|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:07:03   
picola1
Tiste, ki imate ta sesalec, a ste zadovoljne z njim? Kolk časa ga že imate? Moj mož pravi, da hitr crknejo in da je to zapravljanje denarja pa me zanimajo še vaše izkušnje, preden ga kupim. Tnx.

Aja, nekej takega mislim, da ne bo kakšnih nesporazumov...user posted image :

http://www.mimovrste.com/artikel/3320042216/rocni-baterijski-sesalnik-hoover-sj-72-cw4-cyclean

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:09:51   
Zoja Lara
Ciao user posted image

Mi mamo Electroluxovega, wet and dry varianto. Mi pride zlo prav, predvsem v kuhni in jedilnici.

Mamo ga pa od maja 2010. Zaenkrat še dela. user posted image


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:10:44   
K_a_t_i
No, ajde! To pa tud mene zanima - konkretno - če takale mašinca posesa pesek (v mislih imam sesanje avta - v bloku je namreč to skoraj neizvedljivo drugače kot "baterijsko").

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:15:02   
tinca80
Ojla,
Pred letom in pol sem kupila Hooverja tri v enem, in v tem času sem ga imela že dvakrat na servisu, ker ne vrti krtače. V drugo so mi zamenjali spodnji del, in sedaj po treh tednih ista napaka. Sicer pa svakinja ima istega po mojih priporočilih pred letom in pol da je super in tudi ona je razočarana nad njim. Ona ga je imela pa enkrat na servisu ravno tako zaradi krtače. No to je moja izkušnja z Hooerjem. Lahko da je z drugimi znamkami kaj bolje. LP

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:16:39   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

No, ajde! To pa tud mene zanima - konkretno - če takale mašinca posesa pesek (v mislih imam sesanje avta - v bloku je namreč to skoraj neizvedljivo drugače kot "baterijsko").


jaz imam tudi enega od electroluxa, pa je frajer za drobtine, kar je pa več mu pa glih ne gre... user posted image

za avto... ma, za tisto sesat je pa res bolje imet ornk sesalc user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:19:08   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

za avto... ma, za tisto sesat je pa res bolje imet ornk sesalc user posted image

Pol mi pa ne ostane drugega, kot da ga še vedno sesam vsake kvatre pri dediju user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:19:27   
kristinaj
http://www.mimovrste.com/artikel/3320037523/baterijski-sesalnik-black-decker-dv7205n-dustbuster

jst mam takega za po kuhinji in dnevni... se super obnese ko imam za posesat, sploh pa po hranjenju, ker pri dveh "prašičkih" pride kar nekaj drobtin po tleh.. in da ne vlačim ta velikega primem tega in v pol minute sta kuhinja in dnevna posesana..

pa kakšenkrat posesam tudi hodnik in kopalnico po vogalih :)))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 14:40:29   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

za avto... ma, za tisto sesat je pa res bolje imet ornk sesalc user posted image

Pol mi pa ne ostane drugega, kot da ga še vedno sesam vsake kvatre pri dediju user posted image



Al pa na Petroluuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 15:43:31   
Sacherca
S tem ima katera izkusnje?

http://www.petrol.si/izdelek/sesalnik-za-vozila-hoover-s4000db

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 16:40:19   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

za avto... ma, za tisto sesat je pa res bolje imet ornk sesalc user posted image

Pol mi pa ne ostane drugega, kot da ga še vedno sesam vsake kvatre pri dediju user posted image



Al pa na Petroluuser posted image


Težje - mam vedno sabo vsaj enega mulca - običajno tistega, ki še stoji ne sam. Ampak ja - kmalu bo tudi to opcija.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 18:34:19   
superstar7
pf men elektroluxov iz obija 3x crknu. 2x je bil na popravilu. prvič okoli 2 meseca in drugič skoraj 1 mesec. 3. je pa že šla enoletna garancija pa sem jih poslala v 3 pisane marjetice.user posted image In če samo vidm kje tak sesalc se spomnim na vse to, zato rajši uporabljam "domačega" čez okno vržem podaljšek in sesam avto hahahauser posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 18:46:04   
nusi
js mam bosch-evga že ene 3 leta, dela k urca, pozavgal že svašta, od briketov od morskih prašičkov, sena, peska, zdroba, prah in mački po vogalih + tamal ga ima rad in se ful lepo igra z njim  user posted image

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 20:37:43   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: superstar7
čez okno vržem podaljšek in sesam avto hahahauser posted image

To sem že vidla, ja user posted image . Sam nimam tolk dolgega podaljška doma (3. nadstropje).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 20:44:27   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: nusi

js mam bosch-evga že ene 3 leta, dela k urca, pozavgal že svašta, od briketov od morskih prašičkov, sena, peska, zdroba, prah in mački po vogalih + tamal ga ima rad in se ful lepo igra z njim  user posted image


pri nas tudi je tudi boschev in dela ko šus, pa tamalmu ko je siten in ne ve kaj bi dam sesalc v roke in priden to uživa. tudi v avtu sem ga že uporabla, ne glih pobere vsega sam za ostanke hrane pa je ok.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ročni baterijski sesalec
15.4.2011 22:19:27   
*bubi*
imamo Black&Deckerjevega in super dela.

Pri nakupu je treba ful na moč akumulatorja pazit... imaš variante od 1,2 V do 12 V.... verjemi, da je očitna razlika v tem, kako potegne. Pa v ceni tudi.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ročni baterijski sesalec
17.4.2011 10:37:13   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

S tem ima katera izkusnje?

http://www.petrol.si/izdelek/sesalnik-za-vozila-hoover-s4000db



glih včeraj sem probala z enim takim, ni od petrola, neka leva itl znamka,...user posted image včerajšnje izkušnje so pa take,.. porabla sem eno morje cajtauser posted image , da sem vse posesala, ni napačen, ampak ne za celi avto, ampak ko se ti kaj raztrese ali ko mularija kaj žveči in pada na tla,..user posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ročni baterijski sesalec
17.4.2011 15:56:21   
katjandraž
Picola1, imam točno takega kot si prilepila link. Uporabljam ga že 2 leti, in sicer za sesanje okoli kuhinjske mize ter za čiščenje filtrov od sušilca.
Do sedaj je delal tipi-topi, ravno včeraj sem pa opazila, da se baterija ni napolnila do konca. Upam, da je to uato, ker se je tokrat filal kar 2 dni, ker ga vmes nisem rabila in sem ga pozabila odklopit. Drugače vedno pazim, da ga spraznim do konca in potem filam čez noč. Če je baterija napolnjena do konca, zdrži kar nekaj, za avto še nisem poskusila, tako da ti ne morem za zihr odgovorit.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Slovenija ima talent
marantz

Kdo je tvoj zmagovalec talentov?

Lina Kuduzović (21%)

Maja Keuc (44%)

Maestro (16%)

Alen Vogrinec Vesel (8%)

Sanja Poljšak Pesan (6%)

drugi (6%)


Število vseh glasov: 346

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!