|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 23:10:05   
ninab
Kaj pravite, ali taka velikost pri dojenčkih pomeni, da bo zmeraj bolj velik ali pa se to lahko potem spremeni?

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 23:17:43   
Gina
Ne, velikost pri dojenčkih ne pomeni nujno, da bo otrok tudi potem velik ali majhen. Moja dva prva, sta bila do enega leta skoraj identično velika in težka in oba zelo v povprečju. Danes, pri 7. in 9. letih, pa je deklica zelo velika za svoja leta in ima povprečne kile, fant pa majhen in zelo suh. Po moje se bo pa do 20. leta še vse spremenilo.

Moj brat je bil kot otrok vedno najmanjši v razredu, danes pa ima 185cm. prijateljičina hči je bila ves čas največja v razredu, pa se je v 7. razredu rast ustavila pri 168cm.
Ne moreš vedeti, koliko bo otrok velik, na podlagi tega, kakšen je v prvem letu. Bolj lahko sklepaš na podlagi tega, kako velika sta mama in oče.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Moje VELIKO detece
6.8.2005 23:23:15   
ninab
Veno res. Samo po moji strani so vsi zelo veliki, razen mene. A je možno, da bi bila po njih?

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Moje VELIKO detece
7.8.2005 1:05:26   
sasi
ne vem kaj naj rečem na vse Vaše orjake, sicer pa naša ni bila tako majhna, kot lahka.

No še naše mere...:)

Naša Zoja je imela pri letu 9.1 kg in je bila velika 81 cm, sedaj pri 2 letih in 2 mesecih jih ima 12.2 kg in meri 96 cm. Plenic ne potrebujemo več, ker smo 2 meseca že čisto suhi, prej pa smo uporabljali Pampers Aktive fit - z raztegljivimi krilci in je ta mali ustrezala številka 3, to je 4 - 9 kg. Jaz sem vidla, da nič ne uhaja ven, nič je ni tiščalo, pa še manjšo ritko je imela in nič je ni žulilo med nogama oz med koleni, kamor so ji zlezle plenice številka 4.

No, naj malčki zdravo rastejo, trudite se z dojenjem - jaz sem se 2 leti, pa mi ni žal, saj je mala skozi zdrava :bravo:, kljub temu, da je že 1 leto v vrtcu. Imela je samo uroinfekt, ki smo ga verjetno dobili na bazenu.

Še ena novička - zdaj pa se trudmo še za enga dojenčka:duda:, držte pesti, da ne bom dobila:hudicek:.

LP

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Moje VELIKO detece
7.8.2005 1:05:29   
sasi
ne vem kaj naj rečem na vse Vaše orjake, sicer pa naša ni bila tako majhna, kot lahka.

No še naše mere...:)

Naša Zoja je imela pri letu 9.1 kg in je bila velika 81 cm, sedaj pri 2 letih in 2 mesecih jih ima 12.2 kg in meri 96 cm. Plenic ne potrebujemo več, ker smo 2 meseca že čisto suhi, prej pa smo uporabljali Pampers Aktive fit - z raztegljivimi krilci in je ta mali ustrezala številka 3, to je 4 - 9 kg. Jaz sem vidla, da nič ne uhaja ven, nič je ni tiščalo, pa še manjšo ritko je imela in nič je ni žulilo med nogama oz med koleni, kamor so ji zlezle plenice številka 4.

No, naj malčki zdravo rastejo, trudite se z dojenjem - jaz sem se 2 leti, pa mi ni žal, saj je mala skozi zdrava :bravo:, kljub temu, da je že 1 leto v vrtcu. Imela je samo uroinfekt, ki smo ga verjetno dobili na bazenu.

Še ena novička - zdaj pa se trudmo še za enga dojenčka:duda:, držte pesti, da ne bom dobila:hudicek:.

LP

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Moje VELIKO detece
8.8.2005 9:17:08   
Nika27
Luka se je rodil s 4080 g in 51 cm, pri 4,5 mesecih pa je imel 70 cm in 9100 g. Ne razumem, kako da tvoji punčki plenice niso prav? Midva :) mava DM-ove od 8-18 kg pa ga nič ne tiščijo niti ne prepuščajo. A ma ful bušija?

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Moje VELIKO detece
9.8.2005 23:06:54   
ninab
Ma bušija toliko, kolikor se za zalitega dojenčka spodobi, pa ne vem če bi lahko rekla, da je debela. Imam eno slikico v mojem albumu. Bom poskušala še prikazno dati, ker mi je še ni uspelo, ali pa je še niso objavili.

(odgovor članu ninab)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




KOLKI
čipka

(odgovarjajo tiste, ki so široko povejale svoje dojenčke) Koliko časa ste široko povejale svoje dojenčke?

par tednov (27%)

1 mesec (18%)

2 meseca (16%)

3 mesece (25%)

4 mesece (8%)

več kot 5 mesecev (6%)


Število vseh glasov: 131

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!