|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 9:20:31   
skuštrana
Jaz sem zadnjega rodila konec junija in mi je to nekako najboljše. No, tudi maj bi bil ok.

Zakaj - ker ni potrebno novorojenčka oblačit v vse tiste cokne pokne oblačil, ker ni prevroče za bit noseč, ker je bilo super smo lahko bili non stop zunaj in sem posledično imela veliko manj dela s tavečjima dvema kot pa da bi rodila pozimi. Skratka, bilo mi je res idelno user posted image

Prvo sem rodila 2. januarja user posted image user posted image , srednjega pa oktobra.... 




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 9:26:50   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Sploh mi nikoli ni na misel prišlo, da bi planirala mesec rojstva. Sem pa rodila 31.12. pozno popoldne. In smo ravno tako preživeli. Tako da.... ne vem, kje vam je spontanost.


Sem bila cele božične in novoletne praznike v porodnišnici. Rodit sem šla potem, ko sem doma postavila smrečico in ko sem prišla nazaj domov sem jo pospravila. In tudi mi smo preživeli in še danes živimo.
Če sem iskrena, upam da se nasledjnič drugače razplete.


< Sporočilo je popravil marantz -- 22.12.2010 9:31:27 >

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 9:32:03   
majčica1508
Prva rojena maja,druga pa pride aprila......super meseci,nič planirano

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 9:35:37   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: marantz

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Sploh mi nikoli ni na misel prišlo, da bi planirala mesec rojstva. Sem pa rodila 31.12. pozno popoldne. In smo ravno tako preživeli. Tako da.... ne vem, kje vam je spontanost.


Sem bila cele božične in novoletne praznike v porodnišnici. Rodit sem šla potem, ko sem doma postavila smrečico in ko sem prišla nazaj domov sem jo pospravila. In tudi mi smo preživeli in še danes živimo.
Če sem iskrena, upam da se nasledjnič drugače razplete.



Jaz sem tudi imela rok 30.12 ampak je naša tamala počakala da minejo ti najhujši prazniki in me je pustila doma za novo leto user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 9:36:58   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Prva rojena maja,druga pa pride aprila......super meseci,nič planirano


Evo spet ena ki planira, kje je pa spontanost user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 9:44:44   
mišk
Ena je rojena oktobra, druga konec aprila. Aprila (oziroma začetek maja) se že da pripravit kak piknik, oktobra pa (vsaj letos) bolj težko.
Če bi lahko zbirala, bi rodila kje v maju ali juniju - ravno zaradi praznovanj rojstnih dni zunaj.

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 9:57:01   
Anonimen
Naša je rojena konec novembra ... no pa za praznovat Rd res ni najboljši čas, samo za vse ostalo je pa to najboljši čas:
- Višek nosečnosti je bil v hladnih mesecih
- ko je bilo najbolj mraz je otrok več kot dobro zaščiten v topli košari
- ko je otro k še čisto mali mu je prvo zimo kljub kombinezončku še čisto udobno v lupinici, poleti ko zraste kombinezonček (itak) odpade in mu je še kar udobno, naslednjo zimo je pa itak že v navadnem stolu ...
- potem prvo poletje ko spuza lahko zunaj po travi puza
- itd.

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 10:43:19   
witch
Želela sem imeti pomladnega/poletnega otroka. Oziroma rojenega nekje od maja do avgusta.
Zdaj po 14. krogih mi je vseeno če je takoj rojen meseca žnj... Samo da bi bil že enkrat...


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 11:08:24   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mi smoplanirali levinjo in smo jo tud naredili (naivca, sva bila izbirčna in presenetljivo - tudi uslišana user posted image ). nikoli več ne želim bit noseča zadnje trimesečje poleti, ker sem švicala kot konj. pa še tako je - če ima otrok rojstni dan julija ali avgusta,je kar problem vse otroke povabit, ker so večinoma na morju in raznih počitnicah..

jaz bi mela naslednjega kakega ovna - april, je še lepo, ravno prav hladno za velik trebuh in mamo-kita user posted image user posted image


podpis !!!... bilo je za znoret tako v času nosečnosti, kot vkasneje v sobah in doma 35 +

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 11:19:22   
2ursae
vsi trije so jesenčki (sept. in okt.) in to mi je osebno najboljši čas za rodit in potem imet dojenčka - pozimi, ko je še čisto mali mu je itak vseeno, kakšno je vreme zunaj, sprehode prespi, ko se začenja pomlad, je vse bolj aktiven, sedi in boža travico, rožice, uživa v sončku, poleti na morju se že kobaca po plaži plitvi vodici, čofota v bazenčku user posted image . Ravno ta čas, ko se gibalno razvija, potrebuje najmanj oblekic, ki bi ga ovirale. Meni je to super.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 12:19:51   
vesna_b
naša prva se je rodila 25.5.2008, naslednjič imam rok 25.5.2011 user posted image

ja, načrt je bil, da probamo še enkrat majsko dete naredit, pa je ratal... očitno pašemo skupuser posted image  tud gensko...

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 12:55:22   
Čebel@
prva je rojena februarja,drugi pride(če ne misli zamujat ali prehitevat) marca...sem bila vesela,da bom prišparala pri cunjicah,zdej se je pa iskazalo da bo tadrugi user posted image  in bo itak treba celo kolekcijo novo kupituser posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 13:17:43   
Peli
Jest mam enga februarčka, pa enga aprilca.
Idealno rodit je aprila al pa maja - zakaj?
Čez trebuh maš dolg časa bundo in te vsak ne buli vanj, vročina te proti koncu nosečnosti ne matra, z otrokom greš kmalu lahko vn, k je že toplej, pa do poletja user posted image glih tolk zrase, da ni problem it z njim na morje.
Smo zdej splaniral za april, k je tolk idealen user posted image .

