|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj lahko grem po novi mobitel (Tušmobil)
14.3.2011 14:58:53   
Medea10
Hej,

Avgusta bo 2 leti odkar sem pri njih, imam paket 30 in vezana sem za 2 leti. Lahko grem po telefon preden potečeta ti 2 leti, brez da bi bilo treba še kaj doplačat (oziroma odplačat ta telefon, ki ga imam zdaj)? Ali moram počakat da mineta ti 2 leti in potem vzamem telefon?

Se mi zdi malo lažje tukaj vprašat, kot pa brat tista pravila na Tušmobilu user posted image .
V glavnem hvala. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj lahko grem po novi mobitel (Tušmobil)
14.3.2011 15:08:30   
Precious
če hočeš prej doplačaš seveda.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj lahko grem po novi mobitel (Tušmobil)
14.3.2011 15:13:48   
Medea10
Koliko približno se pa plača?

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj lahko grem po novi mobitel (Tušmobil)
14.3.2011 16:01:12   
HuAnita
Mislim, da lahko greš nekaj časa prej, s tem, da se spet zavežeš za 2 leti (kar se šteje od avgusta, torej ko potečeta 2 leti).
Jaz sem pa raje vzela nižjo naročnino, tako namesto 30 plačujem 21.80 euruser posted image   Letos pa bo treba nov mobi, tudi, ja.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj lahko grem po novi mobitel (Tušmobil)
14.3.2011 16:20:54   
Sacherca
Mislim,da dobis po posti domov cca en mesec pred potekom lahko vzames nov telefon.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj lahko grem po novi mobitel (Tušmobil)
14.3.2011 17:58:10   
luka jan
Jaz bi na tvojem mesto kar v njihovo poslovalnico poklicala, ti bodo najbolj točno povedali.user posted image

Sicer pa se tudi meni zdi, da lahko kupiš telefon malo prej kot ti poteče aneks, nisem pa čisto prepričana.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za punco?
adock

ime za punco?

julija (41%)

ajda (35%)

tinkara (24%)


Število vseh glasov: 616

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!