (denimo naročilo več kosov MANJŠIH skromnih darilc za ves kolektiv ob 8. marcu, novem letu..) olajšam to preživetje in visenje na nitki, vsaj upam, in ne samo Megi, ampak tudi drugim podobnim umetnicam in borkam. Vem, da Kitajc to izdela precej hitreje in bistveno ceneje, ampak take stvari ima milijone ljudi po svetu, veliko boršo, kamor spravim svašta in še več, pa samo jaz :-)


To drži, dokler je ustvarjalnost na delu; žal se prevečkrat poslužuje (na splošno) enakega blaga (predvidevm, da Ikea) in potem se smisel izgubi.

Jaz sicer prisegam na usnje, od domače izdelave pa na mojo že skoraj devet let legendarno kvačkanko v najbolj enostavni črtasti izvedbi in enkratni neponovljivosti - sami ostanki bombaža, naključno skupaj nakvačkani..izgleda kot bi prišla naravnost iz Benettona user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 21:40:04   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Meni za večjo boršo do 50 eur ni preveč (blago, ideja, gumbki, okrasni trakovi, šivanje, pa da še nekaj ostane za prispevke državici, a ne...)
Točno to je, kot si napisala. Meggi izdeluje tudi čudovite rutke, kapice, gamaše, unikatne slinčke za darila, predpasnike, prte, krilca za deklice in odrasle ženske - sem, skoraj lahko rečem', skromna ambasadorka njenih izdelkov, ki vedno pritegnejo poglede in pade kakšna debata v smislu, jooooj, kako lepo, kje ste pa to dobiliuser posted image user posted image
In ja, kot je napisala, že sama pohvala veliko pomeni, mora pa tudi preživet, od pohval se pa to ne da :-( Tako da jaz, če imam možnost, velikokrat ravno takim dušam z nakupom ali večjim naročilom (denimo naročilo več kosov MANJŠIH skromnih darilc za ves kolektiv ob 8. marcu, novem letu..) olajšam to preživetje in visenje na nitki, vsaj upam, in ne samo Megi, ampak tudi drugim podobnim umetnicam in borkam. Vem, da Kitajc to izdela precej hitreje in bistveno ceneje, ampak take stvari ima milijone ljudi po svetu, veliko boršo, kamor spravim svašta in še več, pa samo jaz :-)


To drži, dokler je ustvarjalnost na delu; žal se prevečkrat poslužuje (na splošno) enakega blaga (predvidevm, da Ikea) in potem se smisel izgubi.

Jaz sicer prisegam na usnje, od domače izdelave pa na mojo že skoraj devet let legendarno kvačkanko v najbolj enostavni črtasti izvedbi in enkratni neponovljivosti - sami ostanki bombaža, naključno skupaj nakvačkani..izgleda kot bi prišla naravnost iz Benettona user posted image .


Fouš user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 22:57:48   
Stanislava_
Jagodka, za tole pa res ne user posted image , mogoče za kakšno njeno bodočo boljšo različico user posted image ..enkrat....

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 22:59:02   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Jagodka, za tole pa res ne user posted image , mogoče za kakšno njeno bodočo boljšo različico user posted image ..enkrat....


Tud za tole haha. Noro lepa user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Unikatne torbice
19.5.2014 23:49:58   
mateyka
jaz zaenkrat furam studio pip in samsung (ko mi ni za barvno), sam si nisem že neki časa kupila kaj novega.. user posted image
rabim pa dober ruzak..

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Unikatne torbice
20.5.2014 0:01:43   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

rabim pa dober ruzak..


Definiraj, kaj je dober. Ampak kvačkan to skoraj zagotovo ni user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Unikatne torbice
20.5.2014 1:07:55   
mateyka
rabim not knjige prenašat - švedske slovarje pa to..

rabim dobre naramnice imo - take mehke in široke za to težo. samo pol zgledam ko turist..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.5.2014 1:10:16 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Unikatne torbice
20.5.2014 16:31:22   
ronja
Hehe, sploh s slovarjiuser posted image . Samo še zemljevid ti manjkauser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Unikatne torbice
20.5.2014 18:55:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

rabim not knjige prenašat - švedske slovarje pa to..

rabim dobre naramnice imo - take mehke in široke za to težo. samo pol zgledam ko turist..


Nahrbtniki? Pojma nimam, niso moji omiljeni, razen za športat.

Mogoče kaj od Golle:


http://shop.golla.com/epages/Golla.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Golla/Products/G1369

user posted image
To je nahrbatnik za kamero in jmora biti vzdržljiv..

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Unikatne torbice
21.5.2014 3:42:36   
mateyka
sej je lep. samo sem mela enga za na eno ramo in ti povem, da po daljši nošnji želiš kdaj tud zamenjat ramo - in je ne moreš. suffer.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Unikatne torbice
21.5.2014 16:39:36   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sej je lep. samo sem mela enga za na eno ramo in ti povem, da po daljši nošnji želiš kdaj tud zamenjat ramo - in je ne moreš. suffer.


Pa kaj ti turistka knjige na pohod nosiš?

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Unikatne torbice
21.5.2014 17:50:48   
Izabelina
ena punca na fbju ma tok lepe torbice sam si jih ne morm prvoščit... unikatne, usnjene ali pa ne kokr želiš in v takih lepih zemeljskih tonih, ki so men všeč...

stanejo pa tam 100 evrov in naprej... k bi bla bogata user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Unikatne torbice
21.5.2014 19:51:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Pa kaj ti turistka knjige na pohod nosiš?


v šoulo odim. švejdsku se včit user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




gripa
Lelly28 RR

Ali ste cepljeni proti gripi?

da (7%)

ne (93%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!