|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
23.3.2011 19:42:06   
Zamima
Pozdravček, mene pa nekaj zanima, danes sem dobila odločbo, da so me prestavili v 1. plačilni razred za plačilo vrtca, prej sem bila v 2. V odločbi piše, da odločba velja od 1.1.2011 do 31.12.2011 (razen v primeru sprememb glede dohodkov). Zdaj pa me zanima kako je s tem, glede na to, da sem jaz za januar in februar že plačala vrtec po 2. plačilnem razredu, torej 1x več.
A imam zdaj plačilo v dobrem, torej 0 na položnici, ali kako? user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
23.3.2011 19:45:08   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Pozdravček, mene pa nekaj zanima, danes sem dobila odločbo, da so me prestavili v 1. plačilni razred za plačilo vrtca, prej sem bila v 2. V odločbi piše, da odločba velja od 1.1.2011 do 31.12.2011 (razen v primeru sprememb glede dohodkov). Zdaj pa me zanima kako je s tem, glede na to, da sem jaz za januar in februar že plačala vrtec po 2. plačilnem razredu, torej 1x več.
A imam zdaj plačilo v dobrem, torej 0 na položnici, ali kako? user posted image
ja morajo ti poračunat ja user posted image jaz dobim pa kontra povečan razred bom morala pa jaz njim plačati za nazaj razlikouser posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
23.3.2011 19:47:51   
Zamima
aha, no super, ni čuda, glede na to, da sem tak dolgo čakala odločbo, da sem že pozabila skoraj na njo user posted image . Sem pa šla samo iz nižjega na višjega, nazaj pa zdaj prvič, tak, da user posted image , nam vseeno prav pridejo €, bomo štrihali sobico za ta dnar user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
23.3.2011 20:54:26   
sončnica24
Zamima bi me na FB-ku kliknila pa bi ti vse iz prve roke povedla.user posted image
V glavnem imela boš naslednje položnice verjetno kakšne 3 mogoče celo 4. v dobro, pri nas je edino to navada da na položnici ni 0-tak program ampak starša plača ok. 10€. Ne vem pa kakšen način imate to vi porihtano.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
24.3.2011 9:50:32   
Taddy78
Če je v vseh vrtcih postopek enak, denarja ne dobiš nazaj, boš pa dobivala minimalne položnice.
Lani sem dobila odločbo komaj konec maja in še sedaj dobivam položnice za 5-8evrov. Prej sva bila v 3.pl.razredu, lani in letos pa sva v 1.pl.razredu.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
24.3.2011 11:04:59   
liliana
Se ne tiče direktno vprašanja.....pa vendar....

A ste to vsi brezposelni potem, da ste v 1. razredu ali kako.......user posted image


Kar se pa tiče odogovora.....poračuna se za nazaj, če velja nova odločba od 1.1.2011.......

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
24.3.2011 13:49:30   
drejčy

liliana jaz sem tudi brezposlena postala, pa sva sedaj padla v 2razred.Koliko vem se gledajo dohodki.In mož ma ravno zadosti za 2razred user posted image

Ko pa sem bila še zaposlena sva bila celo v 4razredu.Nato sem dobivala nadomestilo iz zavoda sva padla v 3razred, in sedaj ko sem kao brez dohodka pa v 2razred.



< Sporočilo je popravil drejčy -- 24.3.2011 13:50:38 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
28.3.2011 10:50:46   
Lolek in Bolek
user posted image  Če ni skrivnost, ,koliko pa znese ta 2 plačilni. Jaz sem v sedmem in mi pošteno hodi narobe....

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
28.3.2011 11:09:33   
emaa
drejčy a potem, ko greš na zavod, prineseš potrdilo koliko znaša nadomestilo, za nov preračun razreda za plačilo vrtca? Me to zdaj čaka, pa da vem, oddam novo vlogo s podatki o nadomestilu verjetno, pa za otroške velja isto, potem, ko ostanem brez nadomestila pa ponovim vajo, v kolikor ne dobim službe?

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
28.3.2011 11:33:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

user posted image  Če ni skrivnost, ,koliko pa znese ta 2 plačilni. Jaz sem v sedmem in mi pošteno hodi narobe....


preračunaj si. ti imaš 70% celotne vrednosti, oni pa 20%.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
28.3.2011 12:19:41   
drejčy

emma točno tako.Vsaka sprememba dohodka, sem se šteje tudi nadomestilo moraš javiti.Tako za vrtec kot za otroške.In v primeru da ostaneš brez nadomestila (moj primer) zopet javiš.Takrat se ti tudi najbolj pozna sprememba.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
28.3.2011 18:35:26   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Se ne tiče direktno vprašanja.....pa vendar....

A ste to vsi brezposelni potem, da ste v 1. razredu ali kako.......user posted image


Kar se pa tiče odogovora.....poračuna se za nazaj, če velja nova odločba od 1.1.2011.......



Sem samohranilka s polovičnim delovnim časom. Prej sem delala preko javnih del, in sem imela višje dohodke. To, da denarja ne dobim nazaj mi je povsem logično, glede tega poračunavanja nisem vedla.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
28.3.2011 18:36:56   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

user posted image  Če ni skrivnost, ,koliko pa znese ta 2 plačilni. Jaz sem v sedmem in mi pošteno hodi narobe....


nas je 2. plačilni razred prišel cca. 54€, 1, pa cca 25€, koliko bo pa zdaj prvi, če se je kaj podražilo ali ne, bom pa kmalu videla.

