|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 15:40:20   
anitaz
Kaj bi, takrat, ko ste bili še majhni, bilo najbolje za vas ob ločitivi staršev? To, da bi ostala skupaj, seveda, ampak kaj vas je najbolj zmedlo, bolelo, motilo....To, da se starša ne razumeta, da se pakirate non-stop,...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 15:42:32   
hmm...
Najbolj me je bolelo, da se nista razumela. Zakaj sta se ravno moja starša ločila.
Kasneje pa še to, da je moja mama grdo govorila o mojem očetu.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 15:54:51   
mini86
u bistvu me ni nič motilo.pač tko je blo..ne vem zakaj sem tako jemala vse skupaj..neki časa se fotr sploh ni brigu zame ampak potem sem spet začela hodt k njemu in to je blo to..
itak sta pa en čez druzga govorila..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 16:09:24   
Najaa
Da mi je mama govorila, kako sem podobna fotru. user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 18:05:38   
naja17
Takrat me ni motilo nič, pač midva z bratom sva šla z mamo in čez vikende hodila k očetu. Potem sem pa mogla nazaj k očetu, me je pa motilo to, da me ni pustil k njej na počitnice.

Sedaj k sem odrasla,  me moti najbolj to, da sta oba navadna egoista in da nista sposobna enega odraslega pogovora.

Ne,  nikoli si nisem zaželela, da bi ostala skupaj, za razliko od brata, ki se je zavedal veliko več kot jaz user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 19:51:23   
kaya2007
mene ni motilo nič, mogoče edino to, da je mami kdaj kej govorila čez fotrovo novo izbranko...zdaj sicer vem, da je imela vse prav, ampak otrok se slabo počuti, če se znajde med dvema ognjema pa nič ne more spremeniti.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 20:11:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Kaj bi, takrat, ko ste bili še majhni, bilo najbolje za vas ob ločitivi staršev? To, da bi ostala skupaj, seveda, ampak kaj vas je najbolj zmedlo, bolelo, motilo....To, da se starša ne razumeta, da se pakirate non-stop,...?



Ne želijo si vsi otroci, da bi starša ostala skupaj.
Moj fotr je (žal še vedno) alkoholik. Zraven pa nadpovprečno inteligenten. In to je slaba kombinacija, ko se je v pijanjem stanju namislil, kako bi nam škodoval. Jaz sem v bistvu komaj čakala, da smo ga spravili ven. Imam pa še vedno strah, kaj bo, če se spet pojavi. Najbrž mu odtrgam glavo ali kaj podobnega. user posted image

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 21:28:03   
katy83
najbolj me je motilo, da me je mama vedno, ko sem bila pri očetu spraševala kaj si delala, kaj ste se pogovarjali, kaj, kako, zakaj????user posted image   In ker nisem želela nič povedat, so padali očitki. No, potem pa si je oče itak našel partnerko, ki je bila ljubosumna name in od takrat, zdaj že 18 let, me 2x na leto pokliče, pa še to iz službe. user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
13.12.2010 22:53:11   
Jassika
Takrat je bolel mogoče samo ping-pong, ki sta ga starša poskušala igrat preko mene, ker se sama nista znala zmenit (btw - še danes se ne znata glih). Drugega nisem ravno opazila. Je pa kasneje precej bolj bolelo, ko so posledice vsega butale na dan. Sploh ko sem bila user posted image . Groza, keri hormoni user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
14.12.2010 8:23:05   
marcela
To, da nam je mama prprečevala stike z očetom, ni dovolila z njim na morje, k njemu na počitnice, ker je imel novo partnerko. Skrivala je celo njegovo pošto. Zelo pa so kakor že eno mojo predhodnico bolele njene besede kadar je vpila na mene, da sem ista kot on, no ona še dodala isti gnoj kot on.
Ampak predno sta se ločila so bili pa 2 leti prepiri vsak dan od jutra do večera, v pričo nas seveda, tako, da ne morem reči, da je bilo pa bolje pred ločitvo.


_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
14.12.2010 9:12:46   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Da mi je mama govorila, kako sem podobna fotru. user posted image



he he to je tud men moja mama skoz govorila -  pa nista ločena user posted image


_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
14.12.2010 9:17:19   
kalbo
Pri fotru me je najbolj motlo to, da naju je eno uro drgnil v kopalnici vsak drugi vikend, ko sva prišla, ko da bi bla umazana od glave do pete, pa vedno je blo v zraku čutit napetost, slabo vest, narejeno prijaznost s strani njegove nove žene. Sicer nikoli ni blo direkt in se je res trudla, ampak vseeno.

Pri materi pa. Nimam kaj rečt, čeprav je blo marsikaj, sam vse njene reakcije zdaj razumem, očetove pa niti ene.

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
14.12.2010 11:30:05   
bori2
Nič.

Živela pri mami, z očetom nekaj let nisem imela stika. Sovražila sem kasnejša srečanja z njim, ker sem ga krivila za vse kar se je zgodila (alkohol). Trudil se je biti prijazen, ampak kako, če zamudi pol tvojega življenja? Pubertetniško sem mu zamerila, ker me je v 2. letnikuz gimnazije vprašal kam se bom vpisala v srednjo šolo user posted image .

Danes imava odnos ok, in če bi se takrat dogovorili za kakšno "pogostejšo" obliko srečevanja, bi imela tudi teme pogovorv, kajne?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
14.12.2010 11:54:30   
mala maja
enako najbolj metanje polen pod noge preko naju z bratom. Vse bi dala da bi si en in drugi ustvarila svojo družino na novo in bi sodelovala kot starša kolikor bi pač mogla zaradi mene in brata. Ampak to se ni zgodilo. če sem šla k očetu me je mama gledala grdo, če nisem šla k očetu pa oče. In na koncu sem se zaradi vsega drugega odločila da ostanem pri mami in po 5 letih vzpostavila stik z očetom ko sem ga prišla povabit na poroko in mu povedat da bo postal dedek. Bratu žal vezi nikoli več ni uspelo obnovit, je oče prej umru.

čeprav tudi jaz danes gledam na vse čisto drugače in bi vse drugače od reagirala. Sigurno ne bi iskala krivca.

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tisti, ki ste živeli v ločenih družinah
14.12.2010 19:18:35   
ledenaa
Ravno nasprotno da bi že takoj šla narazen. najbolj bolelo,zmedlo- da kot otrok sem mislila da sem jaz kriva za vse skupaj. Nobeden se ni trudil povedati zakaj,nas tolažil ipd.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Odvajanje od plenick
maca83 RR

Kaj vam najbolj pride prav?

kahlica (61%)

nastavek za wc (18%)

uporabljamo oboje (15%)

od rojstva brez plenick (5%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!