|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jelka že stoji?
4.12.2010 21:10:40   
Anonimen
Še ne stoji, tam ene 15. jo bomo postavili, pravo, iz našega gozda. Je itak toliko smrečic na kupu, da jih je potrebno malce razredčiti, da bodo druge imela prostor za rast.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jelka že stoji?
4.12.2010 21:20:01   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Še ne stoji, tam ene 15. jo bomo postavili, pravo, iz našega gozda. Je itak toliko smrečic na kupu, da jih je potrebno malce razredčiti, da bodo druge imela prostor za rast.


A se jih sploh kaj vidi izpod snega?

Mi smo pa letos za spremembo postavili kar umetno, ki je že par let nismo, je samevala na podstrehi revica zaprašena. Letos je preveč snega za iskat smreko. Danes sta jo sina postavljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jelka že stoji?
4.12.2010 21:35:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Še ne stoji, tam ene 15. jo bomo postavili, pravo, iz našega gozda. Je itak toliko smrečic na kupu, da jih je potrebno malce razredčiti, da bodo druge imela prostor za rast.


A se jih sploh kaj vidi izpod snega?

Mi smo pa letos za spremembo postavili kar umetno, ki je že par let nismo, je samevala na podstrehi revica zaprašena. Letos je preveč snega za iskat smreko. Danes sta jo sina postavljala.



To pa ni moj problem user posted image user posted image user posted image .

Baje si bo očka sfrezal potko do nje user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jelka že stoji?
4.12.2010 21:45:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Še ne stoji, tam ene 15. jo bomo postavili, pravo, iz našega gozda. Je itak toliko smrečic na kupu, da jih je potrebno malce razredčiti, da bodo druge imela prostor za rast.


A se jih sploh kaj vidi izpod snega?

Mi smo pa letos za spremembo postavili kar umetno, ki je že par let nismo, je samevala na podstrehi revica zaprašena. Letos je preveč snega za iskat smreko. Danes sta jo sina postavljala.



To pa ni moj problem user posted image user posted image user posted image .

Baje si bo očka sfrezal potko do nje user posted image .


A tako praviš, da si bo sfrezal pot v gozd...user posted image user posted image ...dober je!user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jelka že stoji?
4.12.2010 21:50:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Še ne stoji, tam ene 15. jo bomo postavili, pravo, iz našega gozda. Je itak toliko smrečic na kupu, da jih je potrebno malce razredčiti, da bodo druge imela prostor za rast.


A se jih sploh kaj vidi izpod snega?

Mi smo pa letos za spremembo postavili kar umetno, ki je že par let nismo, je samevala na podstrehi revica zaprašena. Letos je preveč snega za iskat smreko. Danes sta jo sina postavljala.



To pa ni moj problem user posted image user posted image user posted image .

Baje si bo očka sfrezal potko do nje user posted image .


A tako praviš, da si bo sfrezal pot v gozd...user posted image user posted image ...dober je!user posted image  


Saj nima daleč, tista, ki je ogledana, je tik za tistim kupom peska gor na zgornjem dvorišču, tak da bo že prišel, nekako user posted image . Sam je čist možno, da bo imela rahlo poležane veje user posted image . Bo pa tako kot moj ata, navrtal luknje v smrekico in montiral še dodatne veje, da ne bo povsem gola user posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jelka že stoji?
4.12.2010 22:00:31   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Saj nima daleč, tista, ki je ogledana, je tik za tistim kupom peska gor na zgornjem dvorišču, tak da bo že prišel, nekako user posted image . Sam je čist možno, da bo imela rahlo poležane veje user posted image . Bo pa tako kot moj ata, navrtal luknje v smrekico in montiral še dodatne veje, da ne bo povsem gola user posted image .


Hahauser posted image user posted image user posted image ...a kar navrtal je luknjeuser posted image , ko pri plastični. Faca. A je tudi označil veje, koliko dolge kam pridejouser posted image user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jelka že stoji?
4.12.2010 22:17:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Saj nima daleč, tista, ki je ogledana, je tik za tistim kupom peska gor na zgornjem dvorišču, tak da bo že prišel, nekako user posted image . Sam je čist možno, da bo imela rahlo poležane veje user posted image . Bo pa tako kot moj ata, navrtal luknje v smrekico in montiral še dodatne veje, da ne bo povsem gola user posted image .


Hahauser posted image user posted image user posted image ...a kar navrtal je luknjeuser posted image , ko pri plastični. Faca. A je tudi označil veje, koliko dolge kam pridejouser posted image user posted image ?



To so nepomembni detajli user posted image .

No, resno: moj ata to dela že nekaj let in je smrekica videt ful gosta, kar naravna ni, razen kakšna ekstra gojena nordijska.  Sploh dol pri naših, kjer so zaradi strmine smrekice na eni strani napol gole.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jelka že stoji?
5.12.2010 8:55:27   
KIKI****
Pri nas bo 24, sicer smo jo pa vedno prej kak dan, maksimalno 1 teden prej.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jelka že stoji?
5.12.2010 8:58:37   
Kerensa*
Aja, dodajam - vedno imamo umetno jelko oz. smrečico. Pa ne zato, ker bi bili kakšni naravovarstveniki, ampak zato, ker smo preleni, da bi konstantno pometali iglice, ki jih ga. Pes raznese po celem stanovanju.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jelka že stoji?
5.12.2010 9:34:41   
Shorty_
od včeraj stoji smrekica pri nas, v petek pa jo je postavila Nika pri babi. Tako da pri nas stoji cel december. Ponavadi nkje men 1-5.12. jo postavimo in nekje do 10.1. pospravimo. Je pa taka mala 60cmuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Jelka že stoji?
5.12.2010 20:04:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Torej? Jst jo imam kot vsako leto malo bolj zgodaj. Pa ve? 


Tako kot vsako leto - pozno ali nikoli.

Imam pa čez celo leto v hiši novoletne okraske. Z njimi imam problem, ker so mi všeč, in mi je škoda, da se prašijo v škatli. Tako da jih kar sproti uporabljam, za vsak primer, če ne dočakam novega leta. Ali pa ga ukinejo, zdaj, ko je recesija.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Jelka že stoji?
5.12.2010 20:45:41   
marcela
Ne še. Smo imeli 14 let umetno, pa se je lani zlomila in sva se letos z možem pogovarjala, da bi si izposodila tisto naravno v loncu, ki jo potem vrneš. A je katera že to imela oziroma ima? Kako se je obneslo. Me res ful zanima.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Jelka že stoji?
6.12.2010 9:04:17   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: marcela

Ne še. Smo imeli 14 let umetno, pa se je lani zlomila in sva se letos z možem pogovarjala, da bi si izposodila tisto naravno v loncu, ki jo potem vrneš. A je katera že to imela oziroma ima? Kako se je obneslo. Me res ful zanima.



Prvič slišim, ampak zanimivo. Jz sem jo prejšnja leta kupila v teglcu, posajeno, ampak jih je CK vedno čisto uboge naredila user posted image Lani smo pa umetno kupiliuser posted image ...ampak mi je pa fajn, ker je 18o cm visoka. Samo to.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?