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
28.3.2011 18:38:44   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: drejčy


liliana jaz sem tudi brezposlena postala, pa sva sedaj padla v 2razred.Koliko vem se gledajo dohodki.In mož ma ravno zadosti za 2razred user posted image

Ko pa sem bila še zaposlena sva bila celo v 4razredu.Nato sem dobivala nadomestilo iz zavoda sva padla v 3razred, in sedaj ko sem kao brez dohodka pa v 2razred.



ja, možev zaslužek se vam deli na 3 (ali 4, ali več članov, koliko pač imate otrok). Kak hitro imaš še kak prihodek, ti plačilni razred hitro poviša user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
29.3.2011 7:15:55   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: emaa

drejčy a potem, ko greš na zavod, prineseš potrdilo koliko znaša nadomestilo, za nov preračun razreda za plačilo vrtca? Me to zdaj čaka, pa da vem, oddam novo vlogo s podatki o nadomestilu verjetno, pa za otroške velja isto, potem, ko ostanem brez nadomestila pa ponovim vajo, v kolikor ne dobim službe?


Najprej boš prinesla odločbo o višini nadomestila, ko ti to poteče pa v primeru da boš postala prejemnica socialne pomoči odlobčo o prejemu socialne pomoči in boš imela brezplačen vrtec. Če pa ne pa se bodo upoštevali samo dohodki tvojega moža oz. partnerja.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
29.3.2011 7:18:46   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

user posted image  Če ni skrivnost, ,koliko pa znese ta 2 plačilni. Jaz sem v sedmem in mi pošteno hodi narobe....


V Mariboru plačaš za drugi plačilni razred: 54,09€ (vrtec, pa da si iz Mariborske občine).

Zamima 1. plačilni razred pa je: 27,05€

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
29.3.2011 9:36:08   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

user posted image  Če ni skrivnost, ,koliko pa znese ta 2 plačilni. Jaz sem v sedmem in mi pošteno hodi narobe....


V Mariboru plačaš za drugi plačilni razred: 54,09€ (vrtec, pa da si iz Mariborske občine).

Zamima 1. plačilni razred pa je: 27,05€



270 EUR imate polno ceno vrtca.....user posted image

Pa pravijo, kako je v Prekmurju vse poceni.....pri nas je polna cena namreč 370 EUR......

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
29.3.2011 10:54:25   
sončnica24
Polna cena, ki jo plača občina je 325,86€, polna cena za starša oz. 8. plačilni razred pa je 242,44€ (so še dodatni popusti za tiste, ki živijo v mariborski občini in imajo otroke v mb-vrtcih)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
29.3.2011 11:31:06   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Polna cena, ki jo plača občina je 325,86€, polna cena za starša oz. 8. plačilni razred pa je 242,44€ (so še dodatni popusti za tiste, ki živijo v mariborski občini in imajo otroke v mb-vrtcih)



Ne vem, če bo držalo. Mi smo bili v 8. plačilnem razredu in nas je vrtec takrat stal 302 eura. pa nobenih popustov nismo imeli, ker smo bili v mb občini (in imeli otroka v mb vrtcuuser posted image )

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
29.3.2011 11:51:19   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Polna cena, ki jo plača občina je 325,86€, polna cena za starša oz. 8. plačilni razred pa je 242,44€ (so še dodatni popusti za tiste, ki živijo v mariborski občini in imajo otroke v mb-vrtcih)


Aja....user posted image  To tudi obstaja.....? Ker v naši občini nobenih takih dodatnih popustov ni.......

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
30.3.2011 9:03:10   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Polna cena, ki jo plača občina je 325,86€, polna cena za starša oz. 8. plačilni razred pa je 242,44€ (so še dodatni popusti za tiste, ki živijo v mariborski občini in imajo otroke v mb-vrtcih)



Ne vem, če bo držalo. Mi smo bili v 8. plačilnem razredu in nas je vrtec takrat stal 302 eura. pa nobenih popustov nismo imeli, ker smo bili v mb občini (in imeli otroka v mb vrtcuuser posted image )


To so pa bile jaslice tam pa je cena višja in sicer je zdaj za 8.plačilni razred 311,74

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
30.3.2011 22:57:31   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Se ne tiče direktno vprašanja.....pa vendar....

A ste to vsi brezposelni potem, da ste v 1. razredu ali kako.......user posted image


Kar se pa tiče odogovora.....poračuna se za nazaj, če velja nova odločba od 1.1.2011.......


Pri nas gledajo katastrski dohodek (moj je kmetuser posted image  ). Naslednje leto bomo pa verjetno kar nekaj stopničk višje, ker štejejo tudi subvencije.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
31.3.2011 8:33:44   
liliana
Saj se mi je zdelo, da ste vi kmetje......zato mi je pa bilo čudno (kljub temu, da vem, da so kmetje v nižjih razredih za plačilo vrtca) ampak v 1. user posted image .....ob vsem katastrskem dohodku in subvencijah.....razen seveda, če je cela kmetija še na starše napisana......samo to je pa zdaj že bolj redkost......ker se daje spet precej velika "subvencija" za prepis na mladega gospodarja........

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plačilo vrtca iz 2. plačilnega razreda v 1.
31.3.2011 9:34:22   
Taddy78
Jah če je nizki katastrski dohodek, je tudi nižje plačilo vrtca. Bila sva že v 3.plačilnem, pa v drugem, sedaj sva v prvem. Naslednje leto pa bo kar visoko.
In ne, kmetija je pisana na mojega, mislim da je sedaj 4.leta od prevzema. Lani smo prvič dobili dokaj visok znesek evropskih sredstev, drugače pa glede na to, s čem se mi ukvarjamo, ne dobiš kaj dosti.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?