|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uselo nam je !
11.8.2005 11:28:36   
Wahoo RR
hranjenje namreč...1 teden sem se matrala, pa nama ni ratalo... sem ji probala dat korenčkov pa jabolčni sok, pa mal banane...vglavnem ni šlo...

danes pa ji zopet probam dat bananin in hrušov sok od frutka in glej ga zlomka...je jedla...

kok lepo je blo vidt, k sem šla z žličko proti njej in je veselo odpirala usta :bravo::bravo::bravo:

tako da upam da bo zdej šlo...

aja,pa še nekaj...v kolikšnem času ( v praksi )je res potrebno sok porabit?
k na frutku piše 1 dan...na nekaterih 3 dni...

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   uselo nam je !
11.8.2005 11:56:38   
total
No lepo,kar tako naprej:bravo:,porabit tako kot piše,saj jaz se tega vedno držim.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   uselo nam je !
11.8.2005 11:58:29   
eva1
Ja super:bravo::bravo::bravo:
Moj se kr trese k vidi žličko, pa tako odpira usta...res je fajn k otroci radi jedo!!!

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   uselo nam je !
11.8.2005 12:00:51   
Pikapolonica
Uau, Wahoo, 1 teden... :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Mi smo se matrali 2 meseca, potem malo manj, in šele zdaj, po treh mesecih goste hrane lahko rečem, da Tia jé. Kolikor toliko.

Zato res bravo!!!

LP, :pika:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   uselo nam je !
11.8.2005 12:08:01   
Wahoo RR
Pikaolonica...a res ? Ja men se je že to veliko zdelo...no, sej da ne bom prehitro rekla...

Danes je bilo prvič, zdej pa ne vem...a ji prej okusi niso štimal...al se je pa navadla na žlico...

upam da bo šlo, tudi ko bo kej bolj gostega :)

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   uselo nam je !
11.8.2005 12:13:28   
Pikapolonica
Res, res...

Ampak, saj veš, otroci so si tako zelo različni. Morda pa bo Lina ena izmed tistih, ki takoj radi jejo. Jaz ti to res želim.

LP, :pika:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   uselo nam je !
11.8.2005 12:26:21   
Jančika_
Me veseli, da je tokrat šlo:).

Ne bi ti rada pokvarila veselja, a vendarle računaj s tem, da se zna še kdaj zgoditi, da ne bo hotela jesti. Nič hudega, tudi to mine, samo brez sekirancije.:)

Naš je en čas tako na široko odpiral usta, da sem komaj sproti not metala; potem sploh ni odprl ust; sledilo je obdobje pljuvanja; pa še en krog...

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   uselo nam je !
11.8.2005 12:29:40   
Wahoo RR
jančika..verjamem...:)

ne bom se sekirala...sej so vsi začel enkrat jest..bo pa tud naša...a ne :)


(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   uselo nam je !
11.8.2005 12:44:09   
Lu
wahoo tudi Maja je že lepo jedla tudi bolj gosto pa se je kar naenkrat ustavila. Danes sem ji dala Frutek višnja+jabolko in je full jedla. Je pa res da je čisto gladko za jest. Ni nobene prave gostote vmes. Hm zna biti nevarno da kasneje ne bo jedla gostega. Jutri ji dam že eno žličko naribanega jabolčka vmes.

Pa dober tek.

lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   uselo nam je !
11.8.2005 13:29:54   
rainbow
Pozdrav!

me veseli, da se podajate na pohod hranjenja, jaz pa počasi za vami!

Lu, se ni za bat, na začetku mora biti gladko, saj je tvoj bebi do zdaj samo pil mleko, a ne. tak da ne pozna drugega kot tekočino, počasi pa potem bolj gosto in koščke.

pač je treba malo pazit na alergije/reakcijo, tak da jaz hrušk in takih sokcev še ne bi dajala na začetku.

:rozica:

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!