|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bo frost ali family frost?
21.4.2011 19:43:01   
Alfabeta
Ne delam reklame, ampak rabim nasvet...

Kateri vam je boljši, ugodnejši,... od zgoraj naštetih? Pri nas menda vozita oba, ampak nikogar ne poznam ki bi jemal od njih. Potrebujemo namreč samo sladoled, nič drugega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bo frost ali family frost?
21.4.2011 19:52:22   
K_a_t_i
Zdej si mi pa lušte nardila user posted image . Odkar sem v Lj (5 let) nisem še nobenega videla user posted image Prej smo pa redno kupovali orehov sladoled od Bo frosta. Za vse prste polizat!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bo frost ali family frost?
21.4.2011 19:54:38   
Alfabeta
Hja, mene z orehi sicer ne pritegnejo...user posted image . Jaz bi zato, ker dokler sladoled pripeljem iz trgovine je ves stopljen, če bi ga pa pri njih vzela... poleg tega pa imajo te majčkene, ki so za otroke ravno prav veliki user posted image . Cenovno so pa sicer dražji od trgovine, da ne bo pomote

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bo frost ali family frost?
21.4.2011 21:38:53   
čipka
jaz pa vama lahko iz prve roke povem za oba, ker sem delala kot telefonist za enega, zdaj še za drugega user posted image   .    Oba sta isti princip, le da ima bofrost več izdelkov in veliko dražjih(so kao smetanovi sladolediuser posted image ) , Ena je rekla za orehovga od bf-ja ful je bil dober, samo če me spomin ne vara je bil orehov sladoled takrat 1.850 sit 1l banjice,pa to že ful let nazaj, zdej je sigurno enih 8€ če ne več. se pa lahk pozanimam kolk je. Bom povedala. user posted image   family frost oz. zdej ga je prevzel nemški eismann ima pol manj izdelkov so pa definitivno ful cenejši.     In ja, proizvajalec je isti, sam firme so druge. No ja, mogoče se tam pa tam najdekaj slovenskega (vampi, čufti, cmoki, burek). Aja, te stvari so pa od pečjakauser posted image   Če kaj rabita-kar na dan z besedo-bomo prpelal user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bo frost ali family frost?
22.4.2011 8:58:28   
moci
no, meni je bofrost neprimerljivo boljši. je pa dražji, ja. 

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bo frost ali family frost?
22.4.2011 9:10:42   
SMT3
Men je pa najboljši MOJ FROSTI user posted image
Upam,da kakšen pride še na gorenjsko ne le na obalo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bo frost ali family frost?
22.4.2011 10:59:09   
Alfabeta
Čipka, pa pri kateremu si ti zdaj? user posted image Da vem kje naročit.....

Vozijo pa verjetno vedno na določen dan, ko so pač tam...a ne?

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bo frost ali family frost?
22.4.2011 11:02:10   
Dadi
Tudi jaz občasno vzamem sladoled od teh sladoledarjev..sam ne vem kaj za eni vozjo. Enkrat pride family frost enkrat moj frosti...Sladoled je majhen za otročke super, pa tudi dober je. Ponavadi vzamem lučke in pol z njimi razveseljujemo naše in vaške otroke user posted image . (so eni kokr posvojeni pri nas)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bo frost ali family frost?
29.6.2012 10:43:01   
brantsch
pozdravljena čipka
sem zasledil na forumu , da si delal-a pri bo frostu,.
jaz imam zdaj ambulantno prodajo pri pekarni blatnik,pa bi te prosil,ce slucajno imas telefonsko od koga .ki je vozil in bi spet vozil pri meni,se gre za primorsko,iscem soferje z iskusnjami na tem podrocju,..bil bi ti zelo hvalezen,..brane 068157360

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kje spi vaš dojenček?
Sadrika

Ali spi vaš dojenček (oz.je spal) v vaši spalnici ali v svoji sobici?

Spi v svoji sobici (20%)

Spi zraven naju v spalnici v svoji posteljici (57%)

Jaz spim v njegovi sobici na dodatnem ležišču (1%)

Spi v najini spalnici zraven naju v postelji (18%)

Spi zraven naju, ker še nima svoje sobice (2%)

Spi zraven naju v postelji, ker nima svoje posteljice (2%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!