|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako do lučke iz Ikee
7.5.2011 13:48:42   
lenčy
sama nisem bila še nikoli v Ikei (verjetno bo bolš, da tudi nikol ne gremuser posted image ) imajo pa tako lepe svetilke za otroško sobico... a bi blo možno, če slučajno kdo gre v tisto smer, da bi to mimogrede kupil zame? plačam sevedauser posted image

poskusiti ni grehuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako do lučke iz Ikee
8.5.2011 18:01:25   
Anonimen
Kero pa bi imela? Jst mam eno doma, pa je ne uporabljamo... 

(odgovor članu lenčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako do lučke iz Ikee
8.5.2011 19:32:36   
janjja
Tudi mi imamo eno, ki je ne uporabljamo, kontaktiraj me na zs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako do lučke iz Ikee
9.5.2011 20:53:51   
lenčy
imeli bi zvezdico, pa tudi lunica bi bila ok.
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/50194449

pišem na ZS.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako do lučke iz Ikee
23.5.2011 15:36:35   
ines82ka
Hoj jst mam hroščka zelenga iz Ikee - mislm da je bla lučka cca 6 EUR...Bom sigurno še kaj šla v Ikeo amapk ne vem ali junija ali julija....Če do takrat še ne boš imela pa če ne bo prepozno ti komot prnesem;)

drgač pa do Ikee ni nč zapleteno pridt - jst sm totalka zgublenc na cesti pa sem čist lepo do tja pršla...;)

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako do lučke iz Ikee
23.5.2011 15:51:48   
mateyka
mi mamo zvezdico in je ne uporabljamo več. smo jo pa kupili na švedskem in ko smo jo doma odpakirali ni blo not vijakov za pritrdit zvezdico na podlago. zarad tega nismo nazaj nosili in komplicirali - smo ene podobne not vtaknili. je pa zdaj brez vijačkov. ostalo je pa vse ok, dela in je kot nova - bi jo mela?

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako do lučke iz Ikee
24.5.2011 12:17:05   
lenčy
ines hrošček mi ni všečuser posted image vseeno hvala, če bom še kaj rabila, ti javimuser posted image
mateyka imaš zs.



_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?