|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mariborčanke - Lamprechtovo mazilo
8.8.2005 8:57:09   
superfly
Piaf se strinjam, lekarna v Hočah je zakon. Un stric tam je ful prijazen in pozoren na vse kaj kupiš. Jaz hodim edin še tja, sam delovnega časa si nikakor ne zapomnim, pa se ponavadi pridevam prav takrat ko je zaprta - še dober da sem kultul blizu doma 8)

Kar pa se Lamprehtove kreme tiče, pa je meni patronažna posebej rekla, da je razlika med bebivalom in originalno Lamprehtovo kremico, slednja naj bi bila še zmeraj boljša. Baje je fora v tem, da lampreht MB lekarnam ni prodal originalnega recepta in je ne morejo prodajati kot svoje kreme, pa so zato naredili Babival, ki pa nima vseh enakih sestavin kot lamprehtova, ker jih po zakonu pač ne sme imeti - al nekaj takega :zmeden: Ampak moraš pa v lekarni izrecno zahtevati lamprehtovo po originalni recpturi - meni so skoraj povsod hteli najprej bebival uturit.

lps

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Mariborčanke - Lamprechtovo mazilo
8.8.2005 8:59:36   
Marogica
Piaf, kje pa je točno ta lekarna v Hočah?

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Mariborčanke - Lamprechtovo mazilo
8.8.2005 9:12:14   
superfly
Ti bom kr jaz povedala, če lahko.;) Če se pripelješ iz MB smeri, zaviješ v križišču v Hočah desno proti Pohorju in v krožnem prometu levi izhod pa si tam. Parkiraj pa kr tam pri kafiču Mansarda al pa pr trgovini z avtodeli, ker svojega parkirišča nimajo :( Sam ne delajo skoz, kot sem že rekla, pa delovnega časa še zmerja ne poznam. Mater mene sta tale nosečnost in porod čist zasukala, ama nič več si ne zapomnim, razen to kar je povezano z mojim angelčkom :zmeden:

Upam, da sem pomagala
lps

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Mariborčanke - Lamprechtovo mazilo
8.8.2005 9:29:37   
Marogica
Superfly, hvala ti. Sedaj se celo spomnim, kje je.

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Mariborčanke - Lamprechtovo mazilo
8.8.2005 11:04:26   
Anonimen
V glavnem, mi imamo Bebival in smo ful zadovoljni. Ne menjamo za nič drugega.:)

(odgovor članu alenkapk)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Mariborčanke - Lamprechtovo mazilo
8.8.2005 12:12:50   
Blink1
V MB pa jo prodajajo zato, ker jo delajo mariborske lekarne.

Jaz uporabljam isto varianto, samo da jo dobim iz bolnice MB. baje da je ta original:zmeden: Kaj pa vem...

Sem pa sestrični v Celje nosila Bebival, ker je njeni dojenčici samo ta pomagala, da ni imela vnete ritke. Po vseh drugih kremah jo je peklo:zmeden2: Boga

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Mariborčanke - Lamprechtovo mazilo
8.8.2005 15:55:28   
alenkapk
Punce hvala!

Dobila sem obe kremi - Lamprechtovo mazilo in Bebival. Menda je razlika ta, da ima prvo mazilo boraks, ki deluje blago antiseptično, druga pa tega nima.

Še enkrat hvala!:muca:

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




buče
Lelly28 RR

Ali ste za noč čarovnic izrezali bučo?

da (33%)

ne (67%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!