|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 16:55:06   
katicka
dobili bomo sobo po naročilu.problem je ker piše na njihovi strani stroški dostave 5€ vsepovsod in bilo kakšen znesek.nad 2000€ pa brezplačno.in jaz se danes z frjerji menim glede dostave pa oni meni o 2.95€ na km,torej bi do nas nekaj čez 300€ prišla dostava sobice.zdaj pa ne vem ali sem nora al kaj..saj res da smo to dobili nagrado ampak ne dam za dostavo toliko,pa še itak morem dokupit jogije ker niso všteti v ceno. zdaj pa mi prosim pomagajte in mi povejte če si narobe razlagam njihove pogoje.ker z mojim se zdaj kregama da ni vredno dat potem takem okoli 500€ še zraven za sobo če bo soba sama stala 2000€. sem besna ko ris...user posted image user posted image user posted image user posted image


9. člen
Dostava

V primeru, da podjetje Zupanc Jurij s.p. izdelek dostavi na želeni naslov kupca, znaša rok dostave v primeru, da je izdelek na zalogi, največ tri delovne dni, v nasprotnem primeru pa ustrezno dlje. Strošek dostave znaša 5,00 EUR ne glede na kraj in velikost, težo ali ceno izdelka. V primeru, da ob dostavi kupec na dogovorjenem naslovu ni prisoten, izdelek lahko veljavno prevzame polnoletna oseba, ki živi v istem gospodinjstvu skupaj s kupcem, oziroma druga oseba, ki jo kupec pooblasti za prevzem. Oseba, ki prevzame dostavljeni izdelek, prevzem izdelka ter prevzem vseh spremljajočih dokumentov potrdi s podpisom dobavnice, zraven pa navede svoje ime, priimek ter datum prevzema in razmerje do naročnika.

Ob dostavi izdelka na želeni naslov se kupcu preda pripadajoča dokumentacija in sicer račun/prevzemnica, garancijski list, seznam pooblaščenih servisov in navodila za uporabo v slovenskem jeziku. Original sklenjene pogodbe hrani podjetje Zupanc Jurij s.p na sedežu družbe.

Brezplačna dostava
Stroška dostave se ne plača, če se blago prevzame osebno v naši poslovalnici v Dolenji vasi ali če je naročena vrednost blaga večja od 2000,00 EUR


še lin do mizarstva.http://www.zupanc-mizarstvo.si/default.asp?mID=sl&pID=pogoji-poslovanja



pa če je mela katera izkušnje z njimi naj mi prosim javi lahko na zs.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:03:25   
tajtaja
Saj ti piše jasno glasno, da je dostava ne glede na kraj 5 €. Mislim da je to povsem nedvoumno zapisano in da to potem mora tako veljati.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:06:10   
Anonimen
Ona je dobila sobo kot nagrado in je ni kupila. Zato verjetno treba plačat

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:06:34   
katicka
samo kaj ko oni pa si kr nekaj trdijo o km in cenah za njih.tak da sem že cela nora zraven tega....

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:08:46   
katicka
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Ona je dobila sobo kot nagrado in je ni kupila. Zato verjetno treba plačat



pa to ni logike.če je dm naročnik oz.plača sobico,saj je ni mizarstvo poklonilo.....ne vem sem čisto zmedena resnično.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:10:18   
Anonimen
Bi se verjetno morala na DM obrnituser posted image

(odgovor članu katicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:12:53   
katicka
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Bi se verjetno morala na DM obrnituser posted image


po moje tudi.bom jutre klicala me druga ne preostane..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:13:35   
Barbara_L
Ne, lej, ne živciraj se toliko, saj boš do 50.leta že čisto out. Pokliči na DM, kjer si dobila nagrado in povej problem.- Naj oni uredijo s podjetjem, ker če bojo veliko komplicirali, bojo ob reklamo.
Jaz na tvojem mestu ne bi plačala. Naj pokažejo točno člen, v katerem piše cena na kilometer. Tu ne šteje, ali si jo zadela ali kupila, v vsakem primeru je sobica PLAČANA in zato naj dostavo računajo kar lepo po ceniku. Verjetno pa so DM-u dali gromozanski popust ker so jim naredili reklamo, zdaj hočejo pa ta popust malo "noter dobiti". Ne se pustit.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 17:59:07   
beybk
se strinjam z Barbaro_L! bi pa tud jest čist živčnega fasala v tvojem primeru...user posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 18:02:56   
K_a_t_i
Jah.... Ti pogoji veljajo za naročilo preko interneta. Morda je pa dostava že v sami ceni izdelka. Kaj in kako se je pa on zmenil z DMjem, je pa drugo vprašanje. Tko da najbolje, da vprašaš njih.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 15.2.2011 18:09:41 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 18:23:20   
Anonimen
Dejansko je potrebno pogledati pogoje nagradne igre, ki jo je organiziral DM. Tam mora biti zapisano vse črno na belem. Pravi kontakt je DM in nikakor ne mizarstvo.

(odgovor članu katicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 18:49:17   
KIKI****
Kaj pa če bi si kak kombi sposodli pa prepeljali, mislim, da vas pride dosti ceneje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 18:56:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Kaj pa če bi si kak kombi sposodli pa prepeljali, mislim, da vas pride dosti ceneje!


Če je to res 500€ user posted image  - definitivno. Najem kombija za en dan je manj kot 100€...

