|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a ni to fajn?
18.8.2011 22:53:35   
mateyka
http://www.youtube.com/watch?v=okgzItu6mbk&feature=related

po moje bo to v vsakem stanovanju čez kakih 50 let.. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a ni to fajn?
18.8.2011 23:13:09   
tresk
o to sem že enkrat vidla, a ni dobr, primerno za majhna stanovanja, ko maš lahko v enem prostoru vseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a ni to fajn?
18.8.2011 23:23:51   
arabela*
meni pa ni všeč touser posted image , da moraš nonstop obračat omare, postle...ne,neuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a ni to fajn?
18.8.2011 23:31:19   
tresk
Saraya pa sej maš za postlo tudi vmes, celga poglejuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a ni to fajn?
18.8.2011 23:41:13   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: tresk

Saraya pa sej maš za postlo tudi vmes, celga poglejuser posted image



saj semuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 0:05:10   
mateyka
všeč - saj če maš hišo tega ne rabiš user posted image to je za une ki nimajo hiše in rabijo izrabit MALI prostor. sem prepričana, da če bi mela enosobno stanovanje, da bi ti bilo veliko bolj "všeč" user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 4:32:02   
sani1
Ful dobra zadeva...
mateyka- dobro si ti to našla. 

Je vse tipi top pospravljeno. In to je tako za hiše kot za majhna stanovanja...user posted image


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 7:29:18   
majch
Brihtno.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 7:56:16   
mateyka
kaj mi je fajn tukaj, je da so res močne in kvalitetne zadeve - postelje majo normalno dno, normalne jogije (ne eno peno), hidravlika, močna kovina kjer je potrebno.. vse skupaj zgleda da bo zdržalo redno uporabo. samo cena me skrbi user posted image

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 9:03:13   
Anonimen
men zgleda lustno, ampak bi me zivciralo, da moram skoz pospravljat povstre in kovtre, ker ko pospravis posteljo, gre notr glih sam to, kar je v disajnu, brez dodatkov. Torej odeje, blazine itd. moram cez dan pospravit nekam...in tam mi spet zasedajo mesto (edin en primer ma built-in omarico pod posteljnim delom, tist mi je kul). So mi pa kulske mize, te bi pa takoj mela :)

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 10:17:23   
katy83
uuuuuuuuuu, to pa bi zdaj nam full prav prišlo, ko živimo v vikend hišiciuser posted image user posted image user posted image

svetovnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 10:28:28   
pety78
Če si lahko privoščiš tako opremo, ni hudič, da si ne bi mogel privoščiti večjega stanovanja. user posted image

Sicer pa, luštno za pogledati, za vsakodnevno zlaganje pa malo manj.


_____________________________



(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 13:30:40   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Če si lahko privoščiš tako opremo, ni hudič, da si ne bi mogel privoščiti večjega stanovanja. user posted image


treba gledat realno - v NY in vseh večjih prestolnicah in metropolah to ne drži (to je recimo ful super za "studio" flete - take mini garsonjere in samske ljudi in mlade pare - čeprav lahko določene stvari maš tudi za družino ali "spare room", da ni vse zunaj ko ne rabiš). saj vmes razlaga zakaj in za koga je to pohišvo zasnovano. sigurno ne za tipično Ljubljano, to je res. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 15:55:55   
ronja
Joj, mateyka, zgleda krasno, ampak to gre v takole pospravljenem stanovanju! Ko pa preselim tole v realo... da bi morala umikat vse lubijeve časopise, napol razpete žuželke, igračke od tamalih, makarončkov in drugih bedarij, ki jih najdeta ali suneta bogvekje in bogvekdaj in seveda goro mojih odrezanih koščkov blaga, starih matic in šraufkov, ki tam čakajo, da končam odtiskovanje v bogvekiro maso,... itd...me pa kar mine. Je že boljše da mamo stacionarno mizo. Pri nas tiste poličke/stolčki ne bi nikoli bili takole lepo prazni, ampak bi bilo gor čuda reči... In ko bi se hotel obisk vsest... Hja, nimam pojma, kam bi potem to čudo od stvari dala;)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 16:10:56   
mateyka
ronja, ti si hrček (tvoji pa posledično tudi user posted image ) - ti ne šteješ med normalne pospravljalce user posted image

btw, pekač te čaka. sem še sebi enega kupila, ker je res dober in sprobala user posted image superca je user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 16:20:06   
ronja
hehe, zakaj se mi to VEDNO zgodi? "Ronja, ti si izjema, ti ne šteješ"... to poslušam že od res ranega otroštva! Moja družina ne šteje, ker smo "drugačni", jaz ne štejem, ker sem "drugačna"user posted image ... No, saj sem se že navadila - če zdaj samo začnem stavek z "ampak saj jaz sem pa tudi..." ali kaj podobnega, me lubi kar takoj ustavi: "luba moja, ti ne šteješ! Kolikokrat naj ti še razložim, da ne moreš sebe dajt za primer?"user posted image

Za pekač se pa zmeniva enkrat 2. teden, če si za, povej, kdaj maš časuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a ni to fajn?
19.8.2011 21:50:48   
Leela
ista zadeva, mislim, da je res precej drago. Je pa fajn spat na tapravi postelji in če res nimaš v dnevni prostora naprimer je ta zadeva fajn. Za non stop zlagat pa res ni.

http://www.clei.it/prodotti.php

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a ni to fajn?
22.8.2011 19:33:57   
luka jan
Všečno, zelo. Ti imaš vedno take fajn ideje, če že niso čist tvoje, jih pa najdeš. Bravo Mateyka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?