|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Potres/cunami na Japonskem
17.3.2011 22:50:29   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jap....... a nekdo mora, žal tako pač je. Sem pa že ves dan počasi z mislimi tam in se mi še vedno (vsi) izjemno smilijo!

Ja nekdo mora, ampak to so sami strokovnjaki, ki vedo kakšne bodo posledice tako, da ne vem, če to počno prostovoljno. Vsak ima sebe najrajši zato sumim, da so jih prisilili ali pa je morda v igri velik denarja, ki ga bodo pokasirali sorodniki....

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Potres/cunami na Japonskem
18.3.2011 8:22:04   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jap....... a nekdo mora, žal tako pač je. Sem pa že ves dan počasi z mislimi tam in se mi še vedno (vsi) izjemno smilijo!

Ja nekdo mora, ampak to so sami strokovnjaki, ki vedo kakšne bodo posledice tako, da ne vem, če to počno prostovoljno. Vsak ima sebe najrajši zato sumim, da so jih prisilili ali pa je morda v igri velik denarja, ki ga bodo pokasirali sorodniki....


no to me je pa sedaj tako zbodlo v srce. Najprej, ce bodo ne vem koliko placani ne bodo nikoli zadosti. Druga stvar pa, govorimo o Japoncih, ki imajo cisto drugacno razmisljanje kot mi in vecina nas si ne more misliti kaksnem pogled na svet imajo oni. Dvomim, da to pocnejo zaradi denarja in dvomim, da ti prostovoljci sedaj sploh imajo cas razmisljati o denarju.
Evropejci pa bi, jasno.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Potres/cunami na Japonskem
18.3.2011 8:33:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muco


IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jap....... a nekdo mora, žal tako pač je. Sem pa že ves dan počasi z mislimi tam in se mi še vedno (vsi) izjemno smilijo!

Ja nekdo mora, ampak to so sami strokovnjaki, ki vedo kakšne bodo posledice tako, da ne vem, če to počno prostovoljno. Vsak ima sebe najrajši zato sumim, da so jih prisilili ali pa je morda v igri velik denarja, ki ga bodo pokasirali sorodniki....


Za kamikaze si že slišal? 

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Potres/cunami na Japonskem
18.3.2011 9:04:10   
mamamajča
vsaj za javnost piše, da jih je večina tam prostovoljno. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
18.3.2011 9:18:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Potres/cunami na Japonskem
18.3.2011 10:25:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: muco


Ja nekdo mora, ampak to so sami strokovnjaki, ki vedo kakšne bodo posledice tako, da ne vem, če to počno prostovoljno. Vsak ima sebe najrajši zato sumim, da so jih prisilili ali pa je morda v igri velik denarja, ki ga bodo pokasirali sorodniki....


Obstaja tudi možnost, da je kolektivna zavest do svojega sotrpečega naroda bolj razvita kot pri večini ostalega ljudstva......še posebno če upoštevamo tudi to, da ob katastrofi nihče ne krade po trgovinah, da bi si zasigural zgolj svojo rit......ampak v vrsti mirno čakajo, da dobe tisti liter vode, pest riža, pomarančo in tuno......

Japoncev itak nikoli nismo razumeli.....in jih verjetno nikoli ne bomo........

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Potres/cunami na Japonskem
18.3.2011 10:44:57   
mala maja
kolikor je bilo povedano na odmevih jih je nekaj 10 delavcev tam prostovoljno, ostali pa so imeli take pogodbe o zaposlitvi da morajo v primeru JE nesreče ostati v okolici JE in reševati problem.

Se pa strinjam, da je to precej bolj discipliniran narod in oni niso navajeni vsako stvar obešati na velik zvon in jokat (kot bi nap. naredile ZDA), naj jim nekdo pomaga. Rešijo vse sami in so resnično požrtvovalni in šele ko vidijo da e zmorejo sami pokličejo pomoč. velikokrat pa bi verjetno ta pomoč obupala po parih dneh, ko bi oni še vedno vztrajali.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Potres/cunami na Japonskem
18.3.2011 13:59:55   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Japoncev itak nikoli nismo razumeli.....in jih verjetno nikoli ne bomo........


Tako kot nikoli ne bomo razumeli Islama, Islam Židov, znotraj Islama Suniti Šiitov in obratno, kot mi nikoli ne bomo razumeli Čefurjev, Mi pa vas, oboji ciganov, mi pa grobarjev...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 83
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!