|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je res smesno....
20.11.2010 21:35:04   
Frodo Bisagin
Ali je res smesno, da sem dala jabolko (narezano na kockice) v segedina? Dajete tudi vi v segedina jabolko ali ne?




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je res smesno....
20.11.2010 21:38:07   
Capyka
Jaz sem ga zadnjič prvič - videla na kulinariki recept.... Pa je ful dobro!

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je res smesno....
20.11.2010 21:48:02   
Gina
Ne, jaz ne dam jabolk v segedin. Dam jih pa v rdeče zelje, kadar ga delam.

(odgovor članu Capyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je res smesno....
20.11.2010 22:34:56   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ne, jaz ne dam jabolk v segedin. Dam jih pa v rdeče zelje, kadar ga delam.


enako.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je res smesno....
20.11.2010 23:24:49   
Rožica I
Niti ni smešno.... A ti je tašča težila user posted image ?
Mi, recimo, dajemo jabolka v francosko solato, ampak, če se je že kdo smejal, se je prej zaradi kakšnega kozarčka vina user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je res smesno....
20.11.2010 23:27:45   
hmm...
Prvič slišim za kaj takega.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je res smesno....
20.11.2010 23:28:14   
malenaa
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Niti ni smešno.... A ti je tašča težila user posted image ?
Mi, recimo, dajemo jabolka v francosko solato, ampak, če se je že kdo smejal, se je prej zaradi kakšnega kozarčka vina user posted image .


Saj v original - ta pravo francosko solato pridejo jabolka, če se ne motim dušenauser posted image Bi mogla ateja vprašat, ker on to obvladauser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 2:47:08   
Vijoličarka
Zakaj bi bilo smešno? Meni se zdi kvečjemu nenavadno, mi ne bi pasalo skupaj. Ti pa lahko doma kuhaš kakor želiš. Kdor hoče na je, kdor noče, pa ne.  Kaj je tu smešnega?

Smešno se mi zdi samo, če kdo misli, da morajo povsod tako kuhati, kot on doma je.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 6:41:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ali je res smesno, da sem dala jabolko (narezano na kockice) v segedina?

Meni se ne zdi smešno - čudno pa.
Dajete tudi vi v segedina jabolko ali ne?

Ne kuham segedina.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 8:28:40   
mamamajča
Jaz ne dajem, slišala sem pa že. Dandanes je itak vsaka hrana smešna, če ni pohan šnicl.

p.s. skrajno nenavadno se mi je zdelo probat bučkin štrudl, pa sem potem ugotovila, da je boljši od jabolčnega :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 8:44:43   
mojčika
Dajam hruške v dušeno zelenjavo, da sladek okus ... in NE ni smešno, še probali bomo ...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 9:04:34   
marcela
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ne, jaz ne dam jabolk v segedin. Dam jih pa v rdeče zelje, kadar ga delam.

enako in brez njih mi rdeče zelje sploh ni dobro.


_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 12:58:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Niti ni smešno.... A ti je tašča težila user posted image ?
Mi, recimo, dajemo jabolka v francosko solato, ampak, če se je že kdo smejal, se je prej zaradi kakšnega kozarčka vina user posted image .


Kolegica. Cel traktat je nastal okoli tega jabolka. Pol pa se mali uleti pa izjavi - jaz bi jabolko... Pa se klicali so okoli sprasevat kdo daje jabolko v segedina... user posted image
zaenkrat ga od znancev in prijateljev samo jaz. Sadni dodatek kaj ces user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 12:59:36   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: malenaa
Saj v original - ta pravo francosko solato pridejo jabolka, če se ne motim dušenauser posted image Bi mogla ateja vprašat, ker on to obvladauser posted image



Dej vprasaj , me zivo zanima user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 17:13:31   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Zakaj bi bilo smešno? Meni se zdi kvečjemu nenavadno, mi ne bi pasalo skupaj. Ti pa lahko doma kuhaš kakor želiš. Kdor hoče na je, kdor noče, pa ne.  Kaj je tu smešnega?

Smešno se mi zdi samo, če kdo misli, da morajo povsod tako kuhati, kot on doma je.



Ni bilo tako hudo, samo me zezajo, da sparam na mesu, pa tlacim jabolko noter user posted image user posted image user posted image
Me pa res zanima koliko tako kuha segedin, ker jaz ga tako odkar ga sploh kuham....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je res smesno....
21.11.2010 17:16:09   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jaz ne dajem, slišala sem pa že. Dandanes je itak vsaka hrana smešna, če ni pohan šnicl.

p.s. skrajno nenavadno se mi je zdelo probat bučkin štrudl, pa sem potem ugotovila, da je boljši od jabolčnega :)



Buckin mislis od oranzne buce , tiste velike? Meni je mnjami bucin strudel user posted image
Meni je hudo dobra pecena buca - tista oranzna (menda ji celo recejo svinjska buca). Na kose narezano pa v pecico... ko se spece, pa ce ni zadosti sladka se malo posujes s sladkorjem... ah no... grem kuhat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je res smesno....
22.11.2010 11:16:11   
noranate
S kom pa ti to delaš?user posted image to so zame res omejeni ljudje, k se takim rečem smejejo. Saj jabolko je vendar živilo, hrano pa skuhaš po okusu, ki ti pač paše. jaz dam jabolko v francosko, nam izredno paše. Naribam ga pa tud v maso za palačinke. Vpraš ti te svoje strokovnjake, če so že kdaj poskusil puranji zrezek pečen na breskvi. Me zanima kakšen kraval bo touser posted image .

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je res smesno....
22.11.2010 11:19:52   
Daschi
Jaz dam jabolko v goveje zrezke. Ni boljše omake.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je res smesno....
22.11.2010 12:07:02   
Klemy82
Joooj, men gre to tudi tako na jetra, pa kaj če kdo kaj skuha po svoje, po drugem receptu, drugače, eksperimentira, mislim... če ti je dobro, jej, če ne pa pust, ni pa treba butastih komentarjev spuščat.
O, guess what, jst dam pa sojino omako v golaž... linčajte me!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali je res smesno....
22.11.2010 12:08:38   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

S kom pa ti to delaš?user posted image to so zame res omejeni ljudje, k se takim rečem smejejo. Saj jabolko je vendar živilo, hrano pa skuhaš po okusu, ki ti pač paše. jaz dam jabolko v francosko, nam izredno paše. Naribam ga pa tud v maso za palačinke. Vpraš ti te svoje strokovnjake, če so že kdaj poskusil puranji zrezek pečen na breskvi. Me zanima kakšen kraval bo touser posted image .

U, njami, jst tud to kuham, al pa z ananasom. user posted image Al pa putko z medom pa arašidi... njamsi!

< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 22.11.2010 12:09:48 >


_____________________________

Jst.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali je res smesno....
22.11.2010 13:26:34   
malilump
Lačna!!!!!!!!!!

In vse kar imam blizu je jogurt, ki še 0,2% maščobe ne premore user posted image

Ideje so pa dobre...

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kdaj v šolo?
Estrella*

Otrok je rojen decembra meseca. V šola bi ga vpisal;

z otroci njegovega letnika (58%)

leto kasneje (42%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!