|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jesenovo, čemšenik
29.11.2010 12:34:05   
Eva19
nisem vedela, kam naj naslovim temo, tu vas je največ.
Je katera iz bližnje okolice? jesenovo, čemšenik, zagorje user posted image

Sama prihajam iz okolice Domžal, s parterjem pa trenutno prodajava stanovanje in imava namen kupit hiško na jesenovem. To bo zame kar velika sprememba, stara sem 20 let, do predlani sem živela še s starši, zdaj živim s partnerjem, imava majhno hčerkico in velika želja obeh je, selitev v hišo. Sem pa kar malo zaskrbljena, kako se bom vklopila v čisto drug okoliš... je kaj dosti mamic v tistih koncih? če mi lahko kera malo pove, kje so vrtci, šole, kam hodite v trgovine..kako se spopadate s snežnimi razmerami, vem da je tam več snega ponavadi, kot ga imamo tukaj... user posted image sem nova šoferka komaj in močno upam da mi hribi ne bodo povzročali prevelikih problemov user posted image hiško kupujeva namreč na manjšem hribu, ampak spodaj je pa takoj potem naselje, tko da ne bomo čisto na samem. kako imate poskrbljeno za varstvo, če otrok nimate v vrtcu? jaz ga tu namreč nisem dobila, jo imamo tu v privat varstvu, ko se bomo selili, bom kak mesec jaz verjetno doma, potem bo pa treba nekaj poiskat. se otroka v vrtec vpisuje tudi med letom..in sploh, kakšne so možnosti da jeseni drugo leto dobiva vrtec? kakšno je drugače kaj življenje v tistih koncih... če se kateri da, naj mi malo napiše. če bo vse po sreči, se bomo že do novega leta selili, vse pa je pogojeno seveda s prodajo najinega stanovanja.. bomo videli. upava na najboljše user posted image

hvala za odgovore, če se pa kmalu preselimo pa upam da bom našla tud kakšno mamico za družbo, da bo na začetku malo lažje user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kdaj po klomifenu ste zanosile?
metuljcek27



1-3 mesece (68%)

4-6 mesecev (6%)

6-12 mesecev (5%)

1-2 leti (3%)

več (18%)


Število vseh glasov: 626

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!