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 19:13:27   
mamamajča
Daj, lepo te prosim, saj imate v vašem kraju/ mestu koga s kombijem, pa greš zrave in je to to. Mislim, svašta doživiš dandanes.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 19:34:28   
Barbara_L
Nikakor najemat kombija. Zmenit preko DM, naj pa oni plačajo, če je vse po reglcih- sicer pa samo 5e in to je to.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 20:33:39   
zvezdica_1
pa stze prebrale tudi droben tisk nagradne igre same? pri organizatorju... ker če je nagrada avto, tudi kupec sam plača ddv.... vsaj običajno

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 20:37:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

pa stze prebrale tudi droben tisk nagradne igre same? pri organizatorju... ker če je nagrada avto, tudi kupec sam plača ddv.... vsaj običajno


Drobnega tiska ni več najti, zato se je nabolje obrniti na DM. Btw, plača se akontacija dohodnine in ne ddv.

(odgovor članu zvezdica_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 20:46:11   
nananaja
Točno tako, prebrati je treba pogoje nagradne igre.

Drugače pa je tako, da boš dobila sobo vredno 2000€ za ceno prevoza - 300€, torej je to 1700€ nagrade, a ni dovolj?

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 20:51:03   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Drugače pa je tako, da boš dobila sobo vredno 2000€ za ceno prevoza - 300€, torej je to 1700€ nagrade, a ni dovolj?


user posted image ene ste pa res prijazne...
Bi bilo tudi mogoče, da nagrajenka 300€ enostavno nima v tem momentu od kje vzeti. V današnjih časih ne bi bilo nič nenavadnega.

Akontacija dohodnine pa še pride, ja. V napovedi za naslednje leto... Tam bo pa še par 100€...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 21:41:46   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: katicka



9. člen
Dostava

V primeru, da podjetje Zupanc Jurij s.p. izdelek dostavi na želeni naslov kupca, znaša rok dostave v primeru, da je izdelek na zalogi, največ tri delovne dni, v nasprotnem primeru pa ustrezno dlje. Strošek dostave znaša 5,00 EUR ne glede na kraj in velikost, težo ali ceno izdelka. V primeru, da ob dostavi kupec na dogovorjenem naslovu ni prisoten, izdelek lahko veljavno prevzame polnoletna oseba, ki živi v istem gospodinjstvu skupaj s kupcem, oziroma druga oseba, ki jo kupec pooblasti za prevzem. Oseba, ki prevzame dostavljeni izdelek, prevzem izdelka ter prevzem vseh spremljajočih dokumentov potrdi s podpisom dobavnice, zraven pa navede svoje ime, priimek ter datum prevzema in razmerje do naročnika.

Ob dostavi izdelka na želeni naslov se kupcu preda pripadajoča dokumentacija in sicer račun/prevzemnica, garancijski list, seznam pooblaščenih servisov in navodila za uporabo v slovenskem jeziku. Original sklenjene pogodbe hrani podjetje Zupanc Jurij s.p na sedežu družbe.

Brezplačna dostava
Stroška dostave se ne plača, če se blago prevzame osebno v naši poslovalnici v Dolenji vasi ali če je naročena vrednost blaga večja od 2000,00 EUR



še lin do mizarstva.http://www.zupanc-mizarstvo.si/default.asp?mID=sl&pID=pogoji-poslovanja



pa če je mela katera izkušnje z njimi naj mi prosim javi lahko na zs.....



V konkretnem primeru nisi "pogodbena stranka" torej kupec. V bistvu bi ti čisto legalno lahko izstavili račun za dostavo, seveda. Upoštevati moraš razliko med pojmoma vrednost nakupa  in vrednost nagrade. Prva je tista za katero dejansko plačaš kolikor je vredna, v drugem primeru pa je šlo za dogovor med izvajalcem nagradne igre in mizarstvom. Vrednost nagrade je lahko nižja/višja od vrednosti prodajne oz. nakupne cene.

Obrni se še na organizatorja igre, mislim pa, da način dostave ni več v njegovi domeni...Ja, se je že zgodilo, da je nagrada lahko veliko finančno breme za nagrajenca, v nekaterih primerih celo takšno, da nagrade niti sprejeti ne morejo (npr. pred leti znan primer, ko je bila nagrada montažna hiša na ključ..šment - nagrajenec pa brez zemljšča, na kateri bi bilo mogoče hiško sploh postaviti, poleg tega bi bili vsi stroški dokumentacije na strani nagrajenca..). Naša znanka je zadela nek nov avto višjega cenovnega razreda, a na njeno smolo, ga ni mogla prevzeti, ker ni imela denarja za davke, registracijo,...) no..malo sem zašla...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
15.2.2011 22:32:00   
*miska.mcc*
jst sem pa mislna, da si ti tud brez signala!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
16.2.2011 18:15:45   
katicka
sem klicala na dm in so stroški dostave že plačani. tak da je urejeno na srečooo.....user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
16.2.2011 20:08:22   
TomTaylor
no, vidiš, super!user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
16.2.2011 20:11:50   
Anonimen
Ne splača se jezit na zalogo - škodi zdravju.

(odgovor članu katicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jezna,zmedena nimam pojma kaj naj
16.2.2011 20:11:57   
K_a_t_i
Super! user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Šola za starše
Michonne RR

Ali ste v nosečnosti obiskovale šolo za starše?

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 123

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!