|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   super
17.1.2011 21:42:36   
mariy
ponovno bo snežilouser posted image

Pri nas doma se vsi veselimo snega in upamo, da ga bo sedaj res veliko zapodla, saj bi radi izdelali iglu, ker nam ga še letos(to zimo) ni uspelo, saj nam je dosedanji sneg sonce pobralo. Je prav veselo gledatin zraven sodelovat, ko se otroci igrajo na snegu in izdelujejo sneženega moža, se sankajo, kepajo...

Punce kako pa pri vas pričakujete sedaj ponovno sneg, tudi z veseljem al je bolj tak tak?
Kaj vse počneste vzunaj na snegu z vašimi malčki?
Ima mogoče katera kakšno zanimivo idejo?

< Sporočilo je popravil mariy -- 17.1.2011 21:49:04 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Meni ni nič super
17.1.2011 22:03:58   
RoZala
Jaz ga imam poln kufer in komaj čakam pomlad. Sovražim jutranjo vožnjo po zasneženi avtocesti in nato nespluženih lokalnih cestah ter nato parkirat na zasneženem parkirišču. Resno, sovražim sneg. Upam, da ga to zimo po nižinah ne bo več!  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Meni ni nič super
18.1.2011 6:12:25   
TomTaylor
Mrzim sneg in zimo.

Ampak da ne pokvarim veselja otrokom:
- v bližini imamo smučišče, sankališče
- na dvorišču naredimo en tak veeeeelik hrib po katerem se potem spučajo z lopatko.
- pa kakšnega snežaka naredimo, ki čez kake 2 dni že služi za povečanje hriba.

....matr kok' sovražm sneg...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Meni ni nič super
18.1.2011 6:19:38   
magda_velepič
Ok res je,da zima naj bo zima ne kot je zdaj ampak tak smo se navadili zdaj na sončeka pa sprehode,da se nič kaj ne veselim spet mraza pa snega.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Meni ni nič super
18.1.2011 7:09:26   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: RoZala

Jaz ga imam poln kufer in komaj čakam pomlad. Sovražim jutranjo vožnjo po zasneženi avtocesti in nato nespluženih lokalnih cestah ter nato parkirat na zasneženem parkirišču. Resno, sovražim sneg. Upam, da ga to zimo po nižinah ne bo več!  user posted image user posted image user posted image


Enakouser posted image .

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Meni ni nič super
18.1.2011 8:10:31   
barika
Dokler bodo pločniki spucani mi je svedesko jedno za sneg ... drugače pa .... i love ituser posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: super
18.1.2011 8:32:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mariy
Punce kako pa pri vas pričakujete sedaj ponovno sneg, tudi z veseljem al je bolj tak tak?

Ne maram snega.
Kaj vse počneste vzunaj na snegu z vašimi malčki?

Poskušam čim manj.


(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: super
18.1.2011 8:45:55   
sončnica24
O ja, brez skrbi zdaj se bo začela zima za vse ljubiteljice, vsaj v Mariboru bo tako zato ker imamo mi vedno pomlad ko je Zlata lisica in zimo takoj ko je lisičke konec

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: super
18.1.2011 8:50:30   
Anonimen
sj če nebi bli pločniki zasneženi k bi plužli sneg po cestah bi mi blo vseeno al je sneg al ni..tko pa sovražm sneg k pol ni nč spucano

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: super
18.1.2011 9:02:44   
Anonimen
Otroci skačejo od pričakovanja, mami in oči pa ne lih, no user posted image .
Sovražim sneg in zimo, komaj čakam na pomlad, tople dni, zdaj vidim samo, da bo treba skidat dvorišče, da ne vem, a bom prišla do doma ali se bom vkopala v klancu....
Ampak potlačim svojo slabo voljo in s tamalima sankamo, se kepamo, delamo snežake, obmetavamo psa... je pa največji užitek videt, kako se otroci zabavajo.

(odgovor članu mariy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: super
18.1.2011 9:44:27   
ribica.
ne maram snega! še manj pa maram to, da po parih dneh vse teče in je kot da bi zunaj v bazen stopil. Itak da noben nič ne počisti in pred našim blokom se sneg sam stopi, ko se pač, oz. se potepta, pomrzne ali pa steče in ni človeku prijazno. Kaj šele meni z vozičkom. V bistvu sploh ni sneg kriv, da ga ne maram........ Za moje pojme - kaj pa današnjemu dnevu manjka!! lep, sončen, suh, mrzel, to je zakon. Še večji zakon je pa pomlad in jo komaj čakam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: super
18.1.2011 9:49:27   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mariy
Punce kako pa pri vas pričakujete sedaj ponovno sneg, tudi z veseljem al je bolj tak tak?
 
Ne maram snega.
Kaj vse počneste vzunaj na snegu z vašimi malčki?
 
Poskušam čim manj.





zelooooo enako!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: super
18.1.2011 10:25:42   
liliana
Jaz pa imam rada, da je pozimi sneg......ne pa, da sredi januarja gledam po vrtu, če bodo slučajno zvončki in trobentice zacveteli.....g

Komaj čakam, da bo spet sneg......da se bomo kak dan lahko sankali in delali snežene može ali kar pač pride iz tiste gmote snega ven......

