Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho 22.1.2014 13:15:04
Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Zato otroke po drugem letu starosti tusiramo zjutraj!
Tega ne prakticiram pa so več kot 2 leti stari. Ni varjante, da jih zjutraj stuširam, potem pa ven na mraz in v vrtec
Moj moz, ko je bila polza stara dve leti, mi je rekel, da jo tusiramo zjutraj. Od takrat naprej, ni ne vonja, ne angin, ne drugih virusov! Nisem mogel verjet!
Vprašanje: pa vajina punčka ob 7.00 zapusti stanovanje in gre v varstvo? Ne boš verjel, ampak pri nas ki se tuširajo zvečer tudi ni vonja,angin,.. Virusi in bolezni pa nikakor niso povezani s tuširanjem zjutraj/zvečer. Prej bodo dobili angino, pljučnico,.. če bojo šli pregreti ven na mraz. To bi pa tvoj moži menda že lahko vedel
RE: 3 letnica - precej švica pod pazduho 23.1.2014 12:33:39
dreamhorse
Sem videla, da mi je pri mojem postu en del stavka pobegnil.. Mislila sem, da jo enostavno zjutraj pod pazduho umijem z mokro brisačko.. Da bi jo pa tuširala 2x na dan pa ne, že tako ima suho kožo.