|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako čistite baby vac?
4.6.2011 12:24:21   
lipikica
kupila sme baby vac in ga par krat tudi že rabila. po uporabi ga sperem z vodo, opažam pa da se ne sčisti prav lepo  in pa tista cevka tudi rata s časom tako grda ker zastaja voda v njej. kako ga vi čistite>?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako čistite baby vac?
4.6.2011 12:52:56   
nusi
ful vročo vodo čez spustim, pa če se kakšen smrkelj zalima ga še spiham. Cevka je pa motna od kamna, mislim, da se tukaj ne da kaj dost naredit.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako čistite baby vac?
4.6.2011 19:56:46   
tikatoka
Jaz bi ga namočila v kis, če je umazan od vodnega kamna.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako čistite baby vac?
4.6.2011 21:24:02   
m_o_i
tak kot nov ne bo nikoli vec
in ja-tiste lise vodnega kamna pa s kisom speri, ce so tok motece(mene namrec ne motijo).

jaz ga spiram pod tekoco-kokr-zdrzim-vroco-vodo in pustim, da se odtece

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako čistite baby vac?
4.6.2011 21:44:27   
sazi
jaz ga spiram pod tekoco-kokr-zdrzim-vroco-vodo in pustim, da se odtece


enako - ful dober izraz za temperaturo vodeuser posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako čistite baby vac?
5.6.2011 15:13:18   
Najaa
Lahko tudi prekuhaš, sem ene parkrat to naredila sam zdej se mi pa ne da več in sam z zelo vročo vodo operem. Lise ne grejo dol, pa me tud ne motijo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako čistite baby vac?
5.6.2011 17:08:11   
Hope2
Sperem pod tekočo vodo, vsake kvatre sem ga pa še v kisu, da niso bele lis- ap še mal razkužiuser posted image

Kar se tiče zastajanja vode, ap nimam problemov ker ga obesim na obešalnik za brisače in vse steče ven, ap še hitro s eposuši

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Oddaja Dobro jutro
MC09

Ali gledaš oddao Dobro jutro?

Vsako jutro (10%)

Včasih (37%)

Nikoli (36%)

Ne poznam te oddaje (12%)

Ne gledam več (4%)


Število vseh glasov: 200

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!