Marca naj bo tako vreme, kot je zdaj, ne pa da bo potem spet mrzlo.......

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: super
18.1.2011 10:29:17   
RoZala
Vidim, da nisem tukaj edini freak, ki ne mara snega. Me veseli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: super
18.1.2011 10:31:11   
koala
Obožujem sneg, četudi prinese kup problemov v prometu.
Upam da ga bo veliko, ker je bil mali pri obeh prejšnjih pošiljkah bolan in se nimo mogli nauužiti zimskih radosti.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: super
18.1.2011 12:16:33   
karmen83
Sama nimam nič proti snegu, če zapade in potem par mesecev drži, gre mi pa na jetra, ko pada tako na obroke, da lahko cele dneve samo kidamo in ga je na koncu že povsod polno in ga ni več kam za metati, na jetra mi gredo nesplužene ceste in to, da potem vsakih par dni postane topleje in je povsod, kamor stopiš, vse mokro, blatno in lepljivo... Zimo si jaz predstavljam tako, da sneg v začetku zime zapade, potem pa drži celo zimo, ceste so lepe in suhe, božič bel, otroci srečni, mame in očiji pa tudi, ker ni treba kar naprej pucat svinjarije po hiši in z avta spirat soli...
No ja, to so pač moje pobožne želje user posted image
Je pa zdaj že tako luštno vreme, da snega res čisto nič ne pogrešam, že vidim, kako bomo spet zadekani od glave do pet, trenirali mišice s kidanjem snega vsakih par ur, cesta bo pa itak spet taka, da se lahko samo razjočeš...
Tako, pa je že malo boljše, ko sem to dala iz sebe. Obilo zimskih užitkov vsem skupaj user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: super
18.1.2011 12:31:42   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa imam rada, da je pozimi sneg......ne pa, da sredi januarja gledam po vrtu, če bodo slučajno zvončki in trobentice zacveteli.....g

Komaj čakam, da bo spet sneg......da se bomo kak dan lahko sankali in delali snežene može ali kar pač pride iz tiste gmote snega ven......

Marca naj bo tako vreme, kot je zdaj, ne pa da bo potem spet mrzlo.......


No sem že čist obupala, ker sem misla da sem res edina, ki se pri nas doma veselimo snega, in končno zasledim ko se tudi še najdejo takšni z veseljem do snega.
Je pa res punce, če že ne drugega pa v tem času, ko bi naj bilo vzunaj veliko snega ali pa vsaj belo hodijo trije dobri možje (miklavž, božiček in dedek mraz)

Kateri od teh treh dobrih možov privas obdaruje ali so to vsi trije?
Pri nas so za enkrat še vsi trije.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: super
18.1.2011 12:40:11   
Sofi
Komaj že čakam sneguser posted image

Upam, da ga bo dovolj in bo dolgo ostal. Nadvse rada imam, ko se oblečem v smučarske hlače in se zunaj s fantkoma mečem po snegu, včasih sem še bolj "hempasta" kot onadva.

Kepanje, sankanje, smučanje, zvezdice, mogoče malce kuhanega vinauser posted image

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: super
18.1.2011 12:48:15   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: Sofi
mogoče malce kuhanega vinauser posted image


Ja to pa resuser posted image , zelo paše ko si vzunaj na mrzlem cel zasnežen nato pa spiješ eno res dobro kuhano vinouser posted image , jaz osebno imam rajš rdeče kot belo.


(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: super
18.1.2011 13:59:39   
darja.mark
Sneg mam rada, če sem frej in samo ven gledam kako je lepo belo,...ker je pa to redkost, ga zaradi zasneženih cest, pucanja avtomobila in pol še nemogočega parkiranja povsod niti ne maram preveč. Grem pa rada ven na sneg s tamalim in takrat sem sama hujša kot on  user posted image

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: super
18.1.2011 18:51:05   
mamamajča
Jaz obožujem sneg! To je vseuser posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Meni ni nič super
18.1.2011 18:54:29   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: magda_velepič

Ok res je,da zima naj bo zima ne kot je zdaj ampak tak smo se navadili zdaj na sončeka pa sprehode,da se nič kaj ne veselim spet mraza pa snega.
enako

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Meni ni nič super
18.1.2011 18:58:55   
Felicita
jest mam ful rada sneg... kadar mi ni nikamor treba in ni treba kidat. torej skor nikoli. je pa lepo, ko je vse belo, ja.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Meni ni nič super
18.1.2011 19:02:33   
podjetnica
Meni pa ni super tale situacija v naši deželici. Močna podražitev hrane, nafte..........

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Meni ni nič super
24.1.2011 20:52:19   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: podjetnica

Meni pa ni super tale situacija v naši deželici. Močna podražitev hrane, nafte..........


Kar se podražitve tiče men tudi ni superuser posted image , samo kaj čmo na to ne moremo nič vplivat - plačaj, če ne pa pusti.
Vendar počasi bomo prišli v tiste čase ko boo večinoma vse sami doma predelovali, seveda če bomo zato imeli priložnost.
Kruh večinoma ljudje že pečejo doma, ker je katastrofalno drag doma pa mora biti.

(odgovor članu podjetnica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?