|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacija po porodu
2.7.2011 11:46:32   
brinica
Živjo punce,

Toliko je že bilo napisanega o tem, jaz sem pa še kar zmedena. Sinček je že star 7 mesecev, pa še kar nič-neki koščki sluzi občasno padejo ven, pa včeraj je bila celo kaplica krvi. user posted image  A se je pri vas menstra tudi tako postopno začela ali takoj tako kot pred porodom?

Še bolj me čudi, da test ovulacije skoz zaznava LH hormon, nosečniški je pa negativen.

Kako je z vami? A ima katera podobno izkušnjo?

user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menstruacija po porodu
3.7.2011 20:34:15   
domci
Jaz sem prvo menstruacijo po porodu dobila po 10 mesecih (pri obeh porodih), sem pa tudi imela sem in tja kakšen mini izcedek. Tako, da se ne sekiraj bo prišla še prehitro


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu brinica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menstruacija po porodu
7.7.2011 23:06:17   
isobel
Prvič sem jo dobila 9 mesecev po porodu, drugič pa (na mojo veliko žalost) že po 4 mesecih.

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menstruacija po porodu
7.7.2011 23:10:29   
sunny24
Bodi srečna, da je še nimaš...Jst sem jo po prvem porodu dobila po 3 tednih...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menstruacija po porodu
8.7.2011 10:25:11   
natasarobi
Kmalu bo 1 leto od poroda pa menstruacije še ni, tudi kakšnih izcedkov ne.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menstruacija po porodu
8.7.2011 11:00:28   
PC Baby
Po obeh porodih dobila 8 tednov za tem Sem pa oba polno dojila...

Po prvem otroku je bla ful redna in čisto neboleča do druge nosečnosti, pri ta drugi pa sem imela 3 menstruacije (fuuuuuul obilne in boleče), zdaj pa nekaj mesecev nič. Tako, da mislim, da ni nekega pravila.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menstruacija po porodu
12.7.2011 14:37:47   
rozilu
Po mojem popolnoma normalno in zelo odvisno od vsake posamznice. Jaz sem jo dobila po 9 mesecih - sem pa tamalo 6 mesecev polno dojila, potem pa še naprej... Pri 9ih sem najbrž precej zmanjšala dojenje.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menstruacija po porodu
15.7.2011 10:02:16   
Tigrica86
Kljub polnemu dojenju sem jo dobila točno 4 mesece po porodu. Obilno in bolečo user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menstruacija po porodu
21.7.2011 22:35:54   
soncek84
kakor se spomnem, sem menstruacijo dobila točno 6 tednov po porodu. manjše izcedke pa sem imela že prej.

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?