|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je potrebna zimska vreča?
15.12.2010 20:39:17   
jaša2
naš sine je star 3 mesece in ga že komaj "stlačim" v košaro s kombinezončkom. tako da ga bo počasi treba premestit v športni del, ker res ne bo imel več prostora v košari.
sedaj me pa zanima, ali je v športnem vozičku res potrebna zimska vreča - glede na to, da je star komaj 3 mesece, ali je dovolj, če ga toplo oblečem, dam v kombinezonček, podložim z odejico in pokrijem z odejico? te zimske vreče si še nikoli nisem ogledala v kakšni trgovini, zato niti nimam neke predstave kakšna je primerjava zimska vreča/kombinezonček+odejice (kot sem zgoraj opisala).
hčerka je bila pozimi stara že 7 mesecev, tak da je blo malo drugač vse skupaj, sin je pa star komaj 3 mesece, zato me zanima, kakšne izkušnje imate ve s tako majhnimi bebami.

dilema je predvsem zato, ker te vreče niti približno niso poceni, na Bolhi pa nisem našla ustrezne za naš voziček (Quinny Speedy).

hvala za odgovore


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
15.12.2010 21:13:44   
m_o_i
sedaj me pa zanima, ali je v športnem vozičku res potrebna zimska vreča


mamo vprasaj, ce je ona tebe dajala v zimsko vreco user posted image
tok o NUJNOSTI raznoraznih zadev user posted image

mene ni (pa sem rojena novembra), lezala sem tudi v sportnem vozicku od rojstva dalje-pa sem cist fajn baba user posted image

no, tudi moj potomec nima vrece-je lepo oblecen in pokrit. in bo prezivel-obljubim user posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
15.12.2010 21:21:48   
Lantea
Js mam tud en "star" (beri: star ok. 6 let) voziček, ki nima niti globoke košare. Hčerka je stara 5m, pa imam za v voziček najprej eno ovčjo dekco, nanjo položim našega malega pajacauser posted image , pokrijem jo pa z drugo dekco. Sicer je v glavnem ves čas negibna, ko sva zunaj, kot da je zmrznla, ampak še živi...vesela, zdrava, z rdečimi ličkiuser posted image .

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
15.12.2010 21:46:01   
ZmajTolovaj
Vreča je predvsem fajn, da ni treba non stop popravljat tistih dekic, ampak trimesečnik se še ne bo ravno razbrcal, kot se naša 15-mesečnica, ki ni niti slučajno pri miru. Tako da po moje ni nujno. Fajn je tudi zaradi materiala, če fejst piha, ker ne prepiha. Ampak saj pravim, nujno ni nič. Drugače pa lahko za svoj voziček kupiš tudi vrečo drugega proizvajalca, če bi si jo fejst želela, ker pašejo tudi na druge vozičke - pač da ima luknje za pasove, in to je to.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
15.12.2010 22:18:37   
fragola
seveda ni nujna zimska vreča je pa fajn, mi jo mamo in sem zadovoljna, ker je zelo topla

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
15.12.2010 22:34:06   
Aninchy
Itak ni obvezna, ampak nam zlo prav pride, sploh proti vetru.user posted image In pa ja... dekico morm skos popravljatuser posted image če je pa v vreči pa nima kam padituser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.12.2010 9:12:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 11:44:17   
Katy78
Jaz sem jo sicer imela, ker sem jo dobila zraven vozička.

Za 3-mesečnega dojenčka res ni nujna, ker ga lahko fajn zadekaš in se ne bo razbrcal, je pa meni zelo prišla prav prejšnjo zimo, ko je bil star že 1 leto in se je še rad vozil v vozičku - takrat je vse dol s sebe zbrcal ne glede na to, kako sem ga zadekala, vreče pa pač ni mogel in je bil lepo pokrit - sploh ko je bil tisti ta hudi mraz je prišla še kako prav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 12:34:24   
sazi
Nam je prišla zelo prav, pa sta bila v zimskem času, ko smo jo uporabljali stara že skoraj eno leto. Dokler nista shodila kombinezona skoraj nismo uporabljali - sta bila bolj udobno oblečena (da se je bilo ob prihodu na toplo lažje in hitreje za sleči in potem tudi hitreje obleči), zunaj v vozičku pa v vreči, ki je topla, ne prepiha, se da pritrditi na voziček...
Sicer je pa tako, da kot se navadiš, tako ti je potem fajn. Enim je vreča brez veze, meni bi iblo pa škoda, če je ne bi imela.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 16:47:35   
S*
Jaz imam tudi zimsko vrečo, me pa zanima kaj naj oblečem 2 meseca staremu dojenčku, ko ga dam v to vrečo, imam ga pa v košari???

