|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prosnja
28.5.2011 0:54:48   
amber*
Zivjo punce,

upam da ne smetim foruma,
sem študentka in septembra pričakujem mojega sončka, žal sva ostala sama, brez očka. Ker ni podpisal očetovstva verjetno ne morem pričakovat preživnine, sama pa imam samo štipendijo, občasno tudi delam, a zadnje čase težko, ker imamo veliko prakse. Prosim, če mi je katera pripravljena odstopit kakšna oblačila za novorojenčka (fantka), lahko tudi za simbolično ceno. Ker nimam še nič pripravljenega in ker ne poznam nikogar, ki bi mel tako majhne otroke me že malo grabi panika kako mi bo uspelo. Upam, da se kaj najde. Hvala.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prosnja
28.5.2011 11:08:16   
katy83
oblačil sicer nimam, ker sem jih posodila kolegici...imam pa voziček (komplet z lupinico), ki ga sicer prodajam, ampak za nizko ceno (70€). Če te zanima, mi na ZS pošlji mail, pa ti slikice pošljem.

Iz kod pa si?

Pa vso srečouser posted image

(odgovor članu amber*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prosnja
28.5.2011 17:17:18   
donna22
Očetovstvo se dandanes da dokazati z DNK preiskavami, tako da tudi če ni podpisal očetovstva, še vedno lahko iztržiš preživnino, ki ti jo je dolžen plačati.


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prosnja
28.5.2011 18:01:37   
Fleka
Donna22 se podpišem pod tvoj post.Očetovstvo se uredi z DNK preiskavo in posledično se uredi preživnino.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prosnja
29.5.2011 11:59:05   
amber*
Problem je v tem, da dnk test ni zastonj. user posted image

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prosnja
29.5.2011 13:52:09   
Fleka
Iz lastnih izkušenj ti napišem:če urejaš zadevo prek CSD je "očka" dolžan plačati račun DNK testa.Če spodbija test(noče iti) ga avtomatsko tretirajo za očeta-kot,da je priznal.Tako so meni razložili na socialni,ko sem urejala za sina.user posted image
Pri meni je šlo sicer brez težav-šli smo na test,plačal ga je bivši brez ugovarjanja.user posted image


_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu amber*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prosnja
29.5.2011 13:57:40   
ZARA
Ni vprašala, če se da dokazat očetovstvo, ampak če imate oblačila za dojenčka.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prosnja
29.5.2011 14:03:21   
Fleka
In napisala je,da NE bo prejemala preživnine,ker ni podpisal očetovstva.user posted image
To še lahko uredi,da BO prejemala preživnino.user posted image

Preberi razloge(težave) zakaj prosi za oblačila-(ne)prejemanje preživnine je rešljiva težava.user posted image

< Sporočilo je popravil Fleka -- 29.5.2011 14:05:19 >


_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prosnja
29.5.2011 14:38:24   
madona77
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ni vprašala, če se da dokazat očetovstvo, ampak če imate oblačila za dojenčka.
Se strinjam. Tisti, ki lahko pomaga, naj pomaga.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prosnja
29.5.2011 17:30:44   
amber*
Napisala sem, da verjetno ne bom prejemala preživnine. Tudi on ni zaposlen, ampak je študent. Njegovi starši so "premožni" pa mi to ne pomaga, ker ni nič nanj pisano. Tako, da bomo videli kako bo s testom. Slišala sem da je okoli 1000€, me je pa kar sram, ko kdo vpraša, če sem sigurna, da je on oče.user posted image

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prosnja
29.5.2011 18:23:18   
Fleka
Amber,sem bila v podobni situaciji,saj sem šla tretjič noseča stran od bivšega partnerja(pa so tudi vaške čenče govorile,da sem mogoče noseča z drugim,ker sem ga zapustila)user posted image .Test je pred cca.petimi leti stal nekaj manj kot 200.000 sit(današnjih cca.800 eur).user posted image
Pojdi na pristojni CSD povprašat kako je sedaj s tem.

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu amber*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prosnja
30.5.2011 7:28:53   
sončnica24
Amber od kod pa si?

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prosnja
30.5.2011 9:59:11   
mamamajča
Joj babe.....

Tudi, če ji bo dal tistih 100eur na mesec, punca si mora PRED ROJSTVOM pripravit stvari za dojenčka.


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prosnja
30.5.2011 10:00:25   
mamamajča
amber*- svetujem ti, da dnevno spremljaš stran podarimo.si - ljudje podarjajo ogromno reči, tudi oblačil za dojenčke, opremo- posteljice, previjalne. Sem prepričana, da se bo kaj našlo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prosnja
30.5.2011 10:02:19   
alda
Amber od kod si..bi se našlo kaj zate!!..lahko tudi na zs!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prosnja
30.5.2011 10:40:06   
kaboname
http://www.podarimo.si/98270-podarim
http://www.podarimo.si/98020-lupinica
http://www.podarimo.si/98606-previjalna-miza-in-banjica
http://www.podarimo.si/98585-otroska-posteljica
http://www.podarimo.si/99050-podarim-polsedeci-lezalnik-za-dojencka
http://www.podarimo.si/98034-otroska-oblacila
http://www.podarimo.si/97615-otroska-oblacila

lp

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prosnja
30.5.2011 12:52:12   
amber*
Ah, ko bi vedele kolikokrat sem poklicala, pa je ze vse ponavadi oddano. Če pa ni pa nimam prevoza. Tako, da se mi samo kartica za telefon izprazni. Redno spremljam podarimo.si in bolho, kjer je tudi rubrika podarim. Kaboname kar je iz Lj je že oddano, tisti santi, ki podarja že dober mesec vsake 3 dni, da oglas, na telefon se pa ne javi. Pa tudi sama vem kako je, včasih sem jaz podarjala stvari, ko sem še pri starših živela, istega momenta me je že 5 ljudi klicalo.
Drugače sem iz Lj, hvala.

(odgovor članu kaboname)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prosnja
30.5.2011 13:08:07   
maja1488
Kar se tiče očetovstva...če ga prizna (sam ali če ga prisiliš v to) lahko zahteva tudi določene pravice do otroka. Razmisli, če si se pripravljena za denar celo življenje ubadat z bedakom (kar on očitno je, če noče otroka). Jst bi mu v tvojem primeru dala za podpisat izjavo, v kateri se odpoveduje vsem pravicam do otroka, tudi če bi sam v bodoče želel prek dnk testa dokazovat očetovstvo.

Drugače imam pa jst par stvari za dojenčka. Ti pišem ZS.

(odgovor članu amber*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prosnja
31.5.2011 19:01:02   
sayuri
amber, javi se mi prosim na ZS. Nekaj se bo našlo. SIcer sem veliko že oddala, kakšno malenkost imam pa še kje.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




če se otrok ponoči po nesreči polula v posteljo 2
muška

torej vprašanje št. 2 če se otrok ponoči ponesreči polila v posteljo, kdaj potem preoblečete posteljo?

takoj (77%)

naslednji dan (21%)

ko je na vrsti preoblačenje postelj v mesecu (2%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!