|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hranjenje
5.3.2011 8:35:16   
divans1
Zanima me, kdaj so vaši user posted image začeli bolj samostojno jesti, pa s tem ne mislim pobiranje hrane z roko, ampak z žlico.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hranjenje
5.3.2011 10:19:19   
miapia
Prej bo šel v vrtec, prej se bo naučil. In prej ji daš žlico in vilico v roke, prej bo sam jedel. Ne vem, kdaj je začela samostojno sama jesti koščke oz. goste zadeve. Verjetno nekje pri letu in pol, bi pa prej, če bi dobili vrtec. Spomnim se pa, da je jedla tekočo juho sama, ko je z 22 meseci šla v vrtec.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hranjenje
5.3.2011 14:00:24   
marjetica8
pomoje ma tud tle vrtec kr veliko vlogo. Naš še ne hodi v vrtec, pa pri 22m še vedno je sam samo in izključno kadar mu je hrana dobra, drgač pa noče sploh videt žliceuser posted image  Pa se čist zavedam da sem tle več al manj sama kriva ker mu nisem dala že prej žlice in ga pustila...človek nardi napako ne da bi se zavedal, pri prvem otroku še tolk prej...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hranjenje
6.3.2011 18:30:00   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

pomoje ma tud tle vrtec kr veliko vlogo. Naš še ne hodi v vrtec, pa pri 22m še vedno je sam samo in izključno kadar mu je hrana dobra, drgač pa noče sploh videt žliceuser posted image  Pa se čist zavedam da sem tle več al manj sama kriva ker mu nisem dala že prej žlice in ga pustila...človek nardi napako ne da bi se zavedal, pri prvem otroku še tolk prej...


Ah, ne sekiraj se, slej kot prej bo jedel sam. Naš fant je star 27 mesecev (ni v vrtcu) in zna zelo lepo sam jesti, če seveda hoče - če noče, mu pa med tednom babica pomaga in ga razvaja user posted image , jaz sem bolj "stroga" in ga pustim ter si mislim, da bo že jedel, če bo lačen. Dejansko je res, če je lačen, bo brez problema sam jedel, če pa ni zelo zelo lačen, se pa pusti popedenat. user posted image  V vrtcu bo že jedel sam, saj mu drugega ne bo preostalo.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hranjenje
6.3.2011 19:02:51   
petra36
Dobro odprta tema.Moj prvi sine je pri 13 jedel sam z žlico.Drugi sine pa  bo star dve leti pa še ne je sam.Različni so si otroci.Vrteci pa ?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hranjenje
6.3.2011 19:40:00   
nusi
moj tudi še ne je sam - sta rje 9,5 m, se mi zdi, da ima še čas. Mu dajemo žlico v roke, nese jo v usta, seveda 3/4 hrane na poti strese, pa tudi več kot 3x se mu ne da. Potem je obrne okrog in grize ročaj user posted image . Nekako računam na to, da če ne prej, ga bodo v vrtcu naučili.

(odgovor članu petra36)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hranjenje
6.3.2011 20:33:15   
divans1
Nusi, isto kot naš...:)

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Katero ime vam je všeč?




Marija (14%)

Anamarija (52%)

Ivana (34%)


Število vseh glasov: 11496

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!