|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko spijejo vaši 1-2 meseca stari cukrčki
6.8.2005 21:50:49   
aljaž-blaž
koliko spijejo vaši mesečniki oz. dvomesećniki lep pozdrav:duda::duda::duda::modri:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   koliko spijejo vaši 1-2 meseca stari cukrčki
6.8.2005 21:54:52   
ANJA5
Moj je do 3 meseca spal cele dneve in cele noči. Samo jedel je vmes in malo sem ga polupčkala in že je spal nazaj. Baje do 3 meseca rabijo več kot 15 ur spanja. Od tretjega naprej pa manj.
Lp, Anja

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   koliko spijejo vaši 1-2 meseca stari cukrčki
6.8.2005 22:18:48   
Maša
Moja 1,5 mesečnica pije približno vsake tri ure tam nekje cca. 20 minut. Enkrat več, drugič manj ampak tam nekje. Ponoči tudi na 4 ure.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   koliko spijejo vaši 1-2 meseca stari cukrčki
7.8.2005 6:57:50   
bobek05
Anej bo 16.8. star 2. meseca - jemo približno na 3 ure, poje pa od 100-120 ml na obrok..

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   koliko spijejo vaši 1-2 meseca stari cukrčki
7.8.2005 8:47:25   
Amoss
Moja bo stara 2 meseca, pa poje včasih 60 ml, včasih 70, včasih 80, enkrat ne dan pa sto.Je ful malo, samo če noče več, na teži pa lepo pridobiva.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   koliko spijejo vaši 1-2 meseca stari cukrčki
7.8.2005 9:17:15   
yvon
Pozdrav, najin Ruben :duda: bo star 16.8. dva meseca in je približno od 3 - 5 ur, ponoči tudi na 6 ( če ima dobro noč ) njegovi obroki so od 90 ml pa do 150 ml odvisno.
Je pa zadnje dni nekam " tečen" A so tudi vaši kaj tečkani?

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   koliko spijejo vaši 1-2 meseca stari cukrčki
7.8.2005 9:49:40   
dejčka2
Moja pupa pije na 3-4 ure, koliko nevem ker jo dojim, pija pa slabih 5 minut in je sita, pa tudi prava bucika tako da lepo napreduje.

(odgovor članu aljaž-blaž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!