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 14:25:46   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

vsi trije so jesenčki (sept. in okt.) in to mi je osebno najboljši čas za rodit in potem imet dojenčka - pozimi, ko je še čisto mali mu je itak vseeno, kakšno je vreme zunaj, sprehode prespi, ko se začenja pomlad, je vse bolj aktiven, sedi in boža travico, rožice, uživa v sončku, poleti na morju se že kobaca po plaži plitvi vodici, čofota v bazenčku user posted image . Ravno ta čas, ko se gibalno razvija, potrebuje najmanj oblekic, ki bi ga ovirale. Meni je to super.

Jaz sem rodila oktobra in mi je bila nosečnost čez poletje idealna. Upam, da bom naslednjič (ko in če) tudi v jeseni rodila.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 14:27:50   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Čez trebuh maš dolg časa bundo in te vsak ne buli vanj, vročina te proti koncu nosečnosti ne matra, z otrokom greš kmalu lahko vn, k je že toplej, pa do poletja user posted image glih tolk zrase, da ni problem it z njim na morje.

A to je zlo hudo, al kaj??

Men so poletja bedna, ker je tolk vroče, da od 11:00 do 17:00 sploh ne moreš zuni bit. 

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 14:50:50   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: zivepo




IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Sploh mi nikoli ni na misel prišlo, da bi planirala mesec rojstva. Sem pa rodila 31.12. pozno popoldne. In smo ravno tako preživeli. Tako da.... ne vem, kje vam je spontanost.
 
upam d ane razumem tvojega posta narobe, ampak nekateri smo pač razmišljal o otročku ne sam ko bom zanosla pač bom..... in tukaj nima nič spontanost veze


Tudi naša je bila načrtovana, lepo od nehanja tablet, malo premora po tabletah, ampak nikoli nisem študirala, zdaj bova pa seksala ta mesec, da bo točno tisti mesec rojen, potem pa nič več ali pa s kondomi. Sem pa res razmišljala da bom pač zanosila ko bom. Kaj naj se obremenjujem vsak dan sproti, ali je bilo kaj ali ne? Na psiho ne dela dobro in posledično na vse ostale stvari.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 15:23:29   
Peli

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Čez trebuh maš dolg časa bundo in te vsak ne buli vanj, vročina te proti koncu nosečnosti ne matra, z otrokom greš kmalu lahko vn, k je že toplej, pa do poletja user posted image glih tolk zrase, da ni problem it z njim na morje.

A to je zlo hudo, al kaj??

Men so poletja bedna, ker je tolk vroče, da od 11:00 do 17:00 sploh ne moreš zuni bit. 
.
Ja men je bedno da greš na sprehod pa te vsaka mama k te sreča "oblaja" in to samo zato k si user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 15:51:48   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Tudi naša je bila načrtovana, lepo od nehanja tablet, malo premora po tabletah, ampak nikoli nisem študirala, zdaj bova pa seksala ta mesec, da bo točno tisti mesec rojen, potem pa nič več ali pa s kondomi. Sem pa res razmišljala da bom pač zanosila ko bom. Kaj naj se obremenjujem vsak dan sproti, ali je bilo kaj ali ne? Na psiho ne dela dobro in posledično na vse ostale stvari.



glej, mi sicer imamo vse v maju, ampak če ne bi ratalo, tud ne bi naprej seksala s kondomom, kdo je pa to reku?
pač ok, prec se nama prime, sam če ne bi bilo maja, bi bil rok pa junija, al pa julija.... pač kadarkoli že...

ti to gledaš mal preveč podrobno. pri nama je bil stavek: bomo probal majskega, če rata, drugače pa že bo, ko bo. sem pa rekla, da hočem met razliko 3 leta, al pa kak mesec več, in očitno bo.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
22.12.2010 20:48:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
22.12.2010 21:41:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 21:46:40   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: marantz


V katerem mesecu bi pa ve najraje rodile, če bi se dejansko dalo vse splanirat?



Vsaj ena stvar na tem svetu za katero niti približno nisem imela plana!

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
22.12.2010 21:54:20   
muco
Jaz sem obakrat med porodom orng švical, pa ni blo ( obakrat ) poletje .user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 8:37:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
23.12.2010 20:33:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: muco
Jaz sem obakrat med porodom orng švical, pa ni blo ( obakrat ) poletje .user posted image  


phah, to je tko kot z ameriškimi debeluhi - lahko oni švicajo kokr hočjo, samo tok švicnit kot hormonizirana nosečnica ne more noben, če nima vsaj enega otroka v trebuhu user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: V katerem mesecu bi najraje rodile?
23.12.2010 21:59:56   
Žabika
Marca!!! Imamo eno marčevko in je bilo časovno vse zelo ugodno. V prvih mesecih si lahko skoz zunaj in to čist frej (samo dojenje in previjanje), prvo zimo še ni poskusov hoje in je lahko še vedno v vozičku v toplih copatkih, ko shodi je pa že lepa pomlad, ... Tudi na dopust greš lahko že junija in je super, pa tudi naslednje leto junija je več kot super. Pa še kakšen razlog bi se najdel, ampak sej je dosti. ;)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?