|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroku lahko ime spremenite
14.7.2011 13:23:23   
RR raziskuje
Ste vedeli, da lahko otroku večkrat spremenite ime?

Preberite si: http://www.ringaraja.net/clanek/osebno-ime-lahko-otroku-veckrat-spremenite_4682.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroku lahko ime spremenite
15.7.2011 12:51:45   
Helenc80
Meni se zdi to čista traparija... starša bi morala biti po mojem v stanju izbrat "pravo" ime otroku v prvo. Na ta način pa se (nekaterim, ki so podvrženi temu) pušča možnost eksperimentiranju z imeni... No, če to komu pride prav, seveda ok in dobrodošlo, jaz tega ne podpiram user posted image .

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroku lahko ime spremenite
15.7.2011 16:19:30   
ksenija12
jap..vemo:) Mi imena nismo spremenili, smo mu pa enega dodali. Zakaj-iz preprostega razloga - pred rojstvom smo mu izbrali ime, ko pa se je rodil, se ga je oprijelo eno čisto drugo ime. Takrat sem mislila, da je to pač neka faza, ampak on dejansko paše k temu 'novemu', ob rojstvu izrečenemu imenu. In po skoraj 5-ih letih sliši samo na to ime. In zdaj ima dve imeni..No, iz tega razloga je ta drugi otrok ime dobil šele po rojstvu:)..in vsi nadaljni bodo tudi:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




prvič rezane - pa drugič??
smeja2

A ste bile drugič tudi rezane, če ste bile prvič??

Bila sem rezana (41%)

Nisem bila rezana (59%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!