|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater ZD Vevče ali Fužine
26.11.2010 20:52:15   
*mačka*
Tiste ki vozite otroke v katerega od teh dveh zd, katerega pediatra imate???
Ste zadovoljne??
Ima gužvo??

Bo treba za našo palčico, ki prihaja pediatra zbrat pa ne vem kam naj se obrnem.

Hvala za vse nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
26.11.2010 21:27:24   
mini86
v fužinah ni pediatra, v polju pa tistega ki sprejema NE priporočam..js sm ravnokar zamenjala in sem šla iz zd polje v zd moste

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
26.11.2010 21:30:36   
katjandraž
Se popolnoma strinjam z mini86 in verjemi, da nisva edini. Mi smo tudi  zato v Mostah.
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

v fužinah ni pediatra, v polju pa tistega ki sprejema NE priporočam..js sm ravnokar zamenjala in sem šla iz zd polje v zd moste

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
27.11.2010 8:17:24   
mini86
pa sploh si ne mislš s kakšnim veseljem bi bla v polju k mam cca. 1km do tja, names tega morm jt pa v moste pa iskat tm za parkirat..user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
27.11.2010 13:34:33   
jajula

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

v fužinah ni pediatra, v polju pa tistega ki sprejema NE priporočam..js sm ravnokar zamenjala in sem šla iz zd polje v zd moste


kateri v polju pa sprejema?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
27.11.2010 13:34:55   
mini86
šuštar

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.11.2010 22:02:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
28.11.2010 9:24:06   
mini86
sicer smo z enimi to dale čez že na zs-ju ampak ok..

lej..sj js osebno tud nisem imela slabe izkušnje, sem pa prevečkrat slišala kaj ni ugotovu kako je bilo..med tem dvema kolegicama ni odkril škrlatinke-kar se mi zdi osnovna otr.bolezen in to na podlagi krvnih izvidovuser posted image

skratka..da se nebi vsakič ko bi prišla domov spraševala a je naredu use,a je postavil tapravo diagnozo itd..sm se pač odločila da predno do česarkoli pride raje zamenjam-zdravje je le zdravje..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
29.11.2010 16:46:15   
tinkatonka
in ta dr. je tudi sinu moje prijateljice postavil diagnizo vneto uho in dal AB. Ker je zahtevala drugo mnenje, ker ni verjela, da bi bilo vneto uho, je šla v Moste po mnenje drugega zdravnika in uho ni bilo vneto in ni potreboval AB.

Jaz ga močno odsvetujem. Raje v Moste!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
29.11.2010 21:18:08   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

in ta dr. je tudi sinu moje prijateljice postavil diagnizo vneto uho in dal AB. Ker je zahtevala drugo mnenje, ker ni verjela, da bi bilo vneto uho, je šla v Moste po mnenje drugega zdravnika in uho ni bilo vneto in ni potreboval AB.

Jaz ga močno odsvetujem. Raje v Moste!


no po temu sem pa še bolj vesela da sem ga zamenjala..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
30.11.2010 21:47:14   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

v fužinah ni pediatra, v polju pa tistega ki sprejema NE priporočam..js sm ravnokar zamenjala in sem šla iz zd polje v zd moste


popolnoma strinjam.s tem da mi smo pr zdravnici in ne pri zdravniku.smo imeli srečo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
30.11.2010 21:48:25   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

No mi imamo pa vse 3 v Polju in smo čisto zadovoljni. Vedno, če je malce na meji nas takoj napoti na odvzem vode in krvi, nikoli ne komplicira, raje vidimo, da pridemo 3x in da so otroci res 100% zdravi preden jih cepi, manjka nikoli... Sicer je pa tako ali tako 99,9 % verjetnost, da ga prej ali slej dobiš bodisi v Mostah ali na Metelkovi, ker je tako ali tako vseskozi dežuren. Skratka za nas je BP.


to se pa tudi strinjam.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
11.3.2011 6:18:23   
teo78
mi smo z njim čist zadovoljni! baje ima sam 7 otrok tko, da ma verjetn tut kej prakse :-)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
11.3.2011 9:48:52   
mini86
ma njemu ne pomaga 10 otrok..

no js nikakor nisem bila zadovoljna in poznam še veliko takih..

Hb da se pa gdo najde ki mu ustreza, ane..če ne greš k drugemu ne veš kaj zamujašuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu teo78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pediater ZD Vevče ali Fužine
15.3.2011 20:56:02   
naja78
na zadnje smo imeli občutek da pri njemu kupjemo burek.user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?