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 16:53:16   
ninkica
jaz imam tudi zimsko vrečo in sem z njo full zadovoljan.Jaz jo obelečem v kombinizončka in potem jo dam še v zimsko vrečo.Ker zunaj ni nič kaj toplo zadnje čase.


_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 18:56:38   
nincy29
hm...a v kombinezončke pa nimate tamalih ko jih imate v vreci??

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 20:35:52   
Kiya
Mi imamo pri športnem delu samo to zimsko vrečo, ki je pri vozičku. Je pa notri v kombinezončku (spodaj body, majčka, žabice, hlače in debelejše štunfe) pa pokrita z dekico. Imam pa še ovčjo kožo, samo je še nisem naštimala saj smo šele dobro prešli iz košare v športni del in jo moram zaradi pasov zarezati.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 21:50:07   
mayci
Meni se zdi zimska vreča dober nakup, mi smo jo sicer že dobili zraven vozička, bi jo pa tudi kupila, če je ne bi bilo. user posted image Zdi se mi praktična. Imam pa našo punčko (4 mesece) oblečeno v kombinezonček, potem pa še v zimski vreči, saj so vsaj trenutno temperaure precej nizke.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
16.12.2010 22:22:39   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Meni se zdi zimska vreča dober nakup, mi smo jo sicer že dobili zraven vozička, bi jo pa tudi kupila, če je ne bi bilo. user posted image Zdi se mi praktična. Imam pa našo punčko (4 mesece) oblečeno v kombinezonček, potem pa še v zimski vreči, saj so vsaj trenutno temperaure precej nizke.


pa ti otrok ne zakuha?ker jaz nima zimske vreče,je pa oblečen v bodi z dolgimi,navrh majca z dolgimi,hlače(brez žabic),copate,kombinezonček in ko je v vozičku je še čez nogice z dekico pokrit,pa je zmiri topel.edino čez noge imam tako prevleko ki sem jo zravn vozička dobila tako:
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePageZoomed/peg-perego-otroski-vozicek-825843_1024x768.jpg&imgrefurl=http://www.ceneje.si/za-otroke/vozicki-in-avtosedezi/vozicki/peg-perego-otroski-vozicek-pliko-p3-completo---papaia-2009_-_CX000C99F3&usg=__3RwYsj1xVd-8P4Nu3moNhQN-0yA=&h=425&w=321&sz=59&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=cn68w51O3hqM6M:&tbnh=139&tbnw=105&prev=/images%3Fq%3Dpeg%2Bperego%2Bpliko%2Bp3%2B2009%26um%3D1%26hl%3Dsl%26biw%3D1366%26bih%3D575%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=320&vpy=203&dur=2509&hovh=258&hovw=195&tx=102&ty=167&ei=ZoMKTfLYE5H_4AbQ2ujmDw&oei=ZoMKTfLYE5H_4AbQ2ujmDw&esq=1&page=1&ndsp=24&ved=1t:429,r:9,s:0


< Sporočilo je popravil nincy29 -- 16.12.2010 22:24:23 >

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
17.12.2010 9:01:10   
mayci
nincy29, zaenkrat ji še ni bilo vroče. Naša zimska vreča namreč ni ne vem kako topla, ni podložena s kakšnim flisom ali kaj podobnega... user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
17.12.2010 10:11:58   
scorpiogirl
Se opravičujem za vletavanje, imam pa eno vprašanje glede teh zimskih vreč ... a je katera mogoče sama sešila to vrečo? Se da dobit kakšen kroj? Jaz je kupovala ne bom (so drage ko user posted image ), bi jo pa sešila, pa ne vem ravno, kako se lotit, tako da mi bo vsaka ideja v pomoč user posted image Sicer ga pa v odeje zavijem, pa malo popravljam, pa tudi gre user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je potrebna zimska vreča?
17.12.2010 10:14:29   
tassika
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Jaz imam tudi zimsko vrečo, me pa zanima kaj naj oblečem 2 meseca staremu dojenčku, ko ga dam v to vrečo, imam ga pa v košari???


Jaz sem imela v košari spodaj ovčko, potem se malo oblekla v žabice, termo štumfke, čez trenirko, zgoraj pa bodi z dolgimi, ena majčka in pa bundica, pokrila z dekico in šla za 5h vn, pa je domov prišla topla. Sem pa mela na košari tisto njeno prevleko originalno, ne vem kako razložit. Če pa je bilo ful mrzlo, sem pa dala še eno dekico več. Za košaro nisem imela vreče.

Zdaj pri 14m pa tudi ne uporabljam vreče, ker mala hodi in je v vozičku točno 5min dokler se ne parkirava in jo pač oblečem v pajaca in skibucke.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (81%)

sama z otroci (5%)

živimo staščo in tastom (13%)


Število vseh glasov: 113

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!