|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mravlje
9.4.2011 14:00:05   
mumu
Prišla je pomlad in z njo so se v hiši zopet začele sprehajati mravlje user posted image . Kako naj se jih znebimo?

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mravlje
9.4.2011 14:18:33   
tix
evo to pa tudi mene zelo zanima user posted image

jih imam v kuhinji, drugje ne, in to v nadstropju, taspodnji so rekli, da so zaenkrat še brez . . . .

Poskusila sem s soljo, pa ne gre, lani sem jim naštimala tiste hiške ko potem strup nosijo v gnezdo, pa nevem, če je kaj dosti pomagala. Je pa to problem spomladi

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mravlje
9.4.2011 15:42:02   
Medea10
Baje jih odženeta cimet in pecilni prašek. Pomagalo naj bi tudi da jih nekaj "ubiješ" in pustiš da jih vidijo druge, potem baje izginejo vse, zaradi tega ker se počutijo ogrožene. Kolk je res in pomaga- ne vem, ker jih na srečo (še) nimamo . Splača se pa probat. 

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mravlje
9.4.2011 18:08:29   
bodoča
Pri nas je dejansko pomagal cimet in pecilni prašek, vsakega sem sipala tam kjer so se najbolj zadrževale. Kupila sem tudi tiste zelene hiške, pa prvi rundi je bil opazen učinek, ko pa je čez par mesecev bil nov naval, pa sem jih spet kupila, pa ni bilo nekega učinka, zato sem potem tud poskusila cimet in pecilni prašek. Aja, pa lovorjeve liste sem nastavljala na njihovi poti.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mravlje
9.4.2011 22:13:03   
čaki
ja te tud jaz že pričakujem. vsa omenjena sredstva mi ne pomagajo, po fasadi se vedno vijejo kolone teh nadležnic....

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mravlje
10.4.2011 20:29:10   
ZmajTolovaj
S kisom našpricaš po tleh. Baje.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mravlje
10.4.2011 20:33:04   
m_o_i
pa ne pozabit kruha v hladilnik namesto v kak element dajat (ko se jih znebis enkrat)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mravlje
10.4.2011 20:40:11   
Dadi
Ja po kuhinji sem tudi jaz stresala cimet in pecilni..da sem jim preusmerila pot, + zelene vabe, da odnesejo strup v gnezda.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mravlje
11.4.2011 9:09:05   
Freya88
Ko sem bla majhna, mi je babi rekla, da moram po tleh nasut poper, ker se bodo mravlje potem nakihale...;) Ceprav jih po zelo dolgem in utrujajoce vnetem poslusanju, nisem slisala... jih je kljub temu preusmerilo...:D

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mravlje
11.4.2011 10:01:01   
liliana
Pri nas pa vedno pomagajo tiste zelene gobice, ki imajo noter neki gel-strup, ki ga mravlje nosijo v gnezdo.....čez dva ali tri dni mravelj več ni......

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mravlje
11.4.2011 10:23:08   
ksenija12
Kava...barcafe:), mleta.. Mi jih imamo vsako pomlad na obisku v kuhinji..ker pač iščemo načine, kako jih pregnati brez kemikalij, ubijanja itd...sem se dokopala do tega, da jim kava, posipana po tleh smrdi oziroma sem kasneje tudi nekje prebrala, da jim zmede njihova čutila, zato se potem ne vračajo. Pred 14-imi dnevi so spet prišle, sem posipala kavo tam kjer so ven prihajale, pa še malo naprej in sedaj so si premislile:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mravlje
11.4.2011 12:05:58   
mumu
Hvala vsem za nasvete, bom sprobala in povedala kaj je delovalo. Se pa tudi jaz izogibam kemikalij, ker imam dva majhna škrata pa še mravlje so letos v otroški sobici ven primaširale user posted image user posted image .

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mravlje
11.4.2011 13:00:31   
Anonimen
Cimet - pri nas preverjeno pomaga.

(odgovor članu mumu)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mravlje
4.5.2011 18:23:33   
čaki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pozdravljene mravljice pri nas v kopalnici!!! user posted image user posted image user posted image
sem vas pričakovala.... user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mravlje
4.5.2011 21:13:08   
Lantea
Tašči so letos okna menjali...je že tudi imela mravlje na obisku (letos). No in so jih našli pod "štokom". Zdaj mravelj (upa) ne bo več. Tak da okne menjatuser posted image .

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?