|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj naredim?
20.4.2011 8:41:03   
Tejči
Pozdravček vsem,

upam, da boste mi znale dati kak nasvet... Imam išias, hodla sem že na trojne terapije, pri ortopedu sem bila že-niti ne štejem-enih 5 x, na začetku me je prvo 2 meseca osebna zdravnica filala s tebletami, stanje pa katastrofalno. Vmes je kak dan super, ne boli in takrat sem najsrečnejša na svetu. Včeraj me je pa zagrablo..ne morem prav hodit, ne morem sedet, ležim lahko samo na hrbtu (z manjšimi bolečinami), zjutraj sem se komaj oblekla, rabla sem 20 minut in pri oblačenju jokala zravenuser posted image Ne morem večuser posted image K osebni zdravnici ne morem, nimam prevoza, sama si ne upam tako daleč peljati, ker preveč boli, sklopke ne morem prav stisnit...naj grem zvečer k dežurnemu? Bojim se, da bi me zadržali noter, saj gremo v petek na morjeuser posted image Po drugi strani, pa si želim, da bi me že enkrat zrihtali...premlada sem, da nisem sposobna za ničuser posted image Kdo me bo sploh hotel v službo vzet, na pol invalidnouser posted image user posted image Kak nasvet??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 8:46:02   
Nika v službi
Manualna medicina. Kolegico so super poštimali. Sem pa imela tudi sama išias, usekalo me je tik pred porodom in vem, kako neznosno to boli. Srečno!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 9:00:54   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Manualna medicina.


Kje? In koliko vse to kaj stane?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 9:21:14   
m76
Take probleme sem imela jaz. Bolečine za znoret, ponoči najhuje. Hodila na terapije, se filala z tableti, dobila 10 dnevni tretma inekcij za bolečine....NIČ OD NIČ pomagalo. Po 2-h letih mučenja, se je pa končno zdravnik "spomnil" če bi pa poskusili z blokado. Pomagalo v nekaj dnevih, in sedaj po 8-h letih samo se kdaj pa kdaj pride bolečina, ki pa jo ukrotim z tabletami...ampak res redko. Tako da meni je blokada pomagala, čeprav ima marsikdo pomisleke o tem. 

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 9:41:25   
TomTaylor
Išias je lahko v povezan z boleznijo na rodilih. 

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 10:01:03   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Manualna medicina.


Kje? In koliko vse to kaj stane?



Reklame se ne sme delat. Prvi posvet pri tem, ki ga lahko priporočim (v kratkem gre tja tudi moj mož, a zaradi drugih težav), je 40€. Ostalo lahko na zs.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 10:07:59   
Oceania
Nika a imaš v mislih dr. Borisovega?


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 10:29:48   
nananaja
Moj mož ima tudi podobne težave, nazadnje ga je za božič ščipnilo, da je dobil nujno napotnico za ortopeda, protibolečinsko injekcijo in kombinacijo tablet. Pri ortopedu po treh dneh spet injekcijo, za posege pa itak da ni še zrel. Gre pa pri njem za težavo, da mu poleg bolečin v križu tudi mravljinčijo noge, kar pa nakazuje na priščipanje živca.

Ob manjših napadih si precej pomaga z vajami za hrbet in križ (veliko tega dobiš na netu, osnovne pa so zanj tule), žal pa ni toliko dosleden, da bi delal vaje dnevno in bi dosegel večji učinek.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 10:55:40   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Nika a imaš v mislih dr. Borisovega?




user posted image Ja.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 12:07:52   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

K osebni zdravnici ne morem, nimam prevoza, sama si ne upam tako daleč peljati, ker preveč boli, sklopke ne morem prav stisnit...


Za išias ti žal ne morem pomagat, vem pa za rešitev, ki te pripelje do zdravnika - taxi. Pa upam, da čimprej mine!!!!


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 13:02:32   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

K osebni zdravnici ne morem, nimam prevoza, sama si ne upam tako daleč peljati, ker preveč boli, sklopke ne morem prav stisnit...


Za išias ti žal ne morem pomagat, vem pa za rešitev, ki te pripelje do zdravnika - taxi. Pa upam, da čimprej mine!!!!



...ali pa 112 in naj pridejo pote

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 14:37:46   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči


naj grem zvečer k dežurnemu? Bojim se, da bi me zadržali noter, saj gremo v petek na morjeuser posted image



Jah, razmisli sama. Meni je prioriteta zdravje, kakšno morje neki ob takih težavah.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 14:55:52   
Tejči
Hvala vsem za odgovore, nasvete, informacije...vse prav pride.


IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči


naj grem zvečer k dežurnemu? Bojim se, da bi me zadržali noter, saj gremo v petek na morjeuser posted image



Jah, razmisli sama. Meni je prioriteta zdravje, kakšno morje neki ob takih težavah.



Ja, meni je tudi zdravje najpomembnejše. Samo potem ne bi "smela" iti na morje že 5 let..tako dolgo me namreč to že mantra in mi ne znajo pomagat, sama si pa tudi ne znamuser posted image Mi je pa navadno na morju dost boljše, ker mi pregreje hrbtenico in mi paše. Grem pa danes k zdravniku, sem se odločla, ker s takimi težavami si ne upam niti v avtu sedet 4 ureuser posted image Zdaj, ko to pišem, danes prvič sedim..drugače ne morem, me boli ko sto user posted image Sem cel dan že na nogah, seveda brez prepogibanja in kakih dejavnosti ter hoje...

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 15:41:16   
Tanja55
jaz bi poklicala resilca in nej te pridejo iskat. Ker tudi slikajo te najlazje takrat ko te boli, ker se takrat vidi  kje je kaj narobe. Jaz sem mela iste tezave enih 7 let nazaj, sla k ortopedu in mi je rekel, naj pridem ko me useka...sem rekla da takrat ne morem nikamor in mi je rekel samo, da samo takrat kaj lahko naredi.

Mene je mravljincilo po celi nogi do pete, huda bolecina iz sredine medenice, sla na pregled trebuha in ginekoloski pregled...nic. Potem sem pricela z jogo, pa plavanjem...ogromno hodim...tezav nimam vec. (trkam!!). Bolelo pa tako, da sem jokala zraven in nisem mogla nic od nic, tako kot ti sedaj. Ni sans da sem se usedla, ulezt je blo se huje. Samo hoja mi je pomagala, kljub bolecini...ne vem ali je blo vnetje zivca ali prescipnjen zivc...zaenkrat je ok. Veliko gibanja, vsaj meni pomaga, ker sicer ogromno sedim.

Zelim ti, da se pocajtas cim prej.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 22:08:53   
Anja25
Nastavitev atlasa - vem, da ste čudno pogledale, a zadeva deluje. Vtipkajte v google ATLASPROFILAX in si preberite. Poznam osebe, ki se jim je zdravstveno stanje normaliziralo. Metoda vpliva na čisto vse. Mojega moža je  parkrat fajn usekalo v križu in je zdaj naročen na obravnavo. Skratka preberite si na netu malo več o tem (MON) in razmislite. Tudi jaz sem debelo gledala kaj je to, a zadeva je prastara in deluje. Če katero zanima še kaj več lahko na ZS.

LP

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj naj naredim?
20.4.2011 23:14:28   
ALWAYS LARA
moj mož in oče sta imela včasih fu teh napadov išiasa. običajno do išiasa pride zaradi zdrsa vretenca, ki pritiska na živec in le ta se vname.
ti lahko požreš en miljon tablet, dobiš 7 blokad, pa ne bo nič boljše kot prej, ker vretence še vedno pritiska na živec.
mojemu očetu se je to tako dogajalo, da mu je v momentu, če se je narobe sklonil kar obe noge vzelo, tako ga je zabolelo.
no in edina rešitev, ki res preverjeno večkrat deluje je KIROPRAKTIK.
hodimo k enemu ki je v 1. nadstropju in oče je komaj prilezel po stopnicah do njega, nazaj dol pa je skakal po eni nogi. sem bila zraven! isto moj mož!
potem pa samo še 2 tedna homeopatskih zdravil proti vnetju živcev, da se do konca pozdravi še vnetje in s ko nov!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj naj naredim?
21.4.2011 8:27:38   
Tejči
Včeraj sem bila pri dežurnem in kaj sem dobila..LEKADOL!!user posted image In danes zjutraj me je hčerkica mogla oblačit, mama jo je peljala v šolo, ker jaz ne morem nič..čisto ničuser posted image In grem danes še k svoji zdravnici. Potem pa dalje v borbe za zdravljenje-ne bo druge..samo ne vem še točno, kako priti do denarjauser posted image Sem hotla it čistit okna itd., pa zdaj ne morem..ne vem še..user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj naj naredim?
21.4.2011 9:16:38   
ALWAYS LARA
tejči, a ne bi ti kej poskusla sama narest! klasična medicina ti nau pomagala, pa če greš 100x še k svoji dohtarci user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj naj naredim?
21.4.2011 11:58:08   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

tejči, a ne bi ti kej poskusla sama narest! klasična medicina ti nau pomagala, pa če greš 100x še k svoji dohtarci user posted image


Imaš kaj konkretnega v mislih? Telovadbo sem izvajala sedaj 1 mesec, pa evo... Za ostale variante (kiropraktik, ipd.) pa je potrebno prvo dinarčke imet...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj naj naredim?
21.4.2011 14:31:00   
ALWAYS LARA
ja za kiropraktika bi mogla kake 30€ imet vrjetn. če jih nimaš ne vem? nimaš koga da ti posodi?

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj naj naredim?
21.4.2011 15:10:03   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: ALWAYS LARA

ja za kiropraktika bi mogla kake 30€ imet vrjetn. če jih nimaš ne vem? nimaš koga da ti posodi?


30 € imam, jih že nekak nakvačkamuser posted image Samo ne vem, če je to ravno dovolj..vrjetno ni dovolj, če grem 1 x..ali? Bom se pozanimala kako je in koliko financ bo potrebnih...hvala ti vseenouser posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj naj naredim?
22.4.2011 8:28:21   
Sonrisa
Jaz ti svetujem Goriška Brda. No, če ti ni predaleč. user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ali bi se kljub zdravstvenim težavam odločili imeti otroke?
sonček